Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Sta mislite...


Necinho™
 Share

Recommended Posts

Evo ovakva je ideja:

 

Poceo sam da pravim ligu izmisljene kisovite zemlje koja se nalazi nasred Atlantskog okeana, Rainland. U toj zemlji ima 5 gradova, 2 divizije od po 8 i 6 ekipa, i 8 stadiona unutar drzave. Dobar deo posla je vec odradjen. Stvari koje se trebaju dovrsiti:

 

* zamena imena igraca, funkcionera, sudija i prebacivanje nekih novih u drzavljanstvo Rainlanda (radjeno preko ruskih liga i ekipa pa su imena ruska, potrebno je da ih prebacimo neka engleska nasumicna imena, pojedince u spanska i francuska - ta tri jezika se govore)

 

* dodavanje medija

 

* vremenske prilike, da bude kisovito i sve to, cackao sam al ne znam da li je dobro

 

* eventualno i grbovi klubova (ajmo graficari :) )

 

Uradjene stvari:

 

* imena ekipa, i svi detalji oko ekipa - ekipe imaju nadimke slicno kao NBA timovi

 

* gradovi = New Preston, Chiston (mesavina Chicaga i Bostona), Ramon City, Pramar Town i West Spain

 

* stadioni = New Preston Arena, William Artur Louis, Henry Bones Bay, Estremadura, Pramar's City Stadium, Chiston City Stadium, Bears Park i Ramon Salas Stadium

 

* pravila liga i kupa, rasporedjivanje timova u iste = Rainland Premier i Second League (4x svako sa svakim u obe)

 

Poenta je da sam mislio da svi ovo odradimo pomalo zajedno i damo svoj doprinos, a posle da svi pikamo i vidimo na sta lici ovo.

 

Mozda sam nesto zaboravio, pa vi pitajte...

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |