Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Općenite diskusije


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Tek sam vidio predstavljanje taktike i izmedu ostalog vidio ovo xD

http://www.images.fm-balkan.com/images/682Manchester_United_Tact.png

Kakve veze ima sto je sve default :) ?

Ja nikad nisam igrao tako,vec da postavim svoj still igre,ali moj brat igra isto default i kao ima dobre rezultate,koja je fora ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema ovo sve smisla,po meni je glupo postavljati taktike ovako općenito,ako se napravi natjecanje,onda mora imati više sekcija,recimo ovaj novi dio od 12-tke,i onaj stari,sa strelicama,jer je opće poznato da su one efikasnije.

Zašto ne postavim svoju taktiku,imam jednu u karijera LA Dea,ukoliko ste pratili,ona dijamant verzija.

Inače,moja taktička genijalnost je trenutno preslaba,ili se trenutno ne može mjeriti rezultatski sa gripovima,kornearima,poacherima,i ostalima..

Link to comment
Share on other sites

ako mi je taktika bezveze kako to da moji svi igrači imaju ocjenu preko 7.20 a neki kolko vidiš i preko 7.50 u odigranih 20 utakmica daj stavi svoju taktiku pa da vidim i to...to što je sve default je moj izbor kao što je i vaš da napravite taktiku koju vi želite sve dok moj tim igra dobro i osvaja barem 3 trofeja svake sezone meni to ne smeta a svima koji se tome rugaju nek stave svoju ovdje pa ću se ja rugat vašoj jer meni će vaša namještena taktika izgledat bezveze jer ja to ne radim baš kao što vi ne ostavljate sve default pa se rugate posebno ovaj hajdukovac...evo SS protiv jakih klubova pogledaj koliko udaraca upućuje tim s ovom taktikom na gol a kolko u okvir http://www.images.fm-balkan.com/images/981Man_Utd_v_Liverpool_In.png

http://www.images.fm-balkan.com/images/234Man_Utd_v_Arsenal_Info.png

Edited by ZakNik
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

svejedno je meni madrista šta vi tražite jer vi ne igrate fm12 umjesto mene već ga ja igram tako da mi nije bitno šta ti ili netko drugi mislite a ovo da može to napraviti dijete to nisam siguran većina ljudi ovdje ne bi mogla igrati s tom "laganom" taktikom jer ta taktika zahtjeva puno više nego što ti misliš al ponavljam iskreno me ne zanima vaše mišljenje shvatio sam da na ovome forumu postojite samo vi vrsni taktičari i znalci o fm-u...dino znam na šta si mislio al reci mi kolko je ljudi na ovome forumu igralo ovu taktiku sa tako raspoređenim igračima tj tom postavom...ni jedan znači da je to nova taktika koja je jako uspješna kao što sam i prikazao SS-ima samo što nisam namjestio team inst. taktika nije teška i odma nevalja...svejedno jedan :thumbup: za vas i ovaj forum :wink:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zašto sam rekao da može i dijete to napraviti? Pa ubaci igrače i sve ostavi na default i još stavi kornere na near,pa di ćeš gore...smisao natjecanja da se sklopi neka malo složenija taktika,da se pokaže neko znanje i slično,a ne da se stavi na default i to je to ;)

 

P.S nemam ja ništa protiv tebe,nemoj me krivo shvatit

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

znam ja da nemaš i ne ljutim se svi imaju pravo na svoje mišljenje a naša su različita ja igram fm da bi osvojio sa klubom sve što se da osvojiti i postao najbolji trener svijeta a ne da složem što kompliciraniju taktiku kao ti...bit fm-a je pobjeđivat i osvajat trofeje sa kojom god taktikom ja ću nastavit sa svojom za djecu ti nastavi sa svojom za odrasle shvati ovo je samo igrica u kojoj je kao i u svakoj drugoj važno pobjediti na najbolji način koji možeš upotrijebiti...fućka mi se za natjecanje da sam znao da treba staviti složenu taktiku(što nigdje ne piše) ne bi se ni prijavio ,a ovo ismijavanje nečije taktike i mene koji je koristim jako je zrelo od nekih članova...meni su sve ove vaše taktike čudne pošto ih ja ne koristim pa bi se i ja trebao vama rugat!?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sa west hamom sa s tom taktikom ušao u prvu ligu i iduće godine je osvojio šteta što nemam taj save više jer imam novo računalo... zašto je tako bitno taj near post ionako mi dc-i zabiju možda 3 gola u cijeloj sezoni iz kornera ja vas ne kužim uopće s tim veličanjem nekog bug-a s tim near postom al kako god...

Link to comment
Share on other sites

i ja ga igram radi gušta i ako gubim nastavljam igrati kad sam krenuo s 2007-om nisam imao pojma gubio sam svaku tekmu al evo me već 5 serijal igram jel nisam odustao i jer volim ovu igricu...ali ne igram zbog slaganja neke lude taktike za koju će mi trebati pola dana igram da postanem najbolji i skinem fergusona sa trona najboljeg trenera svih vremena a sa ovom taktikom to i ostvarujem al kažem ti voliš slagat taktiku i ja to poštujem ali nazivati moju dječjom i rugat se da je lagana i da varam s tim bugom to nije u redu :thumbup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

svejedno je meni madrista šta vi tražite jer vi ne igrate fm12 umjesto mene već ga ja igram tako da mi nije bitno šta ti ili netko drugi mislite a ovo da može to napraviti dijete to nisam siguran većina ljudi ovdje ne bi mogla igrati s tom "laganom" taktikom jer ta taktika zahtjeva puno više nego što ti misliš al ponavljam iskreno me ne zanima vaše mišljenje shvatio sam da na ovome forumu postojite samo vi vrsni taktičari i znalci o fm-u...dino znam na šta si mislio al reci mi kolko je ljudi na ovome forumu igralo ovu taktiku sa tako raspoređenim igračima tj tom postavom...ni jedan znači da je to nova taktika koja je jako uspješna kao što sam i prikazao SS-ima samo što nisam namjestio team inst. taktika nije teška i odma nevalja...svejedno jedan :thumbup: za vas i ovaj forum :wink:

Cilj ovog takmicenja jeste razvijanje taktike, tj. mjenjane svakog segmenta igre da bi dobio onakav ucinak kakav ti zelis. Kada ostavis sve na default, ti ustvari se oslanjas na vise na individualnu kvalitetu igraca. Nema tu nista lose, stavise ukoliko zelis mozes u nasem download sektoru da ostavis ovu taktiku i link da je ljudi mogu skinuti. Posto imas dobre rezultate mislim da bi ljudi to htjeli probati. Uvijek je problem izraziti ono sto zelis da kazes preko intereneta, zbog toga treba imati malo vise strpljenja kada se objasnjava. Nema ovdje nekih vrsnih takticara ( sem mene naravno :P), svako moze napraviti dobru taktiku. I ti sam kazes da je ova taktika dobra i da imas dobre rezultate i to se iz prilozenog vidi. Jos cu jednom da ponovim, cilj ovog takmicenja jeste da ti kroz pravljenje taktike, a tu mislim mjenjanje svakog segmenta taktike, dobijes odredjeni stil igre.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

istina ling ali zašto išta mijenjati kada je i ovako dobro kada pobjeđujem i osvajam trofeje,kada primam malo golova i dajem puno,kada moji igrači imaju enormno visoke ocjene i pogotovo kada ima mladu momčad prosjek 23 godine koja može još 7 godina vladat ligom i ostalim natjecanjima...to sa taktikom prepuštam onima koji misle da je to potrebno ja mislim da mi to ne treba...nitko nije rekao da ja tijekom utakmice ne mjenjam taktiku igram na kontre,odugovlačim igru kada vodim protiv jačeg kluba,mijenjam stil igre samo što to neki ne razumiju...al ti si ling razuman kao i uvijek ima i takvih na ovome forumu :D

Link to comment
Share on other sites

Kad uzmes Arsenal npr. Walcott i Gervinho ce ti biti playmakeri sto je totalno neprirodno,od Podolskog ces napraviti poacjera!?

Hocu da kazem da ocito ne poznajes draz ove igre.

To sto ti radis ti je isto kao da na COD-u odes u bug,npr. u Toujaneu ispod A-roofa u onu prostoriju i koljes sve zivo.E tako ovdje koristis slabost igre,dovedes 3 pojacanja koja ti trebaju,napravis formaciju i eto...

Bar bi me ugodno iznenadio da kazes da dovodis trenere i pravis treninge(u sto debelo sumnjam ;))

Edited by Za Hajduk zivot bi dao
Link to comment
Share on other sites

istina ling ali zašto išta mijenjati kada je i ovako dobro kada pobjeđujem i osvajam trofeje,kada primam malo golova i dajem puno,kada moji igrači imaju enormno visoke ocjene i pogotovo kada ima mladu momčad prosjek 23 godine koja može još 7 godina vladat ligom i ostalim natjecanjima...to sa taktikom prepuštam onima koji misle da je to potrebno ja mislim da mi to ne treba...nitko nije rekao da ja tijekom utakmice ne mjenjam taktiku igram na kontre,odugovlačim igru kada vodim protiv jačeg kluba,mijenjam stil igre samo što to neki ne razumiju...al ti si ling razuman kao i uvijek ima i takvih na ovome forumu :D

Naravno, ako ti ide, ne moras da mjenjas taktiku. Cilj ovog takmicenja je da apsolutno sve promjenis i time das neki svoj pecat. Niko ti ne moze reci da je taktika losa jer si ostavio na default. Ali iskreno tvoja taktika nije za ovaj tip takmicenja.

U nekom od prethodnih postova si spomenuo zasto je near post bug. Od 10 kornera, bar ce 5 uci na near post, mozda cak i vise. Obrati paznju na igraca koji markira tvog igraca na near postu. Pogledaj njegovu kretnju, totalno je van svakog smisla. Takodje golmani ne mogu braniti te suteve ako idu u gol. Na svakom FMu ima neki korner bug, pa tako i na ovome.

Link to comment
Share on other sites

Kad uzmes Arsenal npr. Walcott i Gervinho ce ti biti playmakeri sto je totalno neprirodno,od Podolskog ces napraviti poacjera!?

Hocu da kazem da ocito ne poznajes draz ove igre.

To sto ti radis ti je isto kao da na COD-u odes u bug,npr. u Toujaneu ispod A-roofa u onu prostoriju i koljes sve zivo.E tako ovdje koristis slabost igre,dovedes 3 pojacanja koja ti trebaju,napravis formaciju i eto...

Bar bi me ugodno iznenadio da kazes da dovodis trenere i pravis treninge(u sto debelo sumnjam ;))

kakav podolski on mi sigurno ne bi igro u napadu kao ni walcott na AMR doveo bi neke bolje igrače a ovu dvojicu koristio za zamjene dovodim trenere i stavljam treninge pretežno zbog toga što dovodim svake godine igrače iz nogometnih sila koji su u U19 zemalja(francuska,engleska,njemačka itd) kako bi se razvili u zvijeri za budućnost što se tiče near posta neznam kako kod vas al meni dc zabije 3 gola po sezoni na tim postavkama iz kornera tako da to nema veze zato mi moj MCL ima više od 10 golova svake sezone jer mu moja taktika daje puno prostora za šut iz daleka...prije nisam čak ni to namještao i pobjeđivao sam isto kao i sad to je dokaz da taj bug nema smisla...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |