Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

***Karijera Željke Nikolića (Dinamo)***


ŽeljkoDelija
 Share

Recommended Posts

Mamić pronasao talentovanog menadžera da odvede njegov Dinamo u Ligu Šampiona!

 

Kao sto svi znamo Mamiću je "dosadilo" osvajanje 1. HNL i Hrvatskog kupa pa tako svake godine trazi novog menadžera koji će njegov Dinamo odvesti u Ligu Šampiona.Sada se odlucio na neiskusnog menadžera i vrlo mladog,samo 36godina mu je i nije vodio nijedan klub prije Dinama.Riskira li Mamić previše ili ne to cemo vidjeti kako sezona bude odmicala.

 

Krunoslav Jurčić:"Žao mi je sto napuštam Dinamo,ali ako Mamić misli da je tako najbolje za Dinamo ja se slažem sa njim".

 

Mario Mandžukić:"Žao mi je zbog otkaza koji je dobio Jurčić,ali mi idemo dalje sa novim menadžerom!"

 

Željko Nikolić:"Drago mi je sto sam dobio posao u Dinamu i potrudi cu se da uradim samo ono najbolje za Dinamo.Prioritet mi je Liga Šampiona i rekao sam ako taj cilj ne ostvarim dajem otkaz!"

 

Ostaje nam da vidimo sta ce Nikolić uradiit u ovoj sezoni u Dinamu!

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sundey Times je objavio da je mladi Aron Gunnarsson (19) pojačao redove Zagrebačkog Dinama

 

Aron Gunnarsson:"Zadovoljsto mi je sto me Nikolić primjetio u redovima Coventry Citiya nadam se da cu isplatiti svaki novčić koje je Dinamo uložio u mene"

 

 

 

Željko Nikolić:Izuzetno mi je drago sto smo uspjeli dovesti Gunnarssona on je nase najskuplje pojačanje ove sezone.U klub su dosla jos 3 igrača.Richmond Bossman(22),Artur Alfredo(23) i Jean Pierr Papin(45).Bossman i Alfredo su dosli kao slobodni igrači iz Ghane.A Papin je legenda fudbala svima dobro poznat.Njega sam doveo zbog iskustva i očekujem da ću se dogovoriti sa njim da poslije završetka karijere ostane u Dinamu kao trener."

 

http://img714.imageshack.us/img714/1678/35106158.jpghttp://img265.imageshack.us/img265/643/94865487.jpghttp://img405.imageshack.us/img405/218/75012018.jpg

 

Mathias Chago i Igor Bišćan jedini igrači koji su napustili redove Zagrebačkog kluba u prelaznom roku.

Mathias Chago:"Drago mi je sto me Dinamo pustio u Francusku.Sada ću dati još više da se dokazem u OGC Nice."

 

Igor Bišćan otišao na posudbu u redove FC Sochaux-Montbe

 

Igor Bišćan:"Teško mi je bilo napustiti Dinamo,pa tek sam se vratio,nadam se da ću imati mjesta u Dinamo po završetku posudbe".

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Dinamo prvi, Hajduk drugi.Počeo je zimski prelazni rok

 

Dinamo uz dosta muke i dosta problema sa povredama uspjeva da zadrži prvo mjesto na tabeli.

 

Željko Nikolić proglašen za najboljeg menadžera godine države Srbije.

 

Željko Nikolić je izjavio da se nada da će doći prave ponude za prave igrače.Nikolić očekuje da se nešto zaradi na ovom zimskom prelaznom roku.

 

http://img405.imageshack.us/img405/6375/46589660.jpg

 

Željko Nikolić:"Dinamo trese kriza,novca se nema, pokusa cemo osvjeziti redove Dinama nekim igračima iz mladjih kategorija i vratili smo Ivana Kelavu sa posudbe iz Lokomotive jer se Tomislav Butina povredio na duze vrijeme."

 

http://img43.imageshack.us/img43/9696/40038403.jpg

 

Ivan Kelava:"Raduje me što su me vratili u Dinamo.Nadam se da će se Tomislav brzo oporaviti,a ja ću dati svoj maksimum kad god budem u prvih jedanaest"

Link to comment
Share on other sites

Dinamov neuspjeh u Ligi Šampiona

 

Očigledno je grupa "D" bila prejaka za Nikolića i njegov Dinamo.Bez ijednog boda NK Dinamo je napustio grupnu fazu Lige Šampiona.Nikolić se nada boljem plasmanu sledeće godine.

 

Ovako Nikolić gleda na neuspijeh Dinama u Ligi Šampiona

 

 

Željko Nikolić:"Grupna faza definitivno je bila preteška za nas.Ako ste nas pratili tokom grupne faze mogli ste da primjetite da su sudije bile naklonjene Realu,Milanu i Bordeauxu.Sjetimo se druge utakmice sa Realom.Gubili smo 1:0 dok Madža nije zabio za izjednačenje oko 55minute,potom Vrdoljak pravi faul na protivničkoj polovini terena i i gospodin Studer sudac utakmice mu daje drugi žuti karton i Dinamo ostaje sa igračem manje.Iako smo tu izgubili 4:1 ja sam ponosan na svoje momke.Odmah poslije Vrdoljakovog crvenog Real zabija gol i mi brojčano nadjačani nismo mogli da ih zaustavimo.Kad bi se našao 1 pravedan sudija na ovom svijetu ko zna gdje bi nam bio kraj."

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

DINAMU DUPLA KRUNA

 

 

 

Zdravko Mamić kao i ostali članovi upravnog odbora NK Dinama zadovoljni sezonom.

Zdravko Mamić:"Drago mi je sto smo ostvarili zacrtano.Osvojili smo 1.HNL i Kup i došli smo do grupne faze u Ligi Šampiona.Potrudi ćemo se da sledeće sezone Nikolić dobije vise novca za još bolja pojačanja."

 

 

 

Željko Nikolić proglašen za menadžera godine i ušao u istoriju kao prvi Srbin koji je osvojio duplu krunu sa nekim klubom iz 1.HNL

 

 

 

Željko Nikolić:"Zadovoljan sam ovom sezonom.Imali smo dosta problema sa povredama pred kraj sezone pa nas je Hajduk "zamalo" prestigao.Ovo je bila moja debitantska sezona na klupi NK Dinama i mislim da sam to doboro odradio.Jedino za čim žalim jeste prejaka grupa u Ligi Šampiona,ali sledeće godine više sreće."

 

 

 

NK Dinamo Zagreb vs NK Hajduk Spilt

NK Dinamo osvojio Hrvatski Kup pobjedom protiv NK Hajduka 1:0 na Maksimiru

 

 

Iako je na "Poljudu" završilo 1:1 NK Dinamo se pokazao kao bolji tim na "Maksimiru" i pobjedom od 1:0 golom Pedra Moralesa (pen) osvojio Hrvatski Kup.

 

Dinamo teško do titule prvaka HNL-a

 

Iako je Dinamo imao prednost od 10 bodova 4 kola do kraja, sa par slabih rezultata Dinama Hajduk je dosao na samo 2 boda razlike.Ipak Dinamo ne bi bio Dinamo da ne osvoji titulu!

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nagrade za najbolje igrače sezone u 1.HNL

 

Najbolji mladi igrači

 

 

Milan Badelj proglašen za najboljeg mladog igrača

 

 

 

Milan Badelj:"Čast mi je što sam proglašen najboljim mladim igračem 1.HNL.Konkurencija je bila jaka, a ja sam dao sve od sebe da budem najbolji.Zahvaljujem se Nikoliću koji mi je pružio priliku da se dokažem i svojim suigračima bez kojih ovo ne bi bilo moguće."

Pedro Morales najbolji igrač 1.HNL

 

Pedro Morales:"Ovo je nešto o čemu samo mogu da sanjam.Ovo je sezona mog života.Hvala svima koji su mi u tome pomogli."

 

Čileanac Pedro Morales je briljirao ove sezone u 1.HNL kao i Hrvatskom Kupu i kratko u Ligi Šampiona.Uvjerljivo je najbolji Dinamov igrač ove sezone sa postignutim 21 pogodtkom prvi je strijelac 1.HNL a sa odličnim partijama koje je pružao cijelu sezonu proglasen je i najboljim igračem 1.HNL

 

 

Link to comment
Share on other sites

Neki su vec odradjeni i neki su stigli iz Brazila koji su napunili 18.god u pravom trenutku kad mi se Lovren povredio :D

Ali vise o svemu u sledecem nastavku ...

Mozda me ne bude ovih dana nemojte lock ovo :P

Kad uplatim net tu sam

Link to comment
Share on other sites

Prica se zaustavlja do daljnjeg :lud: prekinulo mi u pola snimanja tj. nestalo struje a ono sto sam snimio nekad prije je 2sedmica kako sam poceo da igram tako da cu da se roknem :mafia:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |