Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

jebem ti sve :( ...opet mi se zaledila slika i moram sad ponovo protiv Uniteda igrat a jedva sam ih dobio, pa poludio sam, nisam imo nista osim Fm-a upaljeno, trebam pomoc, zasto mi se to stalno dogadja, sta sad da sejvam prije svake utakmice ?!!

Link to comment
Share on other sites

Trebam pomoć igrao sam s Napoliem završio sam sezonu drugo mjesto nisam isao resign sejvao sam i normalno ugasio igru u pon navecer sad upalim load i nema vise da sam trener napolia pise resign kako je to moguce ja nisam raskinuo ugovor ni nista?

Link to comment
Share on other sites

jebem ti sve :( ...opet mi se zaledila slika i moram sad ponovo protiv Uniteda igrat a jedva sam ih dobio, pa poludio sam, nisam imo nista osim Fm-a upaljeno, trebam pomoc, zasto mi se to stalno dogadja, sta sad da sejvam prije svake utakmice ?!!

ovome nema pomoći meni je isto bilo protiv barce moj igrač je dobio ne postojeći crveni i na kraju mi se zaledila slika poludio sam...sva sreća da sam ih ponovno dobio...

Trebam pomoć igrao sam s Napoliem završio sam sezonu drugo mjesto nisam isao resign sejvao sam i normalno ugasio igru u pon navecer sad upalim load i nema vise da sam trener napolia pise resign kako je to moguce ja nisam raskinuo ugovor ni nista?

probaj umjesto na load last game ići na load game pa vidi tko zna možda je neki bug...

Link to comment
Share on other sites

Jedna mala pomoc ako moze. Posto je JSL ocajna i nezanimljiva, pokusao sam u editoru da namestim da sa nasim timom igram Premier ligu, tj da samo zamenim Partizan i Reading posto postoji ta opcija u editoru. Ali kad pokrenem igru i treba da izaberem ligu, samo JSL i PL ne mogu da se izaberu, kao posledica te promene koju sam napravio. Jel zna neko kako to da resim?

Link to comment
Share on other sites

stavio sam halilovicu da moze igrat za under 18s ja bi sad to maknuo ali kako? idem tamo na squad i nigdje nema ponudjeno da maknem?

Na isti nacin kako si mu stavio da moze igrati. Squad > available for > klikni na u18 ( koju god opciju si uzeo, 45,60 ili 90 minuta)

 

Jedna mala pomoc ako moze. Posto je JSL ocajna i nezanimljiva, pokusao sam u editoru da namestim da sa nasim timom igram Premier ligu, tj da samo zamenim Partizan i Reading posto postoji ta opcija u editoru. Ali kad pokrenem igru i treba da izaberem ligu, samo JSL i PL ne mogu da se izaberu, kao posledica te promene koju sam napravio. Jel zna neko kako to da resim?

Moze biti mali milion razloga zasto se to desava. Imas temu na forumu da pitas druge da ti naprave takvu db. Moj ti je savijet da tamo pitas, pa cak i uploadujes tu DB da se vidi u cemu je greska.

 

 

loan repeyments and interests mi u financijama svaki mjesec sve vise i vise uzima novca , moze li mi neko reci kako da to smanjim , na sta se ustvari to odnosi ?

Loan repayments su ti dugovanja prema banci, a interest ti je kamata na kredit koji si uzeo iz banke ( tacnije kredit koji tvoj klub ima). Za savjet ti predlazem da u tutorijalima procitas 'Kako zaraditi novac'.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam da je ova prava tema :) . Ovako imam problem sa slikanje fm 2013 , pritisnem tipku druck i odem na paint i odem past i uvijek mi uslika deskopt. Znali iko zbocega , to mi se samo sa menegerom desava.

Link to comment
Share on other sites

Ajde recimo da sam ga rješio.

 

Jeste imali problem sa 3d-om,ja uđem u tekmu,pojavi mi se plavi crash i ode sve..

Mozda ti driver za graficku nije update-ovan? Je l' ti pomaze kada namjestis 3d match na 'software'?

Link to comment
Share on other sites

Nema to veze kada se pojavilo, to je kao neka bolest, mozes da ju nosis 10 godina u sebi i da ti nista ne bude, a moze i sutra da te ubije :D

Ajd mi odgovori i na drugi dio pitanja, jesi premjestio sa 'GPU Assisted' na "Software"? Jer do toga je 90%.

Link to comment
Share on other sites

pojavi ti se blue screen of death iliti BSOD ako je to onda ti može biti nešto sa hardverom sa pregrijavanjem grafičke ili ramom...kada ti se to pojavi piše ti dole error na BSOD-u ako je to pa zapiši je pa stavi tu da vdimo u čem je problem ,ako nije taj plavi crash onda ne znam...

Edited by ZakNik
Link to comment
Share on other sites

sigurnosno kopiranje? mislim jel vidiš dole na tom plavom crashu piše ti error: 000x001100 tako nešto imaju brojevi i x u tom kodu i samo mi to zapiši pa ću ja da provjerim u čemu je problem kod te greške. meni je to bilo na starom kompu i imalo je veze sa pregrijavanjem grafičke pa sam morao kupiti neku pastu za fan kako bi to spriječio...

Link to comment
Share on other sites

pa eto onda zapiši taj kod upiši na google ili youtube i vidi šta ti znači ta greška ili ga tu stavi pa ću ti ja pogledat kada ti se ponovno dogodi sad nije tako često sigurno ali kasnije će biti sve ćešće ja sam poludio zbog toga...

Link to comment
Share on other sites

ja bi rekao da je grafička u pitanju probaj updatat direkt x ako ti već nije ili drajvere za grafičku...odeš na start tamo na my computer stisni desnu tipku miša properties i imaš device manager negdje pod onim tabovima to stisneš stisneš plus kod display driver i desna tipka miša i piše ti update ako ne znaš kako se to radi...a direkt x nađi na internetu ovaj zadnji ako ne pomogne onda upiši taj kod na papir i kasnije ga provjeri na googleu ili youtube-u ili ga daj tu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |