Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kneza :)


Kneza
 Share

Recommended Posts

Ajde i ja da se predstavim :)

1. Ime i prezime-Branko Knežević

 

2. Imate li neki nadimak i kako ste ga dobili-Pa i nemam neki poseban nadimak

 

3. Odakle ste i kako ste culi za nas-Verujte slučajno tražio sam nesto za FM 2012 i izađe mi FM Balkan forum i zaljubio sam se na prvi pogled  ::love:: šalim se pogledao sam i primetio da je zaista koristan

 

4. Koliko dugo igrate CM/FM i koji vam je najbolji- Ne igram baš dugo jedno 2 godine krenuo sam od 9-tke, a najbolja mi je 12-ica naravno  :)

 

5. Za koga navijate- Crvenu Zvezdu  :thumbup:

 

6. Ko vam je omiljeni igrac i trener- Igrac-Vidić,Boško Janković i Kolarov Trener-Murinjo  :respekt:

 

7. Koje je vase zanimanje-Trenutno sam učenik

 

8. Sta volite da slusate od muzike-Ne preferiram ništa , dobra pesma je dobra pesma za mene  :dada

 

9. Sa kojim clanovima sa foruma se dobro slazete-E svi ste cool , drago mi je što volite da pomažete.

 

10. Sta mislite o nasem forumu-Mislim da je super ideja i veoma korisna stvar  :)

 

11. Ostavite neku vasu sliku ukoliko zelite- ::tease::

 

Pozdrav svima  :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 20
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja znam od Zvezde 1-2, or Partizana 1-2-3 pjesme, od Hajduka niti jednu a ni od Dinama.

Al' zato znam onu univerzalnu

Jeb*m te Dina MOOOOOOOOOO (otprilike svi navijaci u HR kad budu glasiniji od BBB) i

Volim te Dina MOOOOOOOOO.  :D

Link to comment
Share on other sites

 

otprilike svi navijaci u HR kad budu glasiniji od BBB

BBB su nadglasali cjeli Santiago Bernabeu više puta. :D

 

Volim te Dina MOOOOOOOOO.  :D

 

 

Kad smo ovo na Maksimiru stari i ja počeli pjevat sa 30 tisuća drugih ljudi prije par godina. Ah ta vremena...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |