Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Eror problemi


Valjevko
 Share

Recommended Posts

Dok sam igrao fm bez patch-a nisam imao nikakvih problema medjutim cim sam instalirao 10.3 verziju pocelo je da me izbacuje u toku igranja i prijavljuje mi gresku i moram opet da ulazim u igricu.Posle kad udjem opet ponovo radi normalno dok ne prodje par meceva i opet isto izbacivanje.

 

Da li neko zna zbog cega je ovo,da li mozda moram da imam sva 3 patch-a da bi ovo radilo normalno ili mozda 10.3v ima neku gresku?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nemam sad ovde posto mi je taj komp u radnji gde radim.Mislim da je bio problem u vezi sa save fajlovima ali cu sutra proveriti pa cu znati sigurno.

Drug kaze da je imao isti problem ali da mu je prestalo sa novim patchom.

ok cekacemo pa nam sutra dostavi ss i nadamo se da cemo ti pomoci da otklonis kvar respekt
Link to comment
Share on other sites

Ma nije,nisam nista ubacivao sem patcha.Malo mi cudno da mi je sve radilo normalno dok ga nisam snimio,a bez njega je teski shit igrati :) . Probacu sutra da instaliram sva 3 i da promenim lokaciju save fajlove pa da vidim hoce li imati ikakvog efekta
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

http://yfrog.com/bcfm2010problemp Vidio sam negdje ovaj problem na forumu juce i trazio sam opet danas i nisam mogao da nadjem.Izvinite sto vas smaram sa ovim samo ako moze ko da mi pomogne da rijesim ovaj problem.Hvala unapred!Stavio sam sliku samo nece da je prikaze nema veze.Kada hocu da pokrenem igricu izbaci mi sledece:

 

This application has failed to start because asAudit2005MT.dll was not found.Re-installing the application may fix this problem.

 

POMAGAJTE!

 

Jedva sam cekao da instaliram FM2010 i sada da mi nece tacno da se ubijem! :)

Link to comment
Share on other sites

et maximus

http://yfrog.com/bcfm2010problemp Vidio sam negdje ovaj problem na forumu juce i trazio sam opet danas i nisam mogao da nadjem.Izvinite sto vas smaram sa ovim samo ako moze ko da mi pomogne da rijesim ovaj problem.Hvala unapred!Stavio sam sliku samo nece da je prikaze nema veze.Kada hocu da pokrenem igricu izbaci mi sledece:

 

This application has failed to start because asAudit2005MT.dll was not found.Re-installing the application may fix this problem.

 

POMAGAJTE!

 

Jedva sam cekao da instaliram FM2010 i sada da mi nece tacno da se ubijem! :)

Pa piše ti u čemu je problem.Fali ti jedan dll fajl. Ubaci ovaj fajl u folder gde si instalirao FM i radiće ti BOKICIC

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |