Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Nestanak slajdera? Dobra odluka ili ne?


Dino151
 Share

Recommended Posts

 

Ironija je sto je beta imala manje ozbiljnih bagova nego finalna verzija.

Cak i posle bete, cini mi se ili nekog peca. Znam da smo se svi kolektivno zalili da su igru tj sam me upropastili posle takodje jednog peca.

 

A sa komentatorima bi vec preterali. Jbo ih vise sminkeraj.:jebote:

 

Igrao sam jednu karijeru, i tacno mi taj jedan pec sj*bo igru... posle cega vise nista nije bilo isto.

 

 

 

sent from my LG-D605 using Tapatalk

 

 

 

Edited by Dzoni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A dobro ljudi, usporedite ovo sa 3D-om koji je izašao 09 ako se ne griješim. I svake godine on je 5-10% bolji, eto ove godine će biti i komentatori mislim da sam to negdje vidio već. Tako će biti i sa slajderima.

 

3D je u 2014. godini negde na nivou fife 2002. Otprilike. Sa losijom fizikom. Ovim tempom razvoja bice govno dok god postoji igra. Iako ga nikad nisam aktivno koristio (i pretpostavljam da necu, previse sam navikao na 2D prikaz), izgleda prejadno, a prikazuje se kao nesto revolucionarno samo zbog nedostatka prave konkurencije.

 

Cak i posle bete, cini mi se ili nekog peca. Znam da smo se svi kolektivno zalili da su igru tj sam me upropastili posle takodje jednog peca.

 

Igrao sam jednu karijeru, i tacno mi taj jedan pec sj*bo igru... posle cega vise nista nije bilo isto.

 

Ja sam otkad je izasla igra jedva spojio 6-7 sezona. Najgore je sto otkad je steam obavezan nacin kupovine igre nema nacina da se vrati na iole igrivu verziju kao pre par godina.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |