Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Bayer 04 Leverkusen


dArsky
 Share

Recommended Posts

Bayern 04 Leverkusen

http://i.imgur.com/GEO1j.png

Zemlja - Njemačka

Osnovan - 1904

Status - Professional

Reputacija - Continental

Derbiji - Rhein Derby (vs. Koln)

Veliki rivali - Koln

Finansije - Secure

Procenjena vredonst - €60M (Loan Debt €71M)

Stadion - BayArena

Kapacitet stadiona - 30210 (27710 seated)

Kontinentalno takmičenje - Liga Sampiona

Predviđanje medija - 4th

 

Bajer Luverkuzen je nemački fudbalski klub iz grada Leverkuzena. Bajer igra svoje utakmice na Baj areni kapaciteta 22.500 gledalaca. Odabrao sam ovaj tim da rakovodim pre svega zato sto imaju dobru istoriju i dobre rezultate u proslosti, a danas ne beleze neke dobre rezultate pa hocu da ih malo promovisem kroz Evropu i da pocnem osvajati trofeje u Bundesligu. To bi bilo to zasad o meni i o karijeri pa sad cu da vam reportiram o pocetku sezone 2011/2012.

 

Ciljevi

 

- Top 4 u Bundesligi

- Prolazak grupe u Ligu Sampiona

- 1/2 Finale kupa

 

SEZONA 2011/2012 - Pocetak

 

Transferi

 

Kako sto sam dosao u klubu, odma sam pregledao svakog clana tima i zakljucio sam da za svaku poziciju imam po 2 igraca sto za pocetku je dovoljno ali falio mi neki dobri AMC igrac za rezervu i povremeno da dobija sansu. Dobio sam 5 miliona za transfere i poceo sam traziti takvog igraca i hteo sam da bude mlad i ambiciozan i odlucio sam da dovedem

Marco Verratti iz Pescare za 1.9 miliona. Marco je jedan od velikih talenata i mislim da za neku sezonu bice medju najbojih u klubu. Isto tako odlucio sam na ovom letnom transfer periodu da ne dovodim vise igraca zato sto moracu prvo bar do polusezoni da vidim kako ce se ostali igraci snaci u timu i ako budem nezadovoljan sa nekog igraca sigurno da cu mu naci zamjenu na polusezoni.

 

Pripremne utakmice

 

Odigrali smo 4 pripremne utakmice i dobro smo se spremili za novu sezonu. Prvi mec bio je protiv Francuskog drugoligasa Monaco, taj mec uspeli smo da dobijemo sa neverovatim rezultatom 8-3. Bio je prvi mec i kako takav sjajno smo ga odigrali, iako smo primili 3 gola nije neki problem po meni.. Drugi mec bio je protiv FSV Frankfurta i taj mec uspeli smo da dobijemo sa 4-1. Nakon toga sledio je mec protiv Reimsa, isto tako i taj mec smo dobili sa rezultatom 3-0 i konescno nismo primili gol a imali smo da damo jos mnogo golova ali sve o smevu sjajna igra mog momcada. I zadnji mec bio je protiv INF Clairefontanie, to je neki Amaterski tim i naravno da smo pobjedili i na tog meca sa rezultatom 8-0. Po meni dobro smo se spremili i ja ocekujem dobar start u Bundesligi.

 

http://i50.tinypic.com/2rzdshk.jpg

 

Taktika tima

 

http://i47.tinypic.com/amcj07.jpg

 

Toliko od meni za sad, na polusezoni sledi novi report i nadam se da ce te me pratiti.

Link to comment
Share on other sites

Odlican klub sa odlicnim timom i lepim stadionom :D Dobro pojacanje, cini se i dobra taktika, ciljevi realni i ostvarivi, mada mislim da vec naredne godine uz uigravanje i malo pojacavanje tima mozes i do trona! Pripreme lepo odradjene, deluje da tim razume tvoj stil igre. Prati se i srecno ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

hmm,Apotekari.Zanimljiv izbor.Transfere neću puno komentarisati,sve će se vremenom vidjeti kako će mali Talijan da napreduje.Taktika je odlična što se vidi i po rezultatima.Već te vidim u top 5 u Bundesligi.Sretno. :)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bayern 04 Leverkusen

http://i.imgur.com/GEO1j.png

POLUSEZONA 2011/2012

 

Bundesliga

 

Nismo odigrali zasad tako kako sto sam ocekivao u Bundesligi i od 17 odigranih meceva imamo skor od 8 pobjede 3 neresene i 6 izgube sa 34 dati i 26 primenih. Nalazimo se na 5to mjesto na tabeli i moramo u drugi deo sezone da malo stegnemo i bar da zavrsimo na to 4to mjesto. Imali smo dosta uspona i padova tokom ovu polusezonu. Na pocetku imali smo dobre rezultate i neko vreme bili smo na i vrhu tabele ali poceli su i mecevi iz Ligu Sampiona i tako poceli smo da gubimo neke lake meceve.

Evo i sve dosadasne

Rezultate u Bundesligu.

 

http://i45.tinypic.com/2ec2cmq.jpg

 

German Cup

 

Jedina nada za mene u ovoj prvoj sezoni je Germanski Kup. Zasad najbolje nam ide u njemu. Prosli smo u prva 3 kola i to lagano.. prvo kolo igralo smo protiv Amaterskim timom Emden i pobjedili smo sa 7-0. U drugoj rundi igrali smo protiv drugoligasa Karslue i isto tako pobjedili smo lagano sa 4-1. U trecoj rundi igrali smo protiv Studgarta na gostima i uspeli smo da pobjedimo i to sa 3-0. Sada sledi mec protiv Hamburgera u 1/4 finali za ulaz u 1/2 finalu. Mislim da mozemo dobiti taj mec i da mi se ispuni prvi cilj. Evo u sliku rezultata.

 

http://i46.tinypic.com/6qe1iv.jpg

 

Liga Sampiona

 

Isto tako imali smo i dobre rezultate i u Ligu Sampiona. U

Grupu bilo smo sa Realom, Dinamo Kiev i Genk. Uspeli smo da progjemo grupu i to kako prvi na tabeli. Ja se iskreno radujem ovim rezultatima koje mozete vidjeti na sliku ispod. U sledecu fazu dobili smo Milana za protivnika. Prvo mec igramo na gostima pa onda na domasem terenu. Iako so nam male sanse za prolazak dalje ja iskreno verujem da imamo neke sanse pa sad videtcemo.

 

http://i47.tinypic.com/2lwxfms.jpg

 

Transferi

 

Ovom zimskom transfer periodu doveo sam 2 igraca. Prvo pojacanje je bio mladi

Romario, dosao je za 1.5 miliona. Igra na poziciju desni bek, zasad igrace sa rezervima ali ocekujem od njega za 1-2 godina da zaigra za prvi tim. Drugo pojacanje je Wilfried ko je dosao iz Vitiesea za 3.8 miliona (800 iljade u kesu i 3 miliona na 42 rata). Potreban mi je bio napadac zato sto Kislling i Derdiok tesko se snalaze u napadu i mislim da je pravo resenje Wilfred ko ce dobijati sansu privremeno u prvi tim a od sledecu sezonu ocekujem da igra standardno u napadu.

 

Pripremne utakmice

 

Ponovo smo odigrali 5 pripreminih utakmica kako bi smo se sto je mozno bolje spremili za drugi dio sezone. Prvi mec bio je protiv Besancon i lako smo dobili sa 2-0. Drugi mec samo nakon 2 dana bio je protiv Le Havre i isto tako smo lako dosli do pobjede i slavili smo sa 4-0. Treci mec isto tako nakon 2 dana bio je protiv drugoligasa Karslue i dobili smo i taj mec sa 4-0. Opet nakon 2 dana dosao je i mec sa Lille i na tom mecu smo odigrali nereseno ali igracu su bili dosta izmoreni zato sto svaki mec je bio nakon 2 dana i ja sam zadovojan sa tim rezultatom. I posledni mec bio je protiv Internacional i dobili smo i taj mec sa 4-1. Evo i sliku tih rezultata.

 

http://i45.tinypic.com/1zdu0px.jpg

 

Zasad toliko o ovom reportu. Sledeci report bice kad zavrsim sezonu. Hvala svima sto me pratite i nadam se da ce te produziti .

Link to comment
Share on other sites

Loše-stvari,kupuješ isfurane igrače,koji ti ne trebaju,liga može puno bolje,sad ne znam dal si prošao u LP,nsiam gledao,trebao bi,previse primljenih golova,premalo informacija,ovo ti je druga karijera u tjedan dana

Dobre stvari-kup,pisanje je relativno uredno,prijateljske vrlo dobre.

 

Baci SS taktike,i statistiku igraca.

Link to comment
Share on other sites

Bayern 04 Leverkusen

http://i.imgur.com/GEO1j.png

KRAJ SEZONE 2011/2012

 

Bundesliga

 

Na polusezoni bio sam mnogo razocaran sa 5 tom mjestu u Bundesligi. Ali sve se to promenilo u drugom delu sezone. Tim se poceo funkcionirati mnogo lepo uspeli smo do kraja sezone doci do to 2. mjesto. Sada nakon drugi deo sezone osecam se najboje pres svega zato sto sam ispunio moj prvi cilj da budem u najbolih 4 tima na kraju a mi zavrsili smo drugi na tebeli. Pre svega moram reci da smo belezili sjanji

Rezultati u Bundesligi u drugom delu sezone. Samo na 2 meca smo izgubili u drugi dio sezone sto je po meni savrseno. Manuel Fredrich je bio najbolji strelac mog tima a u Bundesligi dao je 21 gol i bio je treci najbolji strelac. Nisam zadovoljan samo o tome sto je defanzivni igrac najbolji strelac i moracu da proradim na to da pocnu napadaci davati golove.

 

 

Germanski Kup

 

U kupu na u prvom delu sezone belezili smo najbolje rezultate ali to nije bilo tako i u drugom delu ali ipad stigli smo do 1/2 finala gde smo izgubili od Mihengladbaha sa 1-0 iako smo celi mec napadali i stvarali sanse ipak smo izgubili tako sto su nadm dali gol iz kontre pri kraju meca i nismo mogli nista vise uraditi ali dobro je sto se i moj drugi cilj ostvario ulazak u polufinala kupa.

 

http://i48.tinypic.com/2yy81dy.jpg

 

Liga Sampiona

 

U Ligu sampiona ovu prvu sezonu zabelezio sam najveci uspeh. Sve je pocelo sa prolaza grupe kako prvi na tabeli, nakon toga sledio je mec 1/8 finala protiv Milana. Prvi mec igrali smo kod Milana na gosti i izgubili smo sa 2-1, taj jedan gol u gostima dao mi je nade da mozemo proci. Dosao je dan da se igra mec na nasem terenu i moji momci bez straha odigrali taj mec i dobili sa 3-0 ali Ibrahimovic dobio je crveni karton i tako ceo tim Milana se raspao. Nakon toga u 1/4 za protivnika dobili smo Zenita. Boljeg protivnika nismo mogli dobiti. Prvi mec igrao se na nasem terenu i uspeli smo da dobijemo sa 2-0. Na gostima izgubili smo sa 5-4 ali 1 gol razlike i nasoj koristi i prosli smo u 1/2 finala. I tu je dosao nas kraj u Ligu sampiona, dobili smo Real Madrid za protivnika i na prvi mec na gostima bilo je 3-2 za Real i onda na nasem terenu izgubili smo opet sa 2-0 ali igra mojih momcada bila je sjajna.

 

http://i47.tinypic.com/520sac.jpg

 

To bi bilo to o nakratko o mojoj prvoj sezoni u Levercusenu. Mislim da sam se dosta popravio u ovoj drugoj poluzesoni. Sledecu sezonu ocekujem bolje rezultate u Bundesligu i Kupu. Sledeci report uskoro o pocetku sezone.

Link to comment
Share on other sites

Liga dobra, nesto si popravio broj primljenih golova ali je to i dalje preko proseka od 1 gola po mecu. Dosta tvojih igraca u statistici to je lepo videti. Steta za domaci kup, mogao si proci u finale lako, ali jebiga los dan valjda.. Liga Sampiona odlicna, polufinale u prvoj sezoni, sjajno, zaista. Svaka cast! Srecno u nastavku ;)

Link to comment
Share on other sites

Bayern 04 Leverkusen

http://i.imgur.com/GEO1j.png

POCETAK SEZONE 2012/2013

 

Transferi

 

Na ovom prvom transfer periodu dobio sam 35 miliona za transfere. Odlucio sam da uzimam igrace za one pozicije gde nemam rezerva za ovu sezonu i igrace koji ce sledecu sezonu vec moci igrati kako startere a ovu sezonu povremeno ce dobijaju sansu. Prvo pojacanje je iz Twentea i to je

Nacer Chadli, odlicno levo krilo a moze igrati i kako poluspica, dosao je za 7.5 miliona i ocekujem mnogo od njega u ovoj sezoni. Nakon njega drugo pojacanje je golman Gomes ko nije produzio ugovor sa Totenhemom i bio je besplatan igrac i kad sam video to doveo sam ga jer bio mi je potreban golman jos za ovu sezonu i od sledecu ocekujem mladi Leno da pocne braniti. Ugovor sa Gomeson je samo za ovu sezonu. I nakon odlaska Balaka kako besplatan igrac jer nisam mu produzio ugovor zato sto je vec imao 36 godina i ocene su poceli mnogo da padaju pa tako mislim da ne bi mi bio potreban. Umjesto njega doveo sam mladog Leyor Fer isto tako iz Twentea za 12 miliona i mogu da kazem da ce mi biti mnogo potrebnii za sredinu terena, ovu sezonu bice kako zamjena a mozda i neke meceve ce startovati. Ovo mu nije ponu potencijal, nadam se da ce dostici do njegov puni potencijal i da ce biti od koristi ekipe. Isto tako 3 igraca napustili su klub, to su igraci koiji im je isteko ugovor i nihu hteli da im bude produzen. Ti igraci su Tranquillo Branetta , golman Rene Adler i mladi talentovani igrac Danny da Costa. Ja sam iskreno zadovoljan sa transferima i nadam se da ce se dobro pokazati u idninu svi igraci sto su dovodene u klubu.

 

Pripremne utakmice

 

Za pripremu za novu sezonu odigrali smo 5 utakmica kako bi smo se sto bolje srpremili i dosli do titule. Svi 5 meca odigrali smo na gostijuci teren. Prvo mec bio je protiv San Luis i na tom mecu dao sam pravu mom asistentu da vodi mec i nije se dobro spremio i zagubio je taj mec sa 1-0. Prosao je i taj poraz nekako i dosao je mec protiv FC Libourne i taj mec naravno kako i sva drugi vodio sam ja i ovaj mec dobili smo sa 3-0 a imali smo sansa da damo bar jos 10 gola ali ja sam ipak zadovoljan i sa ovim rezultatom. Nakon samo 3 dana dosao je i mec protiv Liverpula, i nazalost izgubili smo taj mec iako smo imali prednost od 1-0, izgubili smo sa 2-1. Onda otputovali smo i do Fulama da odigramo i sa njima jedan mec i taj mec dobili smo ga sa 4-1, najbolja partija mojim igracima. I zadli mec bio je u Londonu protiv Totenhemu, bilo je dosta golova ali ne u nasoj koristi jer smo zagobili sa 5-2 i jedini mec od kojeg nisam zadovoljan zasada.

 

http://i46.tinypic.com/vxlt6q.jpg

 

Bundesliga

 

Do kraju relaznog roka 1. Septemvri odigrali smo i 4 meca u Bundesligi. Mogu da vam obavestim da smo za sada prvi na

Tabeli sa 4 pobjeda od 4 meca ali isti takav skor ima i Bayern pa ocekujem mnogo tvrda borba do kraju sezone za titulu i nadam se da cu uspeti da zadrzim ovu prvu poziciju do kraju i konacno da uzmem titulu u Bundesligi. Rezultati zasada po meni su odlicni i nadam se da cu tako i produziti, ovo je mali report o Bundesligi a sledeci bice na polusezoni.

 

Germanski Kup

 

U kupu Germanije zasada odigrali smo samo jedan mec i to protiv amaterskim timom Neunkirchen u prvoj rundi i dobili smo taj mec sa 3-1, na ovom mecu dobili su sansu da igraju mnogo mladi igraci a isto tako i rezervi. Zadovoljan sam igrom na tom mecu iako je razlika u golova mogla biti mnogo vise. Sada ceka se mec u drugoj rundi na domacem terenu protiv Frankfurta. Ocekujem jedan lagan mec i lagan prolaz u trecoj rundi. Zasad toliko o Kupu, vise info na polusezoni.

 

http://i46.tinypic.com/zunoyx.jpg

 

Liga Sampiona

 

U Ligu sampiona i ovu godinu pocinjemo direktno od grupama. Nakon lanskog uspeha i ulaz u polufinalu za ovu godini ocekujem bar da ponovom taj uspeh ili mozda i ulaz u finalu. Ovu godinu igramo u

Grupu D sa Spartu Pragu, Panathinaikos i Shakhtarom. Ocekujem lagan prolaz u 1/8 finalu i onda nadam se da cu proci dalje. Vise i o ovom takmicenju na polusezoni.

 

Taktika Tima

 

Ova je taktika koju cu koristiti za ovu sezonu, zasad mozete vidjeti da nosi mi uspeh i nadam se da ce to i produziti.

http://i46.tinypic.com/29bc7n.jpg

 

To bi bilo to zasada o ovom reportu, sledeci bide kako sto sam i spomenuo na polusezoni, nadam se produzicete da me pratite, isto tako ispicavam se malo na moje pisanje kako sto znate iz Mkd sam i isto tako zurim i brze sam pisao pa ako ima nekoh gresaka nemojte mi zamjeriti.

Link to comment
Share on other sites

Bayern 04 Leverkusen

http://i.imgur.com/GEO1j.png

POLUSEZONA 2012/2013

 

Transferi

 

Mogu da kazem da sam zadovoljan sa svim igracima u mom timu i isto tako da vas obavestim da nisam niti doveo niti prodao igraca na ovom prelaznom roku. Mislio sam da uzmem neke mlade igrace koje ce se nakon par sezona ojacati ali odlucio sam zasada da ne punim tim i da igram polako. To bi bilo to o ovom transfer periodu, mozda neko bice nezadovoljan sa to sto nisam doveo nove igrace iako imao sam oko 14 miliona, odlucio sam da do kraja idem sa ovim timom sto imam pa sta bude

:)

 

Pripremne utakmice

 

Kako i proslu sezonu tako i ovu sezonu nakon zavrsetka polusezone u Bundesligi ti su i pripremni utakmice koje mi zakazuje Asistent zato sto u ovoj ligi u mjesecu Januari ne igraju se ligaske utakmice pa zato tu je prostor za pripremne. Odigrali smo 4 pripremne utakmice i za mene

Rezultati i igra mojih igraca su savrsene. Prvi mec bio je protiv Belgiskog Zulte-Waregem i kako sto mozete pretpostaviti dobili smo taj mec sa 5-0. Nakon toga dosao je i mec sa Alast isto tako Belgiski tim i isto tako smo i taj mec dobili sa 4-1. Onda nakon samo 3 dana odigrali smo i pripremni mec protiv PSG-a, na tom mecu odigrali smo nereseno 2-2 ali ja sam vise nego zadovoljan sa igrom mojih igraca. I zadli mec bio je protiv Aalena i naravno da smo i taj mec lagano dobili sa 3-0.

 

Bundesliga

 

I konacno dosao je i to da smo prvi na

Tabeli na polusezoni i to sa 4 boda ispred Bayerna. Jako sam zadovoljan sa igru mog tima u Bundesligi i mislim da mozemo zadrzati ovu prednost do kraja i da mozemo osvojiti Bundesligi. Od ovih 17 odigranih meca imamo skor od 12 pobeda, 3 neresenih i 2 poraza, i sve to sa 45 dati i samo 16 primenih golova. Pre svega zadovoljan sam sto vise ne primamo tolko golova i sto dajemo mnogo vise. Radujem se Rezultatima na meceva koji smo odigrali do sada u Bundesligi i nadam se da ce tako da produzimo. isto tako dobro je sto u Statistiku Igraca ima dosta nasih igraca a pre svega moram da kazem da je nas napadac Kissling najbolji strelac sa 13 postignuta gola i Kadlec najbolji asistent sa 12 asistencija. Statistika Timova kaze da smo tim ko je dao najmnogo golova do sada 45, a isto tako drzimo i rekord sa najbolju gostijucu formu sa 4 uzastopna pobjeda.

 

Germanski Kup

 

Nase najvece razocaranje za ovu sezonu je Germanski Kup, kako sto mozete vidjeti od nasih

Rezultata prvih dve kola prosli smo super ali u trecem kolu dobili smo Hamburga za protivnika i u regularnom delu odigrali smo 1-1 i na produzetcima je tako ostalo i dosli su penali, i na penalima smo izgubili. Jako mi je krivo sto smo otpali tako rano od ovom takmicenju i nadam se na bolji uspeh narednu sezonu zato sto ovu sezonu je sve zavrseno sto se tice kupa.

 

Liga Sampiona

 

Takmicenje u koje imao sam nadu da cu ovu godinu napraviti veliko iznenadenje, pre svega zato sto smo zavrsili u

Grupi na prvo mjesto i to sa 18 osvojenih boda t.e sve pobjede. Mnogo dobre Rezultate belezili smo i u ovom takmicenju ko u Bundesligi i zadovoljan sam sa igrom mohih igraca dosada u Ligu Sampiona. Sve ovo radovanje srusilo mi se kad u sledu fazu dobili smo za protivnika Man Utd. Mislio sam da za sada dobijem neki poslabi tim i bar za kraja ili u polufinalu da dobijem neki ovakav tim. Ali setio sam se da sam proslu sezonu u isto ovom fazu prosao Milana i ipak ostale mi neke nade da mogu i sada da prodzem dalje ali ipak bice mnogo tesko.

 

 

To bi bilo to o reportu o polusezoni zasada, sa vise informacije javljam se na kraju sezone, drzite mi palce da osvojim Bundsesligu u produzite da me pratite.

:)

Link to comment
Share on other sites

Bayern 04 Leverkusen

http://i.imgur.com/GEO1j.png

KRAJ SEZONE 2012/2013

 

Bundesliga

 

Vec u drugoj sezoni na klupi Leverkusena uspeo sam da osvojim titulu Bundeslige i moj tim da bude na vrhu

Tabele. Kako sto vec znate bio sam i prvo na tabeli i na polusezoni i uspeo sam da zacuvam tu prednos i na kraju zavrsio sam sa 78 osvojenih bodova (9 vise od drugoplasiranog Bayerna). Isto kako sto smo belezili dobre rezultate u prvoj polovini isto smo produzili sa sjajnim Rezultatima i u drugom delu i na kraju od 34 odigrana meca zavrsili smo sa 24 pobjeda 6 neresena i samo 4 izguba i sve to sa 79 dati i 29 primenih golova. Osven to sto smo osovoili titulu druga dobra stvar je to sto smo poceli davati mnogo golova a malo primati. Isto tako kad pogledate Statistiku Igraca za ovu sezonu videt ce te da je nas napadac Kissling najbolji strelac zajedno sa Robena iz bayerna, obojca imaju po 19 dati golova ali zato nas levi bek kome je produzen ugovor za jos jednu sezonu bio je najbolji asistent lige sa 17 asistencija. Isto tako mozete pogledati i Statistiku Timova gde mozete videti da smo tim sa najmnogo dati golova a najmalo primenih. Treca stvar koja je dobra i za mene i za klubu je to sto su me izbrali za Menager Godine sto je velika cast za mene i moram to priznanje da opravdam sa sto boljim igrama sledecu sezonu i resio sam da atakujem na duplu krunu i konacno da osvojim kup.

 

Liga Sampiona

 

Kako sto vec znate od reportu polusezone grupe u Ligu sampiona prosli smo sjanjno sa 18 ovojenih bodova. U prvu rundu nakon grupa igrali smo protiv Man Utd. Mislio sam da je nas kraj u ovom takmicenju tu i da ne mozemo dalje ali ipak iamo sam neko predosecanje da mozda nesto moze da se desi i da prodjemo dalje. Dosao je dan da se igra i prvi mec, igrao se u Manchesteru. Igrali smo snazno celu tekmu i pred kraja meca u 81 minut Kissling dovodi prednost i dobili smo taj mec sa

1-0. Bila je velika radost u klubu. Onda dosao i revans mec na nasem terenu, igrali smo otvoreno nismo se branili jer ja ne preferiram takvu igru i taj mec uspeli smo ponovo da dobijemo sa 3-2 i tako prsli smo u 1/4 finalu. Ali nismo imalu ni malo srece pa u 1/4 funalu palo nam je da igramo protiv Barselone. I tu znao sam da je dosao nas kraj i nisam se uopste nadao na prolaz dalje samo sam gledao da se ja i moj klub ne obrukamo i da ne izgubimo sa mnogo razlike. Prvi mec igralo smo na gostima, kako sto mozete pretpostaviti izgubili smo taj mec sa 2-0 ali ipak dobro smo se drzali. Dosao je i mec na domacem terenu, na poluvremenu vodili smo ali do kraja uspeli su da nam preokrenu mec i opet smo izgubuili sa 2-1. Ali ja sam zadovoljan sa igrom u Ligu sampiona i jasno mi je da trenutno nemam tim ko moze igrati sa takvim timovima ko sto je Barsa ali obecavam da za koju sezonu vrati cu im duplo .

 

 

To bi bio report za kraju sezone, znam da je malo kratak ali dzaba da pisem za kupu kad sam to zavrsio na polusezoni, o igracima i taktiku reportiracu na sledecem reportu o pocetku sezone 2013-2014. Pozdrav zasada i komentarisajte i kritikujte me kako bi poslusao vase savjete i ostvario sto bolje rezultate sledecu sezonu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bayern 04 Leverkusen

http://i.imgur.com/GEO1j.png

POCETAK SEZONE 2013/2014

 

Transferi

 

Na ovom transfer pariodu dobio sam 37 miliona za nove igrace. Mogu da kazem da sam bio malo vise aktivnii na ovom transfer periodu u da sam doveo 4 nova igraca, ali to su mladi igraci ko imaju vekili potencijal jer od sada pocinjem da stvaram tim ko ce za neku sezonu u finali Ligu Sampiona.Prvi igrac kojeg sam doveo je golman zato sto ugovor sa Gomesa bio je samo za proslu sezonu pa tako prvi transfer bio je golman

Marc Andre ter Stegen, mnogo dobar i talentovan golman, dobro ce doci kako prvi golman tima i mislim da za najmanje 6 sezona moze da bude prvi golman bez problema. Dosao je za 7.5 miliona iako moglo je mozda i za manje ali sta je tu je mislim da sam dobar izbro napravio pa sad videt ce mo kako ce se snaci. Drugo pojacanje je mladi napadac Michael Gregoritsch ko je dosao iz Hofenhejma za 1.9 miliona, nakon sto je isteko Derdiyoku ugvor napustio je klub i morao sam dovest nekog vakvog mladog napadaca zato sto imam vec 2 napadaca ko mogu da igraju u prvom timu a ovaj mladi napadac bice ponekad uziman u rezervima a mozda i nekad startovati. Nakon toga razgledao sam tim i primeto sam da mi fali neko desno krilo za zamjenu zato sto za prvi sastav tu je Sam a trebao mi je neko ko ce ga zamenjivati ako nekad nemoze nastupati. Odlucio sam se i to da bude neki mladi igrac i izbor pao je na Kiko Femenia iz Barselone, dosao je za 7.5 miliona i je igrac sa velikom potencijalu i ako ispuni svoj potencijal do kraja mislim da ce biti mnogo dobar igrac iako i za sada igra dobro. I samo nekoliko dana pre zavrsetka transfer perioda doveo sam jos jedan mladi igrac sa sredinu terena, radi se o Clemens Becker dosao je iz PSV-a za 3.4 miliona i ima potencijal od 4.5 zvezde pa ako uspe da ispuni sav taj potencijal mislim da ce biti jedan od kljicnih igraca tima. Isto tako bila su i neka odlaska iz tima pa sve to mozete vidjeti Ovde.

 

Pripremne

 

Za ovu novu sezonu odigrali smo 3 pripremna meca i dobro smo se pripremili za pocetak sezone. Prvi pripremni mec bio je sa Man Utd, iako ocekivao sam poraz ili neresheno maximum desilo se suprotno i ubedlivo smo pobjedili na tom mecu i to sa 4-0. Nakon samo 3 dana igrali smo i protiv Pachuca i taj mec uspeli smo da dobijemo sa 4-2, i nakon samo 2 dana igrali smo i protiv Botofago i isto ko i prosli mecevi i taj smo dobili sa rezultatom 3-2.

Rezultati ovih meceva su odlicni za mene i nadam se uspesnoj sezoni i konecno da osvojim duplu krunu.

 

Bundesliga

 

Na ovom reportu pretstavicu vam samo pocetak Bundeslige zato sto dok je zavrsio transfer period odigrali smo 4 meca u Bundesligi. Mogu da vas obavestim da od ovih 4 meca na 3 smo uspeli pobjediti a na jedan odigrali smo nereseno . Prvi mec bio je protiv Dortmunda i dosli smo lako do pobjedu od 2-0. Drugi mec bio je na gostima kod Hofenhejma i taj mec dobili smo sa 1-0, onda opet mec na gostima ali sad kod Wolsburga i na tom mecu odigrali smo nereseno 2-2 i nakon toga mec protiv Wedera na domacem terenu dobili smo ga lako sa 2-0. Ovi

Rezultati su dobri za mene i nadam se da cu ovako produziti jer se trenutno nalazimo na vrhu Tabele ali isto imamo bodova sa Bayernom i isto ko i proslu sezonu bice mrtva trka do kraja. Tolko za sada iz Bundeslige, vise na polusezoni.

 

Germanski Kup

 

U kupu ko i svaku godinu prvu rundu igramo sa nekim Amaterskim timom, ovu godinu igrali smo protiv Lok Leipzig i kako sto mozete pretpostaviti dobili smo lako taj mec sa

4-0, sad u drugu rundu docekujemo drugoligasa Dresden i ocekujem sigurna pobjeda i konacno kako sto sam i izjavio idem na osvajajne kupa pa nadam se da ce mi se i ta cilj ostvariti.

 

Ligu Sampiona

 

I ovu ko i prosle 2 sezone pocinjemo direktno u grupama u Ligu Sampiona. Ovu sezonu imamo malo tezu

Grupu ali nadam se prolaza dalje i konecno mislim da mogu napraviti nesto vise u ovom takmicenju a to nesto vise je Finale. U grupi smo sa Arsenalom, Seviljom i Standardom. Ocekujem dve lake pobjede sa Standardom i kuci i na gostima, sa Seviljom bice teska borba ali ocekujem pozitivan rezultat i sa Arsenalom ocekujem bar pobjeda na domacem terenu.

 

Evo i slike o celom sastavu sa kojem raspolazem sad i taktiku tima, pa sada vi dajte mi neke kritike ili predloze sta mi nevalja i sta trebam uraditi kako bi ostvario bolje rezultate.

 

 

 

To bi bilo to za sada o ovom reportu , ocekujem vase predloze, kritike i sugestije.

Edited by dArsky
Link to comment
Share on other sites

Volio bi da postavis sliku trenutnog prvog sastava i da nas nekako uvuces u pricu,ovo je sve lijepo,ali je na neki nacin umjetno.

Transferi mi se svidjaju,lijepo si trgovao,ovo ostalo je jos malo nepoznato,ali sretno dalje.

Link to comment
Share on other sites

Dodao sam sliku celog sastava i taktiku tima u proslom postu, taktika je isto ko i proslu sezonu samo ima neke malce promjene u igracima i to je to ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |