Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Nicolas Lombaerts


juanes
 Share

Recommended Posts

Osobne informacije

Ime:Nicolas

Prezime:Lombaerts

Godina rodjenja:20. ozujka 1985.

Nacijonalnost:Belgijanac

Klub za koji nastupa:Zenit St. Petersburg

Omiljena osoba:/

Omiljeni klub:/

Klubovi za koje je nastupao:AA Gent, Club Brugge

Utakmice za reprezentaciju:6(0)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/4a/NicoLombaerts.jpg/220px-NicoLombaerts.jpg

Ličnost

Iako ima 25 godina jako neiskusan igrac. Radoholicar, gine na terenu.

Pozicija

Klasicni odbrambeni igrac. Jak, cvrst i karakteran. Ulazi u duele bez imalo straha, takodjer igrac kojeg je tesko predriblati.

Prednosti

Solidan igrac, odlicno markira protivnicke igrace. Neda im da "disu". Također je jak u skok igri sto je dosta dobro i u odbrambenom, a i u napadackom smislu.

Slabosti

Tehnika. To mu je najveca slabost, ja ne znam ali kao da taj igrac nikad nije cuo od trenera za tu rijec. Kolko sam ga pratio ovih 2-3 dana nisam uspio nista od njega vidjeti u tom smislu. Takodjer nije agresivan, sto u neku ruku i nije dobro za odbrambenog igraca. Ima slab pregled igre sto ga sprijecava da zapocne novi napadad.

Trenutna sposobnost

Mlad, brz. Ima jos dosta godina za napredan. Iako ja imam stav da nije igrac svjetske klase mogao bi napredovat uz dobre treninge al kolko sam ja uspio primjetiti on ih nema. Ima odlican odraz te zna preduhitriti protivnickog igraca.

Potencijalna mogucnost

Slab je fizickom aspektu igre. Trebao bi ojacati jer igra u ligi u kojoj su svi igraci vrhunski razvijeni. On je pojacanje jos je klinac sa svojih 25 godina u Rusiji. Uz fizicke trebao bi popraviti i tehnicke vjestine.

Informacije o transferu

Za sada mu je dobro u Zenitu i ne ide mu se nigdje. Ako bi ga pak zeljeli dovesti mogli bi to uraditi za dupli iznos njegove vrijednosti.

Vrijednost: 3.3M funti

Opci utisak

Igrac za osrednje klubove. Ne ocekiva se veliki napredak od njega. Ali ipak bi posluzio svakom klubu kao prva opcija ili kao alternativa.

Ja nisam imao dosta vremena da ga gledam pa bi zamolio kolege ako bi mogli da odu da ga jos jednom pregledaju. Mozda sam i pogrijesio u vezi njega.

Video informacije:

http://www.youtube.com/watch?v=xc65smuo_h8

 

juanes BOKICIC

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |