Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Neapolis Frattese Fc


popaj
 Share

Recommended Posts

Bas kada bih trebao da se spremam za septembarski ispitni rok javila mi se zelja za FM-om (tako to ide valjda), posle kratkog sejva sa Arsenalom poceo sam malo veci izazov. Uzeo sam ekipu iz 4. italijnske lige i cilj mi je da sa njima osvojim Ligu Sampiona. Izabrao sam ekipu Neapolis Frattese, ne znam ni sam zasto, imaju jednostavne crne dresove i malo duze ime, to je jedino sto mogu da navedem kao razlog zasto sam bas njih izabrao. Pa da krenemo.

 

Sezona 2011/12 - Prvo pa musko!

 

http://www.dodaj.rs/f/2S/vH/2uBdNBud/neapolis-300.png

 

Kada sam pogledao ekipu video sam da ima dosta dobrih igraca, samo nam je falio golman i jedan dobar DM. Doveo sam nekoliko igraca i sastavio odlican tim. Rupu na golu popunio sam dovodjenjem

Mirko Pennesi-ija, odlican golman, sjajno se pokazao u ovoj sezoni. Za poziciju zadnjeg veznog doveo sam Davide Drascek-a. Iskusan i odlican igrac. Imao sam dva dobra napadaca, treci je bio kilav pa sam rwsio i njega da zamenim, doveo sam igraca kojeg sam vodio i na proslom FM-u i znao sam da ce se odlicno pokazati. Dosao je Giorgio Noviello. Sa 32 gola i 9 asistencija, definitivno najbolji pojedinac u ovoj sezone, naravno, bio je i prvi strelac lige. Izabran je i za najboljeg igraca lige. Definitivno ce i sledece sezone biti moj glavni igrac. Doveo sam i jedno levo krilo, u pitanju je Franco Parlacino. I poslednje "veliko" pojacanje bio je Mehdy Ouchene, Alzirac, glavni kreativac u mojoj ekipi. Doslo je i jos 3-4 igraca na free i na pozajmice ali njih ne vredi pominjati. Naravno svi ovi igraci dosli su besplatno, s' obzirom da nisam imao nista transfer budzeta.

 

Forsirao sam moju omiljenu

4-2-4 taktiku, sa Advanced Forward-om i Poacherom u napadu. Na gostovanjima kod tezih protivnika sam igrao 4-5-1, ali dosta slabije sam prolazio, tako da sam na kraju igrao onu prvu taktiku na svim utakmicama.

 

Takmicili smo se u Seriji C2/B, koja nije nesto preterano teska. Najveci konkurenti bili su mi u pocetku Perugia i Aversa Normanna cija je forma kasnije znatno opala. Kasnije su se u trku ukljucili Milazzo i L'Aquilla. Drzali smo prvo mesto do polusezone bez problema, onda smo malo opali u formi, jedno vreme bili 3. ali smo pred kraj igrali bolje nego ikad i time osiguralli prvo mesto.

Utakmica koja nam je donela titulu bila je protiv Giulianove, ekipe koja je jurila plej of. Odlucujuci pogodak postigli smo u 95. minutu. Evo kako je na kraju izgledala tabela. Samnom ce u 3. luigu Milazzo i Perugia koja je pobedila u Plej Ofu.

 

Veliki problem su mi

finansije koje su u dosta losem stanju, uprava cesto dodaje kesha ako da se nadam da ce se to uskoro popraviti. Sledece sezone cemo se takmiciti u Seriji C1/B u kojoj cemo igrati protiv jakih ekipa pout Ascoli-ja i Frosinone-a. Ne volim da unapred dovodim igrace, potpisao sam predugovor sa samo jednim igracem, to je Alessandro Cortesi koji ce biti bekap za CM-a. Sledece sezone jurim neku sredinu tabele, mozda i plej of ukoliko sve bude islo kako treba. Javljam se na kraju sledece sezone.

 

http://www.dodaj.rs/f/1a/KT/2dxHmLJ5/asad.jpg

Giorgio Noviello - Prvi strelac Serije C2/B

Edited by popaj
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |