Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Meky


meky 12
 Share

Recommended Posts

1. Ime i prezime - Antonio Melnjak

 

2. Imate li neki nadimak i kako ste ga dobili - Meky dobio sam ga na treningu

 

3. Odakle ste i kako ste culi za nas - posto sam vec duze vrijeme clan cro manager foruma tamo sam saznao za vas i odmah mi se svidio forum...

 

4. Koliko dugo igrate CM/FM i koji vam je najbolji - igram od FM 05 do današnjeg vjerovatno i svima najdraćeg pa tako i meni FM 10

 

5. Za koga navijate - Navijam za Chlesea

 

6. Ko vam je omiljeni igrac i trener - Posto treninram nogomet izdvojio bih i najdražeg igrača na svojoj poziciji (Gk) dakako to je Iker Casillas a najdraži igrač mi je Sergio Aguero/Didier Drogba...trener mi je Marcelo Lippi oduvijek me iznova oduševljavao svojom kretivnošću i logikom

 

7. Koje je vase zanimanje - Za sada idem u 8.razred ali se jako dobru kuzim u FM jer sam procitao brojene teme na forumima itd. volim raditi Facepackove itd.

 

8. Sta volite da slusate od muzike - Najviše volim slušati House muziku

 

9. Sa kojim clanovima sa foruma se dobro slazete - Trenutno sam novi pa nemogu jos to odgovoriti

 

10. Sta mislite o nasem forumu - Jedan od boljih

 

11. Ostavite neku vasu sliku ukoliko zelite

 

Nadam se da sam vam se svidio u par kratkih pitnja...ocekujem dobru suradnju i dobra prijateljstva...:D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

drdosli na forum, nadam se da ces biti aktivan, a trenutno se radi facepack, tako da ako si zainteresovan da budes u GFX timu slobodno kazi
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |