Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim


Dino151
 Share

Recommended Posts

Southampton bi prema najnovijim vijestima trebao imati preko 100 miliona budžet, ako se dobro odradi u editoru.

 

Inače, za one koji ne znaju, zanimljivo bi bilo uzeti Udinese, i biti u trokutu Watford-Udinese-Granada. Plus, Udinese ima oko 100 igrača pod ugovorom, možete sastaviti 3-4 ekipe bez problema bez ijednog transfera.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Inače, za one koji ne znaju, zanimljivo bi bilo uzeti Udinese, i biti u trokutu Watford-Udinese-Granada. Plus, Udinese ima oko 100 igrača pod ugovorom, možete sastaviti 3-4 ekipe bez problema bez ijednog transfera.

Evo poceo s njima jer nisam sa Italijanima igrao imaju igraca milion samo sto ih je dosta na posdubi i co-ownershipu ali od sljedece sezone napad mi predvode Muriel i Vydra naravno uz starog lisca Di Natale koji je povrijeden par mjeseci :( Ali potencijal igraca kako rezervnih tako i mladi sastav je za svaki respect.
Link to comment
Share on other sites

Southampton bi prema najnovijim vijestima trebao imati preko 100 miliona budžet, ako se dobro odradi u editoru.

 

Inače, za one koji ne znaju, zanimljivo bi bilo uzeti Udinese, i biti u trokutu Watford-Udinese-Granada. Plus, Udinese ima oko 100 igrača pod ugovorom, možete sastaviti 3-4 ekipe bez problema bez ijednog transfera.

Odlican izazov thumbup

Link to comment
Share on other sites

malo se zasitio sejva sa Realom pa mi trebam drugi klub da malo od njega odmorim dok mu se ne vratim.

 

Treba mi klub tipa Southampton, dakle da se sa njima boriš za Europu prve sezone, da imaju odličnu školu i kul ekipu sa dosta mladih igrača i da nisu baš propali sa financijske strane.

Link to comment
Share on other sites

Ako ti se igra u Italiji onda imaš Lazio i Parmu koji zadovoljavaju te kriterije. U Španjolskoj nisam igrao pa ne znam kakva je situacija s financijama, nekako bi kao izazov dobro došao Bilbao, i sam znaš zašto.

 

U Francuskoj recimo imaš Rennes koji ima možda i najbolju školu tamo, s parama se strpi do polusezone, ukoliko ostvariš plasman viši od očekivanog sjedne neka para.

 

Meni je najzanimljivija Rusija po tom pitanju. Imaš svega par klubova koji nemaju paru, istina regeni su nevjerojatno loši (u cijeloj zemlji imaš možda kvalitetna 2 regena po sezoni, ako!), dobra para dobije se za plasman i sama liga te klubovi imaju dobru reputaciju.

 

Njemačka znaš i sama kakva je, Wolfsburg ti ima paru, Hoffenheim a ostali ako nemaju paru imaju dobre škole.

 

Eto, nadam se da je bar malo pomoglo u izboru kluba (možda i u eliminaciji).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vitesse ti je onda savršen u Nizozemskoj, Club Brugge možda čak i Standard koji bi još uvijek mogao imati dobru bilancu s obzirom kakve su transfere ostvarivali u zadnje 2-3 godine (+ u momčadi imaš Batshuayija koji je Bog).

 

Braga i Sporting iz razloga što su uvijek tu negdje iza mjesta koja vode u LP (napravi iskorak i osvoji bar 2. mjesto). Jedino što ti je u Sportingu problem što je velik broj igrača u vlasništvu agenata u dobrom postotku.

 

To ti je to od mene, možda bude od pomoći.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Newcastle i Marseille igrao sam sa oba imaju dobre igrace pare manje vise u Marseillu se i ne moras nesto posebno pojacavati jer ima dosta mladih koje sam ja ubacio u igru i sa vrijednosti 500 k za sezonu dvije nudili mi za njih od 15-30 miliona, takode ako igras dobro daju pare ili ako zatrazis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Schalke- Odlična ekipa, imaju dosta dobrih mladih igrača (Draxler, Meyer, Goretzka,..) i Huntelaara. :D

Athletic Bilbao- sigurno jedan od zanimljivijih izazova. Pokušaj sa Baskima osvojiti LP

Lazio- Grande Lazio, solidna ekipa predvođena Kloseom.

Wolfsburg- Dobra ekipa sa dobrim TB-om

Genk- odlični mladi igrači

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |