Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim


Ivan Ziga
 Share

Recommended Posts

tražin neki tim koji ima dosta mladih talenata u ekipi,odnosno igrača koji bi mogli postat svjetska klasa kroz 2-3 sezone

da nije iz liga petice ni iz bivše juge,skandinavija je naravno dobrodošla

Edited by posebni92
Link to comment
Share on other sites

Ko ima čelična daMu Iraklis,nije neka ekipa al i sama liga je nikakva ;)...Valja probat :).Makar za one koji igraju poput mene ili počnu nezaposleni s low ratingom ili uzmu neki jako slab klub.Iraklis je baš ok izazov...

Edited by Kaleza
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo ovako...dajte mi bilo koji klub da je zanimljiv s kojim mogu kroz nekoliko sezona nesto napraviti, da nije odmah na pocetku nesto, te da se za 5-6 sezona tek moze boriti za prvaka u svojoj ligi. Imam dosta vremena, i htio bi poceti nesto jako zanimljivo i na duge staze...zato predlazite

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako...dajte mi bilo koji klub da je zanimljiv s kojim mogu kroz nekoliko sezona nesto napraviti, da nije odmah na pocetku nesto, te da se za 5-6 sezona tek moze boriti za prvaka u svojoj ligi. Imam dosta vremena, i htio bi poceti nesto jako zanimljivo i na duge staze...zato predlazite

Englesku probaj izbjeć, Francuska je jako zanimljiva (Marseille, Lyon, Lille), u Njemačkoj možeš RB Leipzig za nešto lakše ili Berlin (ne Hertha) za nešto teže. U Italiji probaj sa Sassuolom, Španjolska gotovo svi osim Reala, Barce, Atletica i Valencije.

Link to comment
Share on other sites

dajte još neke slabije timove, iz liga petica neka budu niželigaši a iz ovih slabijih liga moze i prvoligaši..

 

Bristol Rovers, Sheffield United, Coventry, Stockport County, Scunthorpe United, Cadiz, Ternana, Livorno, St.Pauli, Fortuna Dusseldorf, Darmstadt, Aberdeen, Standard, Arsenal Kyev, Hapoel Tel-Aviv.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Moglo bi se pocet nesto novo,pa molim prijedloge a da budu iz poljske,slovacke,svedske ili rumunjske

Uzmi Legiu, sigurno nećeš pogriješiti. Imaju solidnu ekipu i odlične mlade igrače (dovoljno je samo Ondreja Dudu spomenuti). Para imaju dovoljno.. Liga je zanimljiva i dosta izjednačena...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |