Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FM 2014 - Opća tema


Dino151
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ja sam vidio jednog glavonju da je imao 15 i usao u igru ali ne znam jel pravi ili ''degen'' :)

Mislim da ne moze ili da je neki izolirani slucaj. Jer ne smiju zbog nekakvih zakona da takve igrace prave.

Link to comment
Share on other sites

E to je glupo bilo bi dobro da se mogu skroz ukloniti i onda bi se vise baziralo na ove mlade prave sto sad imaju 16-17 godina a ne nades jednog cijene ga 20 mil a tamo Brazilac ili Argentinac regen 5 mil i zvizdi :D

Link to comment
Share on other sites

ja bi volio da je grafika ko na fifi manageru... jer ovo je cisto za smijanje kad vidim igraca na centru i odjedamput rokne na gol ko iz nicega

 

i jos kad se zabije gol da se prikaze liica igraca ili navijaca kako se vesele

 

ili jos komentatora jaoooo.... onako jos da budu ljepsi golovi napravljeni, ljepsi sutovi.... neke finte ronalda.... realni stadioni.... i naravno hrvatskii jezik :D

 

i jos imena klubova da ne bude FC Bayern vec Bayern Minhen a za real da bude Real Madrid a ne R. MADRID i za dinamo da bude Dinamo Zagreb ili GNK Dinamo Zagreb

 

i jos kad su utakmice ligaske i lige prvaka da se prikaze kako igraci ulaze na teren... rukovanje heheheh

 

to se moze ocekivati u fm 2080

Edited by robibobi
Link to comment
Share on other sites

Ljudi zaboravljaju da je FM simulacija i da grafika ne smije biti najvaznija. Mnogi bi bili sretniji da je grafika bolja, ali mnogi su sretni zato sto nije. Jer nemaju svi komp da mogu da igraju na nekoj pristojnoj brzini, sta bi tek bilo kada bi taj FM bio duplo zahtjevniji? Ne bi ti 4gb rama bila dovoljna za tu 'pristojnu' brzinu. Ja bih volio da poprave sadasnje animacije te da ubace neke nove. Ne bi bilo lose neke finte ili siri asortiman suteva, koja peta, to se moze da uradi na ovom match enginu bez imalo opterecivanja grafike, a izgledalo bi bolje. Meni stadioni sasvim ok izgledaju.

 

Sto se tice tih imena, to ne mogu da urade jer nemaju licencu. Da kupe licencu od FIFE (sto nema teoretske sanse), igra bi bila 100e, ne 50e. Zbog toga imamo editor i u editoru se to moze da uradi. Stavise, uradili su drugi ljudi za nas, evo ovdje mozes da skines :)

http://www.footballmanagerstory.com/fm-2014-real-names-fix/

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Meni je FM najbolji bio dok je bio Excell igra. Jebo grafiku!

Moraju da udovolje masama. Masa zeli grafiku, izgled, prezentaciju. Rijetko ko gleda sta je ispod koze. Nazalost tako nam je nametnuto u vise segmenata zivota.

Ja jos uvijek kad igram gledam krugce, nema boljeg :D osim highlightse golova gledam normalno.

vijeo sam i podaju sa petom LIng dozivio sam to ! :D

Ima odredjenih driblinga, ali da je to malo cesce i da je malo jasnije. Imaju dosta prostora da poprave animacije.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |