Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Prijave za Grafičare


Ventus
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Pozdrav!

 

Imam vremena oko sat - dva dnevno preko tjedna, vikendom dosta, skoro pa cijele dane zasad.

 

Ništa od messengera nemam, ni Skype, MSN, ni Facebook. Ali me možete kontaktirati u bilo koje vrijeme na forumu putem poruka.

 

Znanje u Photoshopu mi je dobro, znam raditi grbove i slike igrača.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko vremena imate dnevno: Od Ponedeljka do Četvrtka 2-3 sata, Petak Subota i Nedelja oko 4 sata

Vaš MSN/Skype/Facebook profil: Skype: aleksandar.milovanovic6

Znanje u Photoshopu: Znanje je solidno :) Mislim da znam od prilike sve što se ovde traži...Pa možda i više

 

Već sam bio u GFX timu ali sam ga posle nekog vremena napustio zbog nedostatka vremena ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

http://www.dodaj.rs/f/3D/H4/2zzqY8XH/logofmb.png

gfxteam.png

Ukoliko ste jedan od onih koji sa nestrpljenjem očekuju nove grbove i facepackove, a imate želju sudjelovati u novim projektima, onda ste na pravom mjestu. Najbolji grafički tim na Balkanu traži nove članove kako bi nastavili sa svojim uspješnim radom. Uvjeti koje bi trebali zadovoljiti kako bi ušli u uži izbor kandidata su slijedeći:

  • minimalno 50 postova u dijelovima foruma vezanih za FM te isto tako bar 90 dana provedenih na forumu kako bi stekli nekakav općeniti dojam o Vama
  • poznavanje Photoshopa dovoljno dobro kako bi izvršavali obaveze
  • dovoljno vremena i još više volje kako bi izvršavali obaveze na vrijeme
  • skype kontakt

Pošto svake godine najvrijednije članove timova nagrađujemo sa vrijednim nagradama (prije svega original FM igra), priključite nam se kako bi se Vaš trud isplatio i nagradio.

 

Prijavljujete se ovdje, rječju "prijava" i meni šaljete putem privatne poruke svoj skype kontakt i pričekate da Vas upoznam sa idućim koracima.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |