Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

Upravo je osvojen i posljednji trofej koji je falio u Arsenalovoj vitrini - Svjetsko klupsko prvenstvo!

 

http://i1087.photobucket.com/albums/j474/Tobdzija/FIFAClubWorldCup_OverviewStages_zps32bbb1c7.png

http://i1087.photobucket.com/albums/j474/Tobdzija/OlimpiavArsenal_OverviewOverview_zps7f318aea.png

 

A nagradu za najboljeg igraca je odnio Aaron Ramsey sa fantasticnom srednjom ocjenom od 6,9! link xD

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pa i nisam baš uvidio da u ovoj temi u zadnje vrijeme se nešto neočekivano osvaja: Od Arsenala, Uniteda, Bayerna, Ajaxa, Napolia, da dalje ne pričam, sve su to klubovi s kojim u par sezona možeš ostvariti sve. Čekam i ja neki pravi save kada već ja ne znam realizirati ideje..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aha, sretno ti zelim .

Ja trazim neki klub s kojim cu se borit za opstanak itd, kad vidim da sa Napolijem sj*bem pervenstvo u prvih 15 kola gubim volju za igranjem a, potrosim vise od 60mil na 'pojacanja' x) Ja osobno vise volim igrat s nize ligasima il pa slabijim prvoligasima , jer kad s njima doguram do 7 mjesta il pa izborim opstanak il promociju to mi je vrhunac:)

Link to comment
Share on other sites

Aha, sretno ti zelim .

Ja trazim neki klub s kojim cu se borit za opstanak itd, kad vidim da sa Napolijem sj*bem pervenstvo u prvih 15 kola gubim volju za igranjem a, potrosim vise od 60mil na 'pojacanja' x) Ja osobno vise volim igrat s nize ligasima il pa slabijim prvoligasima , jer kad s njima doguram do 7 mjesta il pa izborim opstanak il promociju to mi je vrhunac:)

 

Uzmi Luch Energyu iz Rusije.

 

Cilj: Postani najistočniji grad u Europskim natjecanjima jer Vladivostok se nalazi poviše Južne Koreje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

http://i1087.photobucket.com/albums/j474/Tobdzija/LiverpoolvArsenal_UntitledPostMatch_zps5d3697e2.png

 

Ok kuzim da sam uvjerljivo dobio al ovoliko... Prvo kaj mi je svaki udarac u okvir bio gol jos nisam dozvolio ni jedan sut na moj. Wow... :blink:

Link to comment
Share on other sites

hvala madrisdista :D pa i puno sreče, objavio bi i lestvico kraj sezone a nemogu da radim sramotu i Chelseju arsenalu :D

pa vidi dans sam se mao zauzeo i naučio davat SS gore xD pa izivnite pisavi slovenac sam :D

 

mozda da napravim i story o tome ako ču dobit motivaciju :D

Edited by torrent05
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sa Newcastleom je užitak vjerujem igrati, bez ironije. Neću igrati sa njima, Soton i Swansea klubovi su koji meni odgovaraju u ovom FM-u, ali previsok budžet, vrlo solidna ekipa na početku: + dobra reputacija kada se netko od vellikih nađe na TL..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |