Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

prodo
 Share

Recommended Posts

ne mogu onda ovako napamet znat do čega je. probaj još nešto ako ne bude išlo prije nego odeš uploadaj negdje file pa ostavi ovdje link pogledat ću sutra. trenutno sam u nekom poslu

 

 

Pazi,ja sam sve sto sam umeo pregledao i pretrazio. Okacicu pa ti pogledaj kad budes imao vremena. Bas sam se skenjao jer sam odigrao dve sezone dok sam skontao tu gresku. Inace to je SlobeGrobara fajl koji sam ja jos editovao,editovao i editova. Nadam se da njemu nece smetati.

 

 

 

Vjerojatno nije stavio koeficijente u novoj drzavi.

 

Stavio sam koeficijente u starim drzavama na 0.1/0.2,a u YUG na 5/6. Kontam da je to ok!?

Edited by brambulas
Link to comment
Share on other sites

pošalji i slobi poruku. možda on brže prokuži u čemu je sad problem ako je on napravio original lakše će nać di si zajeba

 

Prvo sam njega pitao,ali kaze da je cuo za tu gresku i da ne zna u cemu je problem.

 

Evo okacio sam igru:

http://www.mediafire...n4b5yayay8unfgy

 

hvala unapred :)

Edited by brambulas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

izgleda da je to nešto novo ove godine. sve sam napravio po zanatu. baskija je bila u pitanju tako da su i špa i francuska ostale aktivne, a baskija je praktički već kreirana nacija bila... reprezentacija radi, liga prvaka isto ali europa liga zajebaje. ponovo raditi europa ligu nema šanse... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Za 2012 san znao otključati a sada u novome ne mogu i nigdje na internetu nema objašnjenje pa ne razumin zašto, što je protuzakonito? Skinuo sam strukturu hrvatske lige od 1 lige pa sve do županijskih i htio san napraviti za sebe male promjene ali kada otvorim fail u editoru ne pokazuje mi ništa sa lijeve strane dok u databasu vidim promjene koje su rađene. fail je dbc pa sam ga prebacio u xml ali opet ništa, ima li tko savjet što da napravim? Evo link gdje sam skinuo fail.

http://www.cro-manager.net/forum/index.php?topic=14988.msg786025#msg786025

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

kad radim ligu s izmišljenim klubovima i u te klubove ne stavljam igrače već prepustim igri da ih popuni, postoji li način da ja utječem na kvalitete tih igrača tj. samih klubova? znači da mogu utjecat na to koliko je koja ekipa snažan tj. na omjer snaga među ekipama bez da radim sve igrače?

 

nadam se da ste hvatili što hoću reći i unaprijed hvala na odgovoru!

Link to comment
Share on other sites

kakve će koji klub imat regene određuju stvari poput training facilities, youth training, youth recruitment i ima još nešto (čini mi se ukupno 4 stvari). e sad hoće li se to odrazit odmah u 1. sezoni (koliko sam shvatio to tebi treba) ne znam. mogao bih tim klubovima zadati i različite reputacije ovisno o njihovom odnosu (bolji klub-veća reputacija pa spuštati) ali mislim da su ti primarne stvari one 4 koje sam ti na početku napisao...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja vjerujem da reputacija igra ulogu jer je to bitno prilikom generiranja novih igrača. Zamislite da napravite englesku devetu ligu i generira vam vrhunske igrače. Neće nego će gledati reputaciju i recruitment.

 

Druga opcija je da napraviš po jednog igrača u svakom klubu i nakon godinu ovisno od 4 parametra koja je prodo naveo dobiješ mlade igrače koji odmah igraju za prvi tim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ne mora čekati godinu dana jer s obzirom da će raditi prazne klubove pri kreiranju igre označiti opciju add players to playable teams...tako nešto i regeni će biti kreirani od prvog dana igre (valjda će uraditi tako). samo ne znam hoće li gore navedena 4 elementa utjecati odmah na tu skupinu regena ili tek na iduću koja će se pojaviti pri kraju 1. sezone. nisam pokušavao pa ne znam ali ništa ga ne košta probati.

 

za reputaciju opet kažem nisan siguran utječe li i koliko ali ovi elementi vezani za trening utječu definitivno, a pokazatelj može biti npr. ovo:

http://www.fm-balkan.com/forum/topic/12986-fm-dodacipower-regens-by-fm-balkan-research-team/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

može. prebaciš klubove i kreiraš novu ligu sa postavkama kakve tebi trebaju. ovdje možeš naći kako to uraditi. a ako misliš da se to dogodi u igri, da se prve sezone igra po jednom formatu, a od iduće u drugom formatu, onda to ne može bez advanced editora koji je dosta kompliciraniji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |