Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Tuzan Kraj Orlova Sa Iberijskog Poluostrva!


The Special One
 Share

Recommended Posts

Pa da, najverovatnije ce i biti tako.. Prodacu neke nepotrebne igrace, pogtovo ako su i stariji, a dovesti eventualno 1-2 bas dobrih mladjih, a ostalo ce sve iz moje skole ici :) Uskoro taktika, igracki kadar, prijateljski mecevi..

Link to comment
Share on other sites

Imam lose vesti... Dogodio mi se neki bug, ne znam kako, ali sada i na ovom sejvu ali i kada pokrenem novi, Benfica ima salary budzet 2.8M mesecno, a trenutna potrosnja mesecno iznosi 5.3M ... Ako pogledate moj raniji post, videcete da je odnos 2,5M trenutno, dozvoljeno 2.8.... Sta se desilo - nemam predstavu...Ne znam kako je doslo do toga, gledao sam sve plate i kada ja izracunam meni ispadne manje od 2.5M, ali ja mesecno gubim po 2.5M. To su nenormalni troskovi.. Ne mogu da dovedem nijednog igraca, i bukvalno ceo tim kada bih prodao ja bih i dalje imao preko 2M plate... :crazy: :crazy: :crazy:

 

Ako ne otkrijem u cemu je problem, prekinucu sa pisanjem, jer je prosto nemoguce voditi tim sa finansijskim balansom od 11M a da mesecno gubis 2.5M... :( poludeo sam

Edited by The Special One
Link to comment
Share on other sites

Zatvorite karijeru, ne vredi, ne znam u cemu je problem... Pocecu pisati neku novu ako nadjem isnpiracije, volje i neki dobar klub za voditi, tj zanimljiv... Izvinjavam se svima koji su pratili sto cete ostati uskraceni., ali jednostavno nisam ja kirv, nije do mene

Link to comment
Share on other sites

iznervirao sam se u pm... dodje mi da izbacim i fm i sve vise, krenem lepo da pisem da radim i ku*ac... ne znam sad ni sa kojim bih drugim timom poceo..

Nemoj brisati save,nisi ti kriv sto pristavi gadovi sa otoka nisu sposobni napraviti igru. !

Odmori se malo od FM-a,posveti se nekim drugim radostima,pa kada te uhvati,odes po projekata TXT tima,i nadjes neki klub za sebe .:D

Link to comment
Share on other sites

Ali ne mogu da verujem da to tako iz cista mira.. da sam stavljao neke edit fajlove pa ajde, nego bukvalno kad sam danas usao i krenem da dovodim igrace, i vidim da ne mogu da obezbedim platu vecu od 4.000 mesecno, odem na boardroom kad tamo pise 5M mesecno troskova.. facepalm:crazy:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |