Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Harry Redknapp kao pomocnik u FM-u!!!


Bob0
 Share

Recommended Posts

Jedan sretni kupac FM 2010 bit ce izvucen od strane Sports Interactive i kao nagradu razmjeniti ce broj sa menađerom Tottenhema i on moci ce od njega zatraziti pomoc/savjet.

 

Miles Jacobson direktor Sports Interactive kaze:Football Manager 2010 je najblize iskustvo stvarnom poslu menadzera jednog tima, tako da je mogućnost da vam u tome pomogne pravim savjetom jedan od najcjenjenijih menadzera na ostrvu odlična stvar.

 

Igra Football Manger je već prisutna u pravom fudbalu, mnogi klubovi koriste bazu podataka bilo u zelji da kupe nekog igrača ili da analiziraju protivnika, a nogometni klub Everton je prosle godine otisao korak dalje zvanično uvrstivsi bazu podataka i njenih 1500 skauta u svoj stručni stab.

 

Hary Redknapp kaze:Imam puno godina iskustva u vođenju kluba i nadam se da ću uspjeti da svojim savjetima pomognem.

 

Jacobsen:Sa mnogo vise novih opcija u FM10,Haryevo iskustvo ce pomoci svakome menadjeru.

 

http://www.footballmanager.com/index.php?p=article&newsid=3580

 

 

Posto sam jedan od onih koji su kupili orginal ostaje mi samo čekati

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel se treba prijaviti negdje to jel meni zena uvjek kupuje cd negdje u lausanne da meni objasni malo hahaha nemogu nikako da osvojim ligu u pm prije sam razvaljivo na ovom 2010 nekontam nikako imam ekipu boli glava aa oni jedva u ligu prvaka barcom se krsim otkaze dobijam sad poco igrati Bih ligu i stavio na edit da je klub slavan i dovo sam oni po 35 godina dobri igraca i viduku free prvi 10 kola ubijam poslje nemogu nis sve remi ili izgubim neznam u cemu gresim
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |