Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

pozdrav svima


Mari
 Share

Recommended Posts

Pozdrav svima! Red je da ispoštujem prvo pravila foruma :wink:

 

Zovem se Marko, imam 19 godina. Nadimak: Mari. Nemam pojma zašto, valjda je drugarima tako najlakše bilo da me zovu tokom utakmice. Možda ima neke veze sa Karijem Pešićem,inače moj omiljeni košarkaški trener. 'Bem li ga, ali ostao mi takav nadimak. Nije baš da ga volim jer uvijek neko može da mi baci rimu u stilu: "Mari, Mari, sedneš mi na kar..." :>( Al' šta da se radi. Meni se sem te rime, svidja nadimak. Pošto sam batalio fudbal, on me podsjeća na dozivanje tokom utakmice koje mi nedostaje :shame:

 

Fudbal volim, trenirao sam, pratim, navijam.. Iskreno, ne bih mogao bez fudbala. Navijam za Zvezdu, od malena. Prešlo mi od oca. Kao mali sam u naselju volio da budem Pjanović, iako ne mogu reći da mi je omiljeni fudbaler. Posle sam zavolio Vidića pa Bastu. I onda kad su u Zvezdi počeli da igraju fudbalerčići, od tada nemam "crveno-belog" idola. Zato i Nolanova slika na avataru. Thierry Henry, Totti, Nesta, Yaya Toure.. Zaboraviću nekoga. Od mladih fudbalera je tu Ross Barkley, Koke. A "penzionera", Hernan Valdanito Crespo, Roy Makaay (auu i tako sume zvali jedno vrijeme. Ne zato što sam "lep" kao on, nego zbog neke sličnosti Marko-Makaay. #pojmanemam) i profesor ove igre Dennis Bergkamp. Evo se setih još jednog nadimka. "Sisi". Tata me tako zove zbog nekog generala a drugari zbog Jura MovSISIjana, napadača Spartaka. Mada najviše volim "Mari", pa nek' rimuju koliko hoće :beee:

 

Što se trenera tiče, jedan je Sir Alex. Pa nekoliko praznih mjesta. Kao klinac sam mislio da je Fergi izmislio fudbal :shame: Možda i nisam puno pogrešio.

Od mladjih trenera mi se svidja Diego Simeone i Jurgen Klopp.

 

Pokušavam da se sjetim koje je još pitanje bilo na onom formularu za predstavljanje. Ahh da, muzika. Nemam odredjeno, slušam sve zavisno od situacije i mjesta. Kad sam sam vrtim Zvezdine pjesme, kad idem da pijem cepam Sinana, Tomu, Bulata.. Kad sam smoren upalim Eminema itd.. Baš nemam neki pravac.

 

 

 

Eto, toliko od mene. Ako vas nešto zanima, pitajte.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pozz svima..

Evo da se i ja predstavim..

Zovem se Nikola, nadimak Šoja, 23 godine, dolazim iz Hrvatske..

Igram FM još od davne 2000.-te, ako se ne varam onda se zvao Championship Manager 00/01..

Obožavam ovu igru, veselim se svakom novom nastavku..

Volim nogomet, čak sam i trenirao neko vrijeme.. Igrao i mali nogomet za školu na državnom prvenstvu..

Ne navijam za nikog, imam klubove koji su mi dragi, i manje dragi... City, Arsenal, Inter, Real thumbup

Najdraži igrači Kun Aguero, Kompany..

Najdraža formacija 4-1-2-1-2 (wide diamond)

eto tolko od mene..

tipkamo se u ostalim temama.. :sesir:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |