Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Koliko Uspješno Se Može Kopirati Barcelonina Igra?


Dino151
 Share

Recommended Posts

Bez obzira o cemu pricas, direct pas su ti dugi pasevi direktno do spiceva, tako mozes igrati uglavnom sa defanzivnom taktikom.. Kod Barse nema dugih lopti, ide se od noge do noge, dosta prodora, kratki pasevi, dupli pasevi, izbacuje se protivnik iz igre.. Kako oni mogu na direct da igraju sa Pedrom i Messijem koji su em mali em slabi u duelu.. Mesiju mor alopta u noge jer je odlican dribler, tehnicar..

Link to comment
Share on other sites

Tesko ej dosta kopirati, jer je to zaista fenomenalna igra, koja se pre svega osim na tehnici zasniva na odlicnom razumevanju.. To su sve momci koji su igrali zajedno i u mladom itmu, i zajedno su preko 10 godina, znaju se u dusu.. Tako jedan Puyol ne mora ni da pogleda on vec zna gde je messi, xavi, gde treba loptu.. I svaka lopta ide direktno u noge, pronadje ga preko pola terena.. To poznavanje je jako bitan faktor u njihovoj igri.. Svaki dupli pas, svaki centarsut, sve se to radi zahvaljujuci tome sto znaju kako koji od njih igra i kako se krece.. to je dosta tesko preneti u fm..

Link to comment
Share on other sites

Naglasio sam da je kvalitet u pitanju, prenos lopte sa jedne na drugu strane terena, Inace dugi pasovi od stopera ka krilnim igracima prenos lopte na drugu stranu.

Link to comment
Share on other sites

Naglasio sam da je kvalitet u pitanju, prenos lopte sa jedne na drugu strane terena, Inace dugi pasovi od stopera ka krilnim igracima prenos lopte na drugu stranu.

Kako ces ostvariti kontrolu igre dugim pasovima preko cijelog terena?.. Objasni nam molim te?

Link to comment
Share on other sites

Ni meni stvarno nije jasno :D

Ali ja pricam i o kopiranju igre sa nekim drugim timom ne sa Barsom.. nije fora.. Uzeti neki drugi klub pa igrati tako, to je uspeh. Mada uvek tezim da ja stvorim prepoznatljivu igru za moj tim, ne da kopiram neciju igru..

Link to comment
Share on other sites

Short pas je izuzetno tesko igrati na nasem podneblju, direct pas [ po meni, da se ogradim da ne dodje do nesuglasica ] je prilagodljiviji za nas mentalite i nas stil igre, nemamo mi tako dobre tehnicare koji mogu da drze loptu 80% utakmice. TO sam hteo da kazem a direct pas kad stoperi salju loptu ka desnom beku a npr. desni bek prosledi do sredine terena odakle ovaj prebaci na levu stranu pa taj sa leve strane prebaci na desnu. Evo slikovito sam napisao.

Link to comment
Share on other sites

Short pas je izuzetno tesko igrati na nasem podneblju, direct pas [ po meni, da se ogradim da ne dodje do nesuglasica ] je prilagodljiviji za nas mentalite i nas stil igre, nemamo mi tako dobre tehnicare koji mogu da drze loptu 80% utakmice. TO sam hteo da kazem a direct pas kad stoperi salju loptu ka desnom beku a npr. desni bek prosledi do sredine terena odakle ovaj prebaci na levu stranu pa taj sa leve strane prebaci na desnu. Evo slikovito sam napisao.

 

Ja sam sa Zvezdom igrao short pass, i u ligi evrope sam dobio Panatenajkos i Birmingem, i u oba meca imao preko 70% lopte, pa ti onda reci da nemamo kvalitet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |