Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide?


Dino151
 Share

Recommended Posts

Nisam prosli put snimio posle zreba LS...facepalm Tako da sam opet izvlacio grupe. I umesto Porta, Metalista i Petrolula, dobijem nesto jace timove.

 

Zenit, Celtic i Salzburg. Ali ni ovde ne bi smelo da bude problema. Samo mi zao one grupe. <_>

Link to comment
Share on other sites

Sad ima da me u top stavite, vi koji volite legende, al jbga. covek nije odigrao nijednu utakmicu prosle sezone, a primao je debelu platu. Pa koji ce mi pored Stegen-a. Ovako sam onog Bosanca prebacio da bude drugi golman...

 

http://i.imgur.com/JwbSdr6.png

 

 

Ode golmanska legenda. Vraticu ga nekad, da bude trener golmana. :shame:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam hteo da mu produzim ugovor, ali kad sam video matoru barabu. 35 godine pa jos trazi preko 70k. E neces vala. Inace imao ugovor jos godinu dana i ja odem na mutual termination. I sad provalim, da je postao trener (nezaposlen). A ovamo hteo preko leba pogace.

 

 

Nego, ti si vodio Atletico, koju rolu ti je Diego Costa igrao? Slabo ga vidim na terenu. :/ Pa jbte 5 utakmica jedan gol. A pljunuo sam skoro 40m.

 

Sl. utakmicu pustim Volland-a i zabije 3 komada.

 

Strasno mi ide ovaj FM na nerve sa napadacima.

Edited by Dzoni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad ima da me u top stavite, vi koji volite legende, al jbga. covek nije odigrao nijednu utakmicu prosle sezone, a primao je debelu platu. Pa koji ce mi pored Stegen-a. Ovako sam onog Bosanca prebacio da bude drugi golman...

 

Ode golmanska legenda. Vraticu ga nekad, da bude trener golmana. :shame:

Dzoni legende se ne prodaju.;)
Link to comment
Share on other sites

Ovo je igračina. 80 nastupa 60 golova. Svaku sezonu minimalno 20 golova kod mene. Sigurno moze ove jos 10 :D Vjerovatno jedini napadač skojim sam igrao tako dugo i da je redovno zabijao :D

http://i.imgur.com/c5A4MEs.png

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ma besan sam samo zbog Coste, jer je samo on podbacio. Correa mu namesti dve tacne, on sutne pored gola. Btw prvo poluvreme sam mu stavio AF, imao je 6.4 ocenu, i u prvom poluvremenu je propustio sve prilike. U drugom sam mu stavio TM i nije se video na terenu. facepalm

 

 

Sve sto su odbrana i vezni red uradili, on je upropastio.

 

 

 

BTW Montella sad vodi Bayern kod mene. xD

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

To sam prvo probao. I odmah protiv jace ekipe( mislim malo jace odbrane) se nije video. Ma ovaj menadzer je sa napadacima usrao stvar nacisto.

 

Kad su ove role pocele, videlo se jasno koji napadac sta radi. A ovde sve izmesano. Poacher umesto da se zaleti na gol, on i kad ima jednog igraca ispred sebe zastane, umesto to da resi 1 na 1. AF kada stavim, gadjaju ga u glavu kao da je target man. I mrsi mu***. Jos nesto.

 

Nigde u ovom fm-u nisam video da stavim da npr target man-u salju lopte u noge. Pre si imao da izaberes feet, head i mixed.

Link to comment
Share on other sites

Pa i ne dobija. Da je menadzer kakav treba da bude, krilo bi mu na petercu dodalo loptu. Ovako to cini samo Correa.

Ne vidim nigde tu opciju da mu salju vise lopti u noge, prostor...

 

sent from my LG-D605 using Tapatalk

 

 

 

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |