Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim


Ivan Ziga
 Share

Recommended Posts

Po meni je najbolje početi u unemployed fazonu, nekako je najrealnije i daje vam potpuno menadžersko iskustvo. Vodićete timove koje ne možda nikada ne biste uzeli na početku karijere. FM igram već duži niz godina i nikakva titula CL osvojena sa Realom, Barcelonom, ne može zamijeniti osjećaj kada nakon Munstera iz treće lige preuzmete nekoga iz Cvajte i taj klub vratite u prvu ligu, pa nakon par sezona tu istu ligu i osvojite. Nakon svega toga i dalje ćete tražiti izazove u drugim državama i drugim ligama. Dakle, što se mene tiče, unemployed je najbolja opcija za početak jer će vam upotpuniti osjećaj igranja ove igre.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Po meni je najbolje početi u unemployed fazonu, nekako je najrealnije i daje vam potpuno menadžersko iskustvo. Vodićete timove koje ne možda nikada ne biste uzeli na početku karijere. FM igram već duži niz godina i nikakva titula CL osvojena sa Realom, Barcelonom, ne može zamijeniti osjećaj kada nakon Munstera iz treće lige preuzmete nekoga iz Cvajte i taj klub vratite u prvu ligu, pa nakon par sezona tu istu ligu i osvojite. Nakon svega toga i dalje ćete tražiti izazove u drugim državama i drugim ligama. Dakle, što se mene tiče, unemployed je najbolja opcija za početak jer će vam upotpuniti osjećaj igranja ove igre.

 

Ne moraš baš nezaposlen krenut. Dovoljno je krenut iz najniže igrive divizije lige koju si izabro i uzet klub sa lošim MP-om i usranim fiancijama. Nećeš morat holidejirat do Božića, a isti usran ćeš klub dobit. Mada to startanje nezaposlen dodaje veći osjećaj satisfakcije poslje.

Link to comment
Share on other sites

Ne moraš baš nezaposlen krenut. Dovoljno je krenut iz najniže igrive divizije lige koju si izabro i uzet klub sa lošim MP-om i usranim fiancijama. Nećeš morat holidejirat do Božića, a isti usran ćeš klub dobit. Mada to startanje nezaposlen dodaje veći osjećaj satisfakcije poslje.

 

Pa dobro, ali mislim da postoji više klubova koji su bez menadžera na početku, a i sama reputacija i ocjene koje imaš kao menadžer na FM 2015 ti omogućavaju da lakše dobiješ posao u tom nekom klubu, jer većina postavlja international reputaciju tako da to sve ide lakše.

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, ali mislim da postoji više klubova koji su bez menadžera na početku, a i sama reputacija i ocjene koje imaš kao menadžer na FM 2015 ti omogućavaju da lakše dobiješ posao u tom nekom klubu, jer većina postavlja international reputaciju tako da to sve ide lakše.

 

A gle, ako hoćeš hard-core, počet tako nisko i hoćeš full realno onda ćeš stavit reputaciju na automatic.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moj prijedlog je Brondby,danski velikan koji na titulu čeka još od 2005 godine.Trenutno imaju veoma kvalitetan tim za koji igraju Daniel Agger,Thomas Kahlenberg,Johan Elmander,Teemu Pukki.... Ja ću sigurno igrati sa njima a nadam se da će još neko :)

 

Ja igrao protiv njih sa Hajdukom i prošao, logično :D To u kval. za EL :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Njemačka je definitivno obećana zemlja.

 

Uzmi Schalke, jako zanimljivo i veliki izazov.

 

Još veći izazov je zelena Borussija, vrati ih na stare staze slave.

 

I najteži izazov, Nunberg. Imaju DEVET(9) titula bundeslige a predaleko su od vrha.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Njemačka je definitivno obećana zemlja.

 

Uzmi Schalke, jako zanimljivo i veliki izazov.

 

Još veći izazov je zelena Borussija, vrati ih na stare staze slave.

 

I najteži izazov, Nunberg. Imaju DEVET(9) titula bundeslige a predaleko su od vrha.

 

Eto ga Cris. Vi Reralovci se svakako na taj broj 10 rajcate ko blesavi. :D

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Stvarno njemačka ima veliki izbor.

Mislim da su Schalke, Dortmund i Leverkusen prejaki.

Mainz me malo više vuče nego Padeberon, Nunberg je zanimljiv, još mi tu upada u oči HSV.

Hvala i izabrat čemo nekog :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |