Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

ocu uci u igricu i pojavi mi ovu poruku: a serious error was encountered and application will close.an error file has been generated in:C:\users\ivana\documents\sports interactive\football manager 2013\crash dumps v0.0.0.0 (2012.11.06 10.50.44).dmp

Ovako. Crash dump se najcesce desava jer FM nije 100% saglasan sa nekim programom instaliranim na kompu. Kojim ne mogu ti reci jer ne postoji nacin da to saznas. Drugi razlozi su da si ubacio neku grafiku pa ona smeta FM-u, ili neki drugi dodatak.

Link to comment
Share on other sites

Ima.

1) Kupis original ako nemas. Na originalu ti je minimalna sansa da ce se on desiti

2) Izbaci sve dodatke ( grafiku, skinove itd itd..)

3) Iskljuci sve programe sem FM-a kada ga igras.

Ako ni ovo ne pomaze, onda nema pomoci.

Link to comment
Share on other sites

Ima stvar koja me uzasno nervira, a to je sto nema onog kruga sa atributima, ako zna neko da mi kaze kako da to stavim. Druga stvar je, jel se sada utakmice mogu gledati samo u tv modu, a ne ko prije ono normalno ?

Link to comment
Share on other sites

Da, bude ti kao i u FM12. Ovo je isto bilo i na FM12 ;)

Sto se tice tog drugog, mozes gledati i u ostalim modovima, e sada ne znam kako, nemam FM a necu da pogadjam napamet. Vec ce neko da ti pomogne oko toga.

Link to comment
Share on other sites

Ažuran si Vanjo pohvale za tebe. :)

 

Za posle pitam (ako je moguće kako?) Dakle sledeća situacija nešto se zajebavam tamo po opcijama za Staff i namestim nesvesno to, znam da je prošli mladi kandidati čak možda i za koji mesec ali nije predjeno u drugu sezonu...

 

I reci mi ako znaš u kom se mesecu nude oni?

Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da u 3. mjesecu trebaju doci regeni iz skole u Srbiji. E sada, ako si namjestio da ti asistent ili ko vec organizuje dolazak regena, onda si vjerovatno negdje dobio poruku kojim je regenima ponudio ugovor. To naravno, ako si prosao taj 3. mjesec. Ne znam datume izlaska regena na FM13, ali cini mi se da je isti kao i na FM12.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |