Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Sta Bi Htjeli Vidjeti U Fm13


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Definitivno ta jos jedna, dodavanje instrukcija igracu koji nije u startnoj postavi.

 

A ne, moram na mecu, kada menjam nekog da pauziram igru, ubacim ga, pa tek onda mu stavljam player instructions. Ovako bi bilo vec sve spremno samo da udje u igru...

Edited by jhoni
Link to comment
Share on other sites

Ja bih voleo da vidim vise mogucih pozicija za igranje.. Npr, da bude kao u PES-u - da svaka pozicija (AMC, AML, DM, LB....) ima odredjeni deo terena u kojem se nalazi, a na nama je da izaberemo u okviru tog parceta terena gde da nam bude igrac.. Mislim da bi to dosta doprinelo kvalitetnijim formaicjama pre svega, ali i taktikama, jer ovde je dosta fiksirano i jako malo mogucnosti imamo...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sta mislite o ovom prijedlogu, da se uvede stil igre kod igraca. Kao njihova osobnost. Jeste da je to pokriveno sa PPM, ali ovo bi izglancalo igraca samo tako.

Tipa, sprinter- udari par sprinteva na utakmici, ali se brze umori, maratonac, nesto kao Carrick, rijetko sprinta, ali se teze umara; lisica-uvijek na pravom mjestu, dribler-Nani. Sve receno. Vizionar - pokusava cesce da uradi neki pas koji otvara odbrane itd.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Poboljšati još malo team talk i malo bolje još odraditi konferencije. Bilo bi lepo kada bi i editor malo doradili. :) Uglavnom mislim da novom FM, FM 13 ne treba mnogo poboljšanja ali ima prostora za tako nešto... :)

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da mi kupujemo, pregovaramo i prodajemo igrace, mogli bi da stave u interact with board, opciju da uprava uzme pozajmicu od banaka odnosno kredit, ako smo u minusu... Npr. ja vodim sad Tuluz, a troskovi su veci od budzeta. Samo 1m balance, a plate 300k nedeljno! I kad recimo osvojim titulu, daj Boze da budem na pozitivnoj nuli! facepalm

Jer do tada udjemo u minus 20,30 miiliona, a za titulu se dobije npr. 19-25 miliona, zavisno od lige.

Edited by jhoni
Link to comment
Share on other sites

Pa Jhoni, moras pametno da igras. Sa nekim klubovima, ako zelis poslovati sa plusom, moras pazljivo graditi tim i paziti na finansije.

Ima kada predsjednik ulozi novac, tj pozajmi, u klub. Ali ne mozes to traziti od njega.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

sad nesto razmisljam da bi bilo dobro barem po meni kad bi ubacili kladionicu ili nesto slicno tome da prognoziramo ostale tekme u toku igre :D

i na taj nacin se zabavimo i zaradimo lovu i da trosimo platu barem na nesto

Edited by filkaja
Link to comment
Share on other sites

sad nesto razmisljam da bi bilo dobro barem po meni kad bi ubacili kladionicu ili nesto slicno tome da prognoziramo ostale tekme u toku igre :D

i na taj nacin se zabavimo i zaradimo lovu i da trosimo platu barem na nesto

 

i s time uvest i namještanje utakmica, da možeš naredit igračima da izgube jer si se ti kladia protiv njih, naravno da to mogu radit i treneri drugih klubova ne samo ti...

Link to comment
Share on other sites

Volio bih da u opposition instructions točno mogu birat koji će moj igrač čuvat kojeg protivnika.

Mozes to napraviti u PI kod markinga (izaberes specific i onda igraca)

Link to comment
Share on other sites

Realno moje zelje za FM 13 su :

 

DA bdue grafika kao u Pesu ili Fifi

Da moze da odaberes mesto za pripreme na primer ko sto radi sad partizan ide na taru , pa sad u sloveniju i tako.

Da se vide navijaci da se to bolje odradi,

 

Uglavnom je to zasada ali ako bude jos nesto dodacu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |