Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Bit Ce Bili Sta Su Bili


franja
 Share

Recommended Posts

Evo čitajući Vaše priče, odlučio sam i ja započeti svoju. Mislim da njen naslov ne triba puno objašnjavat. To je stih koji mi uvik vraća nadu u veliki i jaki Hajduk, a ne lažni sjaj. A ova sezona je dobro pocela

;)

No pustimo mi sad realnost, uvatimo se managera. ;)

 

Budući da sam veliki navijač Hajduka, logično je da ću s njim početi svoju priču.

Nisam još odlučio hoću li pisati u prvom ili trećem licu (možda u trećem bude zanimljivije). Nadam se da ćete me savjetovat u vezi toga :)

 

Za ovaj post sam odlučio samo napraviti kratko upoznavanje sa klubom i nekim mojim ciljevima. Neće još biti slika i SS-ova, ali u idućem postu hoće.

 

UVOD

Hrvatski nogometni klub Hajduk Split osnovan je 13.02.1911. godine. Klub je osnovala skupina splitskih studenata u Pragu.

Stadion na kojem Hajduk igra zove se Poljud, a mnogi navijači mu tepaju Poljudska Ljepotica. Stadion priva nesto vise od 35 000 gledatelja.

Dva najpoznatija nadimka kluba su '' Bili '' i '' Majstor s mora ''.

Navijačka skupina Zove se Torcida. Osnovana je 28.10.1950. Također je i najstarija organizirana navijačka skupina u Europi.

Neke od klupskih legendi su Frane Matošić, Vladimir Beara, Dražen Mužinić, Jurica Jerković, Bernard Vukas, Ptera Nadoveza, Zlatko Vujović, Blaž Slišković itd. (moga bi nabrajat još godinu dana)

Značajniji igrači u zadnje vrijeme su Alen Bokšić, Miki Rapaić, Niko Kranjčar, Nikola Kalinić, Senijad Ibričić.

 

 

AMBICIJE

 

Za prvu sezonu sam odlučio osvajanje naslova prvaka, ako je moguće i dupla kruna. Šta se tiče Europe, bilo bi dobro da izborimo grunu fazu natjecanja, da popravimo financijsku situaciju u klubu. Planiram standardnu Hajdukovu formaciju 4-2-3-1. Možda malo igram na sigurno, al ko zna. Sa dolaskom novih igrača možda se i formacija primini. Volim napadački nogomet i čvrstu igru. Ne virujem da će biti zvučnijih transfera, kako u dolascima tako u odlascima iz kluba. Nastojat ću zadržati vukušića još ovu sezonu, a iduću sezonu ćcemo vidit šta i kako dalje.

 

 

Eto, toliko za sada od mene. Znam da nema slika i SS-ova, ali kažem ići će u idućem postu kojeg možemo očekivat za par dana.

Volio bi da me savjetujete dali da pišem u prvom licu ili u trećem, možda bude zanimljivije u trećem. Malo za promjenu.

Sad se bacam na igranje. Pozdrav i HŽV ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Pa, hoćeš li ti pisati priču ili karijeru? Ako karijeru misliš, onda nemaš šta pisati u trećem licu :) A ako pišeš priču, fulao si podforum, a i nisi dobro krenuo, jer si nam odmah rekao klub i sve.

Uglavnom pratiti ču makar sam purger

Link to comment
Share on other sites

Pa, hoćeš li ti pisati priču ili karijeru? Ako karijeru misliš, onda nemaš šta pisati u trećem licu :) A ako pišeš priču, fulao si podforum, a i nisi dobro krenuo, jer si nam odmah rekao klub i sve.

Uglavnom pratiti ču makar sam purger

Znam, znam. Karijera je ;)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |