Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

>>> Alavanja 12 Pro Skin <3<3<3


C.RONALDO7
 Share

Recommended Posts

dobar

Hvala :sesir

Sve bolji i bolji skinovi! Bravo.Možeš da probaš sljedeći,ukoliko ga budeš radio,da isključiš ''Italic'',znači da font ne bude na jednu stranu.I pokušaj sa fontom Comic Sans MS.Ostalo OK!

Hvala i tebi, drago mi je da vam se svidja :thumbup: Pa napredujem :bilder: mada su mi svi ti skinovi kao deca haha sto bi rekle nase pevaljke za pesme, ali mislim da je dosta skinova od mene za ovu godinu. A gde se iskljucuje to italic? salim se, znam bre sta je italic ;) Posalji mi taj font da ne trazim ja sad po netu, pa cu ti napraviti fix i okaciti ovde, nego mi reci dal zelis da ti sve u igri bude ispisano tim fontom, ili samo neki delovi, ako ne sve, onda napisi sta, i sredicu ti to, iako navijas za Bayern :)

Link to comment
Share on other sites

Hvala :sesir

 

Hvala i tebi, drago mi je da vam se svidja :thumbup: Pa napredujem :bilder: mada su mi svi ti skinovi kao deca haha sto bi rekle nase pevaljke za pesme, ali mislim da je dosta skinova od mene za ovu godinu. A gde se iskljucuje to italic? salim se, znam bre sta je italic ;) Posalji mi taj font da ne trazim ja sad po netu, pa cu ti napraviti fix i okaciti ovde, nego mi reci dal zelis da ti sve u igri bude ispisano tim fontom, ili samo neki delovi, ako ne sve, onda napisi sta, i sredicu ti to, iako navijas za Bayern :)

 

 

HAHAHA ''iako navijas za Bayern'' Ma font Comic Sans MS ti dođe na računaru,kao i oni Arial,Tahoma...

 

Ma sve .. Nekako mi se taj font sviđa.

Edited by mirSe
Link to comment
Share on other sites

HAHAHA ''iako navijas za Bayern'' Ma font Comic Sans MS ti dođe na računaru,kao i oni Arial,Tahoma...

 

Ma sve .. Nekako mi se taj font sviđa.

Postoji normalna i podebljana verzija tog fonta na racunaru, ja sam ti odradio sa normalnom, i nadam se da ti se svidja slika haha :D Pozdrav od branilaca titule :D

 

http://www.dodaj.rs/f/1Q/J5/4BPz85EK/dortmund-overview-profil.jpg

 

http://www.mediafire...pt1bf44cb5x866p

 

Eto ti link, a fajl raspakuj u My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2012\skins\alavanja 12 pro

Jel ti sad bolje? :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako da mi bude bolje kad vidim Borusiju na pozadini :P

 

Inače,hvala za promjenu fonta! :D

No problemo, drago mi je da ti se sad više sviđa :)

Btw, dobar posao sa skinom.

Hvala ;) coPe vidim da se slažemo što se Nemačke tiče, ali i ja se nadam kao i mirSe da tvoj Siti neće još dugo biti prvi :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |