Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

A.F.C. Oldham Atletic - nova nada


Poslednji boem
 Share

Ocenite pricu ocenom od 1-5.  

30 members have voted

  1. 1. Ocenite pricu ocenom od 1-5.

    • 5
      19
    • 4
      4
    • 3
      1
    • 2
      1
    • 1
      5


Recommended Posts

 

A.F.C. Oldham Atletic - nova nada

 

Oldham Atletic je fudbalski klub poznat po svojim navijacima, koji su jedni od najvecih huligana, ali i najvece patrijote, navijaci Engleske. Posle ere neuspeha na celo Oldhama dosao je Mike Milligan legenda Oldham Atletica, igrac koji je ponikao i veci deo karijere proveo u Oldham Atletic-u. Ovaj srednjovecni gospodin (47 godine) posle fudbalske karijere otvorio je dizajnersku radionicu koju je drzao zajedno sa jednim od najvecih huligana koje je planeta ikada videla. Predsednik kluba ima ambicije da Oldham ove godine, stigne makar do play-off-a "England League One". Milligan je odlucio da pristane da potpise ugovor na 2 godine uz mogucnost produzetka i najavio je da ce krenuti da pise knjigu koju ce moci da citaju svi clanovi sajta www.fm-balkan.com.            

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Interesantan pocetak, mogao si neki ss stadiona, grb kluba da stavis, u svakom slucaju lep uvod, pratim...

Odlican izbor kluba. Jedva cekan nove uspjehe i smiri te huligane lol

Dobar početak fantastično si ovaj uvodni post uradio. Čekam nastavak. :)

Hvala vam, vasi komentari me podsticu da pisem dalje. Prvo poglavlje moje knjige ce biti ujutru.

Link to comment
Share on other sites

Poglavlje 1 - To je sve iza mene....

 

"Po mom dolasku u klub diglo se dosta prasine, ali ja na to nisam ni obrcao paznju. Novinare je pre svega privkla moja burna proslost. Jedna novinarka me je pitala par pitanja: Poznato nam je da ste posle vase fudbalske karijere, postali vodja navijaca Oldham Atletica, jedi od najvecih huligana u ovoj drzavi, da li se kajete zbog toga? Naravno da je moj odgovor NE! Oldham Atlettic je deo mog zivota, i uz moju porodicu i decu moja najveca ljubav. Kajanje zbog necega takvog se kod nas smatra izdajom, a ja ne zelim da budem izdajica, navijaci Oldham Atletica su moja porodica, da li se vi mozda kajete mozda sto ste deo vase pordice. - odgovorio sam je drcno i bezobrazno. Posle niza provokacija od strane novinara, otisao sam sa mojim starim prijateljom i imenjakom Mike-om do jednog obliznjeg dragstoga da popijemo koje pivo.

 

http://www.dodaj.rs/f/2l/Xz/Y2l3mU0/16krstovdancajetina024.jpg

Ja i moj prijatelj ispred lokalnog dragstora.

 

Nakon jako iscrpljujuceg dana trebalo mi je malo odmora, tako da sam rano ujutru sa zenom krenuo na odom na jednom planini blizu Manchestera mojim dzipom, gde smo planirali vikend, gde nam niko nece smetati, dok ce nasu decu cuvati dadilja.

 

http://www.dodaj.rs/f/2u/eG/56I3cvv/10.jpg

Moja zena na mom dziu pre polaska na put.

 

Na toj planini imao sam jednu vikendicu, okju je sagradio jos moj pokojni deda, tako da smo tu odlucili da odsednemo 2 dana. Na putu ka vikendici moja zena me je pitala: Da li te mediji sikaniraju zbog tvoje proslosti? Nisam hteo da je opterecujem pa sam je rekao NE! Kada smo stigli do do vikendice, bio sam jako umoran, tako da sam se odmah zavalio u kauc i zaspao. Medjutim nedugo zatim pozvao me je pretsednik kluba: Mike, moras podhitno da dodjes dosli su navijaci , svi imaju sekire, palice i nozeve, zele da me prebiju, ti ih poznajes, moras da me spasis.. Rekao sam zeni da mora dohitno da krenemo.

 

http://www.dodaj.rs/f/2P/uY/cRVCljq/drvena-kuca-u-planini.jpg

Vikendica u kojoj smo odseli.

 

Krenuli smo oko 8 popodne, i stigli smo nakon 6 sati voznje tako da sam u prostorije kluba stigao u 2 nocu. Kada sam stigao ugledao sam prizor tipican za moje prijatelje. Oni nisu nameravali nikog da prebiju, vec je to bila samo sala prema predsedniku kluba. Svi zajedno otisli smo na pivo, gde smo se ispricali, i kasnije otisli svi na svoju stranu."

 

http://www.dodaj.rs/f/23/D5/2IQ0nMmx/010337382632900.jpg

Navijaci Oldham Atletic-a

 

 

TO BE CONTINUED...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |