Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Yuri Efimov


Yuri Efimov
 Share

Recommended Posts

Pozdrav svima! :sesir:

 

Moje ime je Vladimir Popic, nick koji koristim sam dobio dok sam igrao za OFK Kikindu jer sam po stilu igre podsecao na nekog Rusa koji je bio u OFK Beogradu na probi dok je tamo igrao jedan moj drugar iz Kikinde.

Za forum sam saznao preko fejsa a uclanio sam se nakon danasnje pobede u kvizu poznavanja igraca. Da ne lezim u krevetu bolestan kao nikad verovatno ne bih ni ucestvovao u kvizu ali eto... Desava se...

Mogu slobodno da kazem da sam zahvaljuci svim mogucim menadzerima a najvise FM-u zapostavio i fakultet i svasta nesto u zivotu! Poceo sam da igram kad sam poceo da studiram, 2002e, kada sam otisao sa cimerima kod njihovog drugara na sedeljku. Lik je vec tada znao da koristi editor i kad nas je ''ubacio'' u igricu to me je privuklo da pocnem da igram. To vece nam je dao da probamo i vidimo kako se sta radi,secam se da sam sve pare dao da dovedem Figa u Inter i u prijateljskoj sam pobedio cimera koji je igrao sa Parmom (koja je tih godina bila brutalna ekipa!!! ) sa 2-0 celb Ostalo je istorija,igrao sam svaki naredni FM,CM i Total club manager koji je izasao...

Omiljeni klub mi je Liverpool, Gerrard 1 od najomiljenijih igraca ikada, nekog posebno omiljenog trenera bas i nemam jer sam i sam trener po profesiji pa pokusavam od svih TOP trenera da pokupim ono sto mislim da vredi...

U slobodno vreme verovali ili ne igram FM celb , skidam literuturu potrebnu fudbalskim trenerima i radim na sebi jer planiram da se time bavim jednog dana, rekreativno idem u teretanu i igram fudbal... Nemam neki istancan muzicki ukus, slusam svasta nesto, najcesce u zavisnosti od raspolozenja... :bo:

Sajt i forum su mi super, za sada nikoga ne poznajem ali se nadam da ce se u buducnosti to promenuti.

 

Toliko od mene za sad, ne bih da smaram masu previse! Srdacan pozdrav!!! BOKICIC

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Hvala svima, bolje Vas nasao! Sto se tice kviza, moze to i bolje, poslednji FM koji imam je 12a, 13ku nikad nisam ni video a zadnji put sam vodio neki klub pre vise od pola godine pa sam malo ''zardjao" facepalm Planiram da kupim FM14 tako da cu vrlo brzo biti onaj stari! :boks:

Ono cime mogu da se pohvalim je da sam se ni kriv ni duzan pojavio u oficijalnom trejleru za FM10, obratite paznju prvih 20 sekundi i oko 17e-18e sekunde prezime na dresu igraca koji se predstavlja na konferenciji za stampu! Da se razumemo, ja broj 6 ne volim ni da vidim i da je montaza sigurno bih neki drugi broj odabrao za sebe! Crko sam od smeha kad sam video :aaa: :aaa: :aaa:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |