Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

K. Lierse S.k.


NemanjaNs
 Share

Recommended Posts

Belgijski San

 

U mojim proslim karijerama obicno sam birao klubove iz srbije, to jest jelen super lige. Ovog puta hteo sam da izaberem jedan solidan klub i da uspem sa njim da ucinim nesto, najvise od svih ciljeva voleo bih da se plasiram u grupe lige evrope, a mozda i lige sampiona zavisi od toga koju poziciju cu zauzeti u Jupiler Ligi. Nadam se da ce me neko pratiti i da cu uspeti da uradim nesto sa ovim klubom.

 

Istorija Kluba

 

 

K. Lierse S.K je belgijski profesionalni klub iz grada Lier u pokrajini Antverpen. Lirs je poceo da igra u Jupiler Ligi od sezone 2010 - 2011 a vec je ovo takmicenje osvojio 4 puta, kao i belgijski kup 2 puta. Igrao je vise puta ligu sampiona u grupnoj fazi. Jedan od poznatijih igraca jeste Bernar Vorhof koji je odigrao oko 60 meceva za ovaj klub. Klub je osnovan 1906 godine. Lirs je bio uspesan u prvoj diviziji do kraja Drugog Svetskog Rata, osvojivsi 2 titule. Na kraju sezone 1947-8 on je ispao iz prve lige. Lirs svoje domace utakmice igra na stadionu Herman Vanderportenstadion.

 

 

Moji Ciljevi

 

Moji ciljevi sa ovim klubom jesu da probam da osvojim jupiler ligu i da probam da se plasiram u ligu sampiona, ako ne, onda bar u ligu evrope. Ako ne uspem nista od ovoga u prvoj sezoni, pokusacu da napravim dobar i dovoljno spreman tim za sledecu sezonu kako bi uspeo da ispunim neki od zadatih ciljeva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Transferi

 

Evo jedan kratak izvestaj samo da vas obavestim koga je u kratkom prelaznom roku ovaj klub doveo a ko je iz ovog kluba otisao. Otislo je par igraca, dovedeno je dosta, obicno stariji igraci, dovedeni su svi kao slobodni igraci.

 

http://www.dodaj.rs/f/1d/Vb/1Ra8EseS/transferi.png

 

Tim i Formacija

 

http://www.dodaj.rs/f/F/2c/2MFarsP7/tim.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |