Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Moja trenerska karijera


SlobaGrobar
 Share

Recommended Posts

http://casopis.izaberipartizan.com/v2/img/logo.png

 

Partizan je u ovom prelazno roku prodao pet igraca,a kupio cetiri. Klub su napustili Nikola Popara (PSG,350K),Radosav Petrovic (Nant,1.300.000),Marko Jovanovic (Gingamp,450K),Bratislav Punosevac (Lens,pozajmica) i Darko Bozovic (Sivaspor,130.000). Klub su pojacali Aleksandar Kirovski,dosadasnji golman Zemuna,visina njegovog obestecenja je 80K. Yu Yong-Lee,mladi i pespektivni igrac koji je za 800K dosao iz Napretka. Zatim,senzacionalna kupovina Rada Veljovica koji je pre Partizana nosio dres Crvene Zvezde,Jedinstva sa Uba,Napretka,Kopaonika,Vozdovca i Kluza. Partizan je morao da izdvoji 1.000.000 milion za njegove usluge. I zadnje pojacanje,povratnik u Partizan,Ivan Stevanovic. Posle kratke epizode u Francuskoj Ivan Stevanovic je se vratio u Partizan,da bi bio opet u crno-belom dresu Partizan je morao da plati 1.600.000 eura. Milovanovic je juce i izvrsio prozivku igraca na koje racuna za predstojecu polusezonu,na prozivci su bili sledeci igraci:

 

Golmani: Mladen Bozovic,Zivko Zivkovic,Aleksandar Kirovski

Odbrana: Marko Lomić,Rajko Brezancic,Jovan Krneta,Srdja Knezevic,Vojislav Stankovic,Nenad Djordjevic,Ivan Stevanovic,Sinisa Stevanovic,Milos Zeravica

Vezni red: Ljubomir Fejsa,Yu Yong-Lee,Darko Brasanac,Nemanja Tomic,Sasa Ilic,Moreira,Milos Bogunovic

Napad: Lamine Diarra,Cleo,Rade Veljovic

 

 

Vredi napomenuti i jos neke sitnice oko naseg Partizana.

- Na leto 2011 Partizan ce pojacati mladi odbrambreni igrac Gerson,ali suma iznosa transfera nije poznata.

- Tokom pripremnog perioda Partizan ce igrati protiv Zemuna i Napretka (2x).

- U kvalifikacijama za ligu sampiona Partizan ce za prvu prepreku imati pobednika duela Juvenes Dogana (San Marino) - Rudar (Crna Gora),prvi mec su u gostima dobili Crnogorci sa 0:4.

- Milovanovic je i zvanicno odbio ponudu AEK-a i sve glasine da ce postati novi trener Grka i ako su oni zeleli njega za trenera.

- Milovanovic potpisao novi ugovor sa Partizanom na tri godine,nedeljno ce primati 3,000 eura.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.partizan.rs/images/toper/rotacija/7.jpg

http://www.partizan.rs/stampa/logo/zurnal.gif

PARTIZAN U LIGI SAMPIONA

 

Partizan je se plasirao u ligu sampiona,a svakako za to najzasluzeniji je Slobodan Milovanovic koji je vodja ove ekipe i Lamine Diarra,igrac koji je prosle sezone u 40 meceva dao 25 golova i 8 puta asistirao,dok je ove sezone vec u 8 meceva dao 11 golova i 6 puta asistirao. Partizan je na fantastican nacin usao u ligu sampiona. Evo i rezultata sest meceva u kvalifikacijama za ligu sampiona + i protiv koga ce Partizan igrati u grupnoj fazi najelitnijeg takmicenja u evropi.

 

Drugo kolo kvalifikacija:

Partizan - Rudar 5:1

Rudar - Partizan 1:5

Trece kolo kvalifikacija:

Rudar Velenje - Partizan 0:1

Partizan - Rudar Velenje 8:2

Plej-of:

FH - Partizan 0:6

Partizan - FH 4:0

 

Grupa C:

[tr]Partizan[/tr]

[tr]Liverpul[/tr]

[tr]Rozenborg[/tr]

[tr]Rendzers[/tr]

 

 

Sto se tice Jelen Super Lige Partizan posle dva kola ima 4 boda,evo i rezultata Partizana u prva dva kola JSL.

 

Prvo kolo:

Jagodina - Partizan 0:3

Drugo kolo:

Partizan - Spartak ZV 1:1

 

 

Evo za kraj i mini intervjua sa Slobodanom Milovanovicem,koji nam je pricao o dosadasnjem delu sezone,ponudama drugih klubova ali i o buducim planovima.

 

Dobar dan,za pocetak kako se zadovoljni dosadasnjim delom sezone i igrom Partizana?

Moram reći da sam veoma zadovoljan,i igrom i rezultatima.

Kiks protiv Spartak ZV?

Sta sa njim?

Pa mogao bi da vas kosta?

Cega?

Recimo vec sada zaostajete za Zvezdom dva poena?

E cek da ja tebe pitam nesto,vi novinari ste uvek tako smesni?

Samo pitam.

Verujem da neces smeti to da pitas kada u 12 kolu iskasapimo Zvezdu na čmarakani.

Kako ste zadovoljni formom Lamina Dijare?

Prezadovoljan sam,rekao sam mu da ne preteruje puno i da se malo sačuva i za Zvezdu,za sada me sluša,dao je svega 11 golova u 8 meceva.

Grupa lige sampiona?

Prezimecemo u evropi.

Ko osvaja ligu ove sezone a ko kup?

To mene ni nemoj da pitate,moj odgovor ce uvek biti Partizan.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |