Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Sloboda Uzice


bojsa
 Share

Recommended Posts

http://www.dodaj.rs/f/2r/bN/lbadFju/sloboda-uzice.png

 

Posto su svima puna usta prica kako treba oziviti fudbalske centre, kako ovo kako ono a niko nista me cini za njih.

Odlucio sam da bar na FM pokusam da nesto promjenim.

Uzeo sam Slobodu iz Uzica.

Klub koji je osnovan davne 1925, igrali su dosta puta u prvoj ligi YU.

U ovom klubu su ponikli igracine poput Radomira Antica, Nemanje Vidic i Ljubinka Drulovic.

Sloboda igra na istoimenom stadionu "FK Sloboda" kapaciteta 12000 gledalaca.

Kao i sve ostale centre i njih muce finansije i neorganizovanost, trenutno tavore u Srpskoj Ligi Zapad.

Cilj pred pocetak sezone je jasan: Prva Liga Srbije!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 19
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Trenutni sastav tima nije bio zadovoljavajuci i nije bio stanju da se bori za ulazak u PLS.

Tokom ljetnjeg prelaznog roka samo nas je jedan nebitan fudbaler napustio dok sam svim ostalim odluzio pruziti sansu.

U klub su dosli mladi, perspektivni fudbaleri ali nazalost bez imalo iskustva, to ce se pokazati u prvom djelu sezoner kao moja velika greska.

u klub su dosli:

 

Golmani

Milan Mitrovic - Rad

Jovica Kalinic - Hajduk Kula

 

Odbrana

Nemanja Zivkov - slobodan (ex Banat)

Predrag Topuzovic - slobodan (ponikao u C. Zvezdi)

Branislac Cakic - Partizan (poz.)

 

Veznjaci

Nikola Mircic - slobodan (ex Radnicki Nis)

Vojislav Peric - slobodan (ex SumadijaRadnicki)

 

Znaci da dovodjenje igraca je potroseno 0 evra a isto toliko je zaradjeno. :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Posto sam vec odigrao jednu polusezonu postavicu vam sve rezultate i tabelu:

http://img2.imagetitan.com/img2/small/38/38_srpskaligazapad.png

 

http://img2.imagetitan.com/img2/small/38/38_fkslobodauzice-2.png

 

U narednom periodu cu praviti apdejt :D svaka 3 meca.

Kao sto vidite jos je sve jako otvoreno, veoma mala razlika je medju vodecim timovima. cak 6 klubova ima sansu za PLS.

Mene je neiskustvo igraca kostalo par pobjeda i prije zadnjeg niza od 3 pobjede bio sam veoma blizu otkaza.

 

Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam najavio u zimskom prelaznom roku prioritet su mi bili iskusni igraci a finansije nikakve, vec sam u minusu 84.000 evra.

Tako dam sam se oslonio na pozajmice iz Superligasa.

Ugovore za tim su potpisali samo iskusni defanzivac Dejan Brankovic (29) koji je dosao kao slobodan igrac i dete Slobode, napadac Milan Svojic (24) koji stigao iz Mladog Radnika za 0 evra.

 

Jos 5 igraca je stiglo na pozajmicu, oni su:

Milutin Ivanovic (19) napadac - Jagodina

Bogdan Milicic (21) levi bek - Borac

Nemanja Ilic (21) desni bek - Smederevo

Nenad Grumic (18) vezni - Partizan

Dejan Ristic (31) vezni - Mladi Radnik

 

Prodali smo 6 fudbalera, oni nisu pokazali ono sto se od njih ocekivalo. Zaradio sam 16.000 evra.

 

Evo komplet prelaznog roka:

http://img2.imagetitan.com/img2/small/38/38_fkslobodauzice-4.png

 

Ekipa je pojacana u svim linijama + dobili smo na iskustvu . Tako da vise alibija nemamo, Prva Liga Srbije ili propast.

 

Link to comment
Share on other sites

Napokon je poceo nastavak prvenstva.

 

17.Kolo

[tt]Dolazi nam u goste ekipa Vujic Vode i mec se zavrsava rezultatom 2-2. Velika greska golmana Kalinica nas je kostala 3 boda. Al idemo dalje.[/tt]

 

18.Kolo

[tt]Ponovo smo domacini ovaj put fenjersu Jedinstvu iz Uba. Teskom mukom dolazimo do 3 boda, pobjedonosni pogodak je postigao Ivanovi u 91 minutu.[/tt]

 

19.Kolo

[tt]Mozda mec sezone. Gostujemo u Sabcu, lideru Macvi. Igramo bez greske i pred 1760 gledalaca ponizavamo domacina sa 4-0. Opet je Ivanovi postigao 2 gola kao i u proslom kolu.[/tt]

 

Nakon ovog meca napokon smo prvi na tabeli.

 

20.Kolo

[tt]Opet gostovanje ovog put u Kostolcu protiv Rudara. Rutinski odradjen mec, 2-0 bez vecih muka.[/tt]

 

21.Kolo

[tt]U goste nam dolazi Morava VP, ekipa sa najboljom odbranom u prvenstvu. Ipak Sloboda predvodjena Ivanovicem, opet 2 gola, dolazi do velike pobjede od 5-0.[/tt]

 

22.Kolo

[tt]Evo nas u Lajkovcu. Opet lagano dobijamo sa 2-0 domaci tim, Zeleznicar. Ovaj put Ivanovic nije dao gol (6 utakmica - 8 golova).[/tt]

 

Nakon fantasticne serije od 5 pobjeda uz gol razliku 15-1, na zadnja 4 mece nismo primili gol, nalazimo se na prvom mjestu sa 46 bodova.

2 vise od iznenadjena prvenstva cacanska Slobode i 4 vise od Macve.

 

http://img2.imagetitan.com/img2/small/38/38_srpskaligazapad-3.png

Link to comment
Share on other sites

bice tesko imas svega dva boda prednosti, ali imas i ubedljivo najbolji napad u ligi, pratim, samo napred do Prve Telekom Lige Srbije :cheering:

 

Dosta tesko...koliko god ja igrao dobro ovi ostali igraju isto tako. Imam malo bolji zreb posto cu Slobodu docekati kuci a isto tako kuci igram i derbi lige protiv Radnickog KG.

Za sada napadacki trio Svojic-Jankovic-Ivanovic odlicno radi svoj poso.

Link to comment
Share on other sites

p.s. Mačva je bolja  :bo:

 

19.Kolo

[tt]Mozda mec sezone. Gostujemo u Sabcu, lideru Macvi. Igramo bez greske i pred 1760 gledalaca ponizavamo domacina sa 4-0. Opet je Ivanovi postigao 2 gola kao i u proslom kolu.[/tt]

 

Pozzz Slobo  BOKICIC

Link to comment
Share on other sites

23.Kolo

[tt]Igramo veoma vazan mec protiv drugoplasirane Slobode iz Cacka. Od prvog do zadnjeg minuta kontrolisemo igru i sa lakocom dobijamo 4-1. Na tribina vec pocinje da se slavi ulazak u JSL...[/tt]

 

24.Kolo

[tt]Opet igramo kuci ovaj put protiv Sloge iz Pozege i desava mi se nesto sto jos nisam doziveo u FM. Vodimo 2-1, sigurno privodimo mec kraju, sudija daje 3 minuta produzetaka i ono bomba! U 95 minutu nas treci golman (prva 2 povredjena) Marinkovic daje autogol!!!

Znaci i na FM Srbi moraju nesto zakuvati, produzetak 3 minuta a igralo se 5![/tt]

 

25.Kolo

[tt]Jos pod sokom zbog onoga sto se desilo u proslom kolu idemo u Valjevo, docekuje nas zahuhtala Buducnost. Nakon 12 meceva bez poraza u ligi gubimo 2-1. Posledni poraz je takodje bio protiv Buducnosti. Moze se reci da smo u krizi a red rivala je sve veci iza nas i sve su blizi.[/tt]

 

26.Kolo

[tt]U ovom kolu gostujemo u Kraljevu protiv Metalca, predzadnje ekipe na tabeli. Uspjevamo da se trgnemo i dobijamo ovaj mec sa 2-1. Na ruku nam idu rezultati najblizi pratilaca pa smo uspjeli koliko toliko da povecamo prednost.[/tt]

 

4 kola prije kraja stanja na tabeli je sledece:

http://img2.imagetitan.com/img2/small/38/38_screenhunter_01may.1022.01.gif

Link to comment
Share on other sites

27.Kolo

[tt]Derbi, mec sezone u kojem mozemo rijesiti 80% posla oko ulaska u PLS. Sami pocetak meca, 3 minut Brankovic dobija crveni karton i od tog momenta se svim silama branimo. Izdrzali smo prvi 45 minuta, a u drugom delu potom. 3-0 za Radnicki. Opet su svi i igri za ulazak u PLS.[/tt]

 

28.Kolo

[tt]Docekujemo FAP, cilj je jasan = pobjeda! Bez veliki muka dobijamo 3-2, drugi gol smo primili u 92 minuti. Na ruku nam ide kiks Slobode iz Cacka.[/tt]

 

Evo tabele 2 kola pre kraja:

http://img546.imageshack.us/img546/9953/screenhunter02may102232.gif

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Imamo +5 nad ostalim rivalima, 2 boda su nam dovoljna za osvajanje SLZ.

Link to comment
Share on other sites

29.Kolo

Radnicki Stobex - Sloboda Uzice

Po odlicnim vremenskim uslovima na stadionu Radnickog u Loznici se okupilo  792 gledalaca.

10.Min: Guzva u kazneno prostoru gostiju, najbolje se snasao Peric koji dovodi domace u vodstvo.

Gosti polako preuzimaju inicijativu i pletu mrezu oko gola Radnickog.

23.Min: Na ivici sesnesterca loptu prima Brajkovic, koji mjenja suspendovanog Ivanovica, strasan sut rezerviste Slobode i 1-1.

34.Min: Opet Brajkovic prima loptu na neki 20 metara od gola, sut ali brani Divljakovic, lopta odlazi u korner.

40.Min: Nastavljaju se napadi gostiju ali bez uspeha, domaci prete iz kontranapada. Nakon jednog takvog Novakovi sutira glavom preko gola.

46.Min. Zadnji vezni Slobode, Tomic zbog povrede napusta igru. na teren ulazi Obradovic.

Kraj porvog dela odlicne fudbalske predstave.

Link to comment
Share on other sites

Pocelo je drugo poluvreme...

55.Min: Jos jedna lepa akcija gostiju koju zavrsava Svojic sutem preko gola.

60.Min: Ponovi napadac Peric dobro sutira ali je Kalinic na mjestu.

62.Min: Kalinic ispucava loptu duboku na levo krilu, loptu prima Cakic, prelazi desetak metara sa njom..centarsut pravo u srce kaznenog prostora domaci..Svojic skace i lopta u zavrsava pod preckom za 2-1 Slobode!

74.Min: Kod gostiju ulzai Redzic umjesto Milica.

78.Min: Novakovic masa zicer za moguci 2-2!

83.Min: Agresija domaci, koji nisu izgubili na prethodni 10 meceva. Kod Slobode ulazi mladi napadac Djokic, izlazi Brajkovic, strelac prvog gola Slobode.

90.Min: Svojic masa za moguci 3-1. Jos 3 minuta djele Slobodu od Prve Lige Srbije.

93.Min: KRAJ! SLOBODA je osvojila Srpsku Ligu Zapad i nakon 8 godina se vraca u Prvu Ligu Srbije.

 

Radnicki Stobex - Sloboda Uzice 1-2 (1-1)

Link to comment
Share on other sites

uspeo si da preokrenes, sad polako spremaj pare za Prvu ligu ;D

 

Pare nisu problem. Para nema!

U minusu sam 184.000 evra. Kontam da ce neka kinta da stigne od uprave i prodaje par igraca. A oslonicu se na free transfere.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |