Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim


Dino151
 Share

Recommended Posts

Odlučio sam da sam gotov sa saveom u Ukrajini. Uspio sam osvojiti LP, postati legenda kluba, postati najbolji klub u Ukrajini...

Možete li preporućit klub koji je u Ligi 5, financije nisu bitne, klub koji ima dobru posjećenost na utakmicama i da nije u prvih 5 momćadi u svojoj ligi.

Link to comment
Share on other sites

Evo par klubova i od mene:

Rumunija:Dinamo Bukurest i Steaua Bukurest

Francuska:FC Metz,Rennes i pokusati vratiti Sochaux

Njemacka:Wolfsburg dobre financije,Hoffenheim dobra skola i interesantnI SU Hertha i HSV

Engleska:Everton

Italija:Parma,Atalanta i Inter pokusati i vratiti na stare staze

Spanija:Atletic Bilbao i Real Sociedad koji ima dobre financije

Portugal:Sporting sjajna skola fudbala pokusati stediti novac i graditi ekipu od mladića iz skole i Braga

Link to comment
Share on other sites

mislim se između fiorentine ili nekog njemačkog kluba, uvjet je da igra europsku ligu (googlanjem sam otkrio da su to sljedeći klubovi: Fc Freiburg, Frankfurt, Stuttgard) ili Hoffenheima (na nekom strom manageru sam ga već vodia i ostvaria ljep rezultat ali sam se kratko zadrža pa bi se bilo ljepo vratit, mana je šta ne igra europu)... e sad koji bi mi vi od ovih 5 klubova predložili i zašto? financije nisu važne...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nakon sto sam se konacno i u ovom FM-u izgustao sa Dinamom za zadnji save htio bih neki mali klub, iz nizih liga ali da ima neku pricu ili ono nesto zbog cega bih ga uzeo.

Moze par prijedloga? I ako vam se da mozete napisat zasto ste bas taj klub predlozili....

Link to comment
Share on other sites

Real Oviedo - Imaju jako lijep grb :D Inače, meni ne znam zašto, zanimljiv klub

Portsmouth - Izvuci ih iz govana, a zadatak nije nimalo lagan

Karlsruher - Nekada bili fin klub iz Njemačke, osvajali su kup i igrali nekada Bundesligu

Paris FC ili Red Star - Oba kluba zanimljiva u Francuskoj. Probaj sa Parižanima preuzeti vlast od PSG-a ili sa Red Starom pokori sve (inače, put puta osvajači kupa Francuske)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Madri

hvala! Pogledat cu Oviedo, ali Paris mi se cini zanimljivim dosta. Razmisljao sam da s njima krenem vec...

 

@Madrac

da, posto su usli u 1. nista od njih ali hvala! ;)

 

@staridedo

ajd bacit cu bas pogled na njih. nisam s njima do sada nista igrao :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |