Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FM zavisnici


Target Man
 Share

Recommended Posts

Sad se svi pitate zašto sam stavio ovaj naziv za temu.Evo,obrazložiću vam.Ja mislim da smo svi mi pomalo na ovom forumu veliki fanovi FM-a,a i pomalo zaluđenici i zavisnici.Evo,počeću od sebe.Menadžer igram od 1999 godine i do dan danas sam igrao svaku verziju koja je izašla.

Postao sam teški zavisnik jer se dešavalo da kad krenem da igram,a igram po desetak,petnaest sati bez prestanka.Onda odem da spavam,pa pre nego što zaspim,smišljam taktiku,kojeg igrača da kupim,prodam,pa jedva čekam sutra opet da sednem i da cepam.

Danas,eto,imam 35 godina,dvoje dece i nađem barem sat,dva da odigram jer j a k o v o l i m t u i g r i c u!!!

 

Kako vi?Jel ste i vi provodili sate,dane i mesece igrajući ovu igru?Legali da spavate i smišljali taktike pre spavanja?Crtali na poslu ili školi taktike na papiru?Ja sve to jesam i ne stidim se.Baš sam bio zavisnik.A i danas sam,ali mnogo manje.Da nisam zavisnik ne bi me ni bilo na ovom forumu.

Pozdrav za sve forumaše i sve pohvale za forum.

Ajde sad vi.Vaše viđenje ove zarazne igrice.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja se sa curom posvađa ima 2 miseca oko managera jer san je otkanta radi Online Turnira, ali na kraju ipak oprostila jer je skužila koliki san ovisnik  :D
Link to comment
Share on other sites

OK. Inace sve teme koje si do sad otvorio su vrh. Inace jel si igrao nekad sa Vojvodinom postokolko sam ja svatio ti si sa tog podrucija.

 

Nisam.Vodio Sam Novi Sad.Uveo ga u Jelen Super Ligu.Bio prvu sezonu 3.Odmah ispao u Evropi.Od Zvezde i Partizana nisam mogao nesto bolj uraditi.

Link to comment
Share on other sites

Ja uglavno kad počnem da vodim neki tim,najbolje igrači nikad ne prodajem KAVA

U Napoli nikad ne bi prodao Hamsika,u Fiorentini Jovetić,Vargas,Parma Paloschi itd. BOKICIC

 

A koliko uspeš da ih zadržiš?Jel do kraja isteka ugovora?Jer kad se neki giganti namerače na nekog mladog,dobrog,teško da ću odbiti dobru ponudu,a dobre igrače ću uvek iskopati.Npr. Prodam igrača za 30 miliona.Dobrog ću naći bar za 25 miliona,a ostaće mi 5 miliona za nekog perspektivnog klinca

Link to comment
Share on other sites

I ja sebe smatram za zavisnika, najvise sto sam igrao bez prestanka je 17 sati. Skolu sam zbog FM-a zapostavio, svadjao se sa kevom i caletom, nisam po nedelju dana napolje izlazio, sad sam opet normalan, jer sad uglavnom online igram, offline 2-3 sata nedeljno.

Naravno, taktike pred spavanje, taktike u skoli, smaranje ortaka, svadjanje sa njima, kroz sve sam to prosao, i kao sto ona pesma kaze: "those were the best days of my (FM) life".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |