Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pozdrav svima!


PeraSrb
 Share

Recommended Posts

Koliko sam u ovih 5 mjeseci izgubio puta zivce ? Koliko sam puta usao u nepotrebnu raspravu ( sem sad) ? Da li sam ga necim uvrijedio ? Imaj povjerenja u mene, nisam uzavrela glava kao neki na forumu  :wink:

 

Vec sudis o meni? Losa osoba na osnovu jednog posta , tj. na osnovu mog muzickog opredeljenja?

Iskuliraj, popij pivo!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 33
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Vec sudis o meni? Losa osoba na osnovu jednog posta , tj. na osnovu mog muzickog opredeljenja?

Iskuliraj, popij pivo!

Nadji gdje sam sam ti sudio i vodim te na pice. Niti sam izrazio svoje misljenje o tebi. Nemoj misliti da te napadam ili nesto slicno, jednostavno pokusavam malo kroz diskusiju da te motivisem. Znam da se ne moze sve ni da voli, cak ni da se postuje, jer ipak se nismo toliko razvili kao drustvo. Smatram da je onaj komentar licemjeran, ali isto tako mislim da nisi nista lose mislio njime.

Link to comment
Share on other sites

Nadji gdje sam sam ti sudio i vodim te na pice. Niti sam izrazio svoje misljenje o tebi. Nemoj misliti da te napadam ili nesto slicno, jednostavno pokusavam malo kroz diskusiju da te motivisem. Znam da se ne moze sve ni da voli, cak ni da se postuje, jer ipak se nismo toliko razvili kao drustvo. Smatram da je onaj komentar licemjeran, ali isto tako mislim da nisi nista lose mislio njime.

 

"Ako vec zelis da budes licemjeran i pljujes, to samo govori o tebi kao osobi" zna se sta si mislio.

 

Ne zelim da se raspravljam ni sa kim ovde, nisam zato dosao ovde. Nisam zeleo nikog da uvredim onim postom ali to je moje misljenje i stojim iza njega, dakle mrzim metal,a ti shvati kako god hoces.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jos jednom ponavljam da niti u jednom momentu nisam izrazio svoje misljenje o tebi.

Sto se tice tog mog navodnog iznosenja, primjeti da postoji rijec Ako. Valjda ne trebam objasnjavati sta ona znaci.

Klasicni primjer razlicitog razmisljanja.

Necemo vise o ovome, dosadno mi je vrtiti se u krug. Znaci, dobrodosao i ostani aktivan :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |