Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pozdrav svima!


PeraSrb
 Share

Recommended Posts

Odlucio sam da se predstavim po ovim tackama , inace, pratim ovaj forum 2 ili 3 god. i konacno sam odlucio da otvorim nalog i predstavim se :)

 

1. Ime i prezime - Petar Djokic

 

2. Imate li neki nadimak i kako ste ga dobili - Pera i jos puno drugih (ocigledno sam dobio po imenu)

 

3. Odakle ste i kako ste culi za nas - Iz Jagodine a kako sam cuo za ovaj forum se ne secam  :)

 

4. Koliko dugo igrate CM/FM i koji vam je najbolji - igram od cm 03/04 sto mu dodje 7 god. a najbolji mi je ovaj , sadasnji, 2012

 

5. Za koga navijate - Partizan

 

6. Ko vam je omiljeni igrac i trener - Sir Aleksandar Stanojevic

 

7. Koje je vase zanimanje - Student

 

8. Sta volite da slusate od muzike - Sve osim onih metal  sranja i seljacizma! kafanske pesme, normalno :)

 

9. Sa kojim clanovima sa foruma se dobro slazete - Ni sa kim

 

10. Sta mislite o nasem forumu  - Nije los :)

 

11. Ostavite neku vasu sliku ukoliko zelite - Mrzi me sad da uploadujem i kacim, drugi put :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 33
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Prije svega  BOKICIC Osjecaj se ugodno, i kako bi Sale rekao, ostani aktivan.

Drugo:

8. Sta volite da slusate od muzike - Sve osim onih metal sranja i seljacizma! kafanske pesme, normalno :)

Postoje ljudi koji vole te vrste muzike, tako da je ova izjava pisanje po tim osobama. Zasto ? Pa bas zbog toga sto vole tu vrstu muzike.. posto ne mozemo drugacije da podjelimo 'ljubav' nego prema 'ovo volim vise, ovo volim manje', po cemu se ovo razlikuje od psovanja odredjenog clana porodice ? Mozda je nekom ovo sveto, mozda je neko posvetio pola zivota ovom, i samom ovom izjavom kao da si mu lupio samar i zakopao ga pod zemlju. Uredu je reci da ti ne nesto ne svidja, ali pljuvati po tudjem radu ( u ovom slucaju muzici) je oblik licemjerstva, jer i kafanske pjesme i 'metal sranja i seljacizmi' su vrsta muzike.

 

Link to comment
Share on other sites

:/Hvala svima na dobrodoslici!

@LingLing - bas ce neko da se uvredi zbog MOG misljenja... ako je tako, obrisacu topic, nije problem, ali ja svoje misljenje ne menjam.

Ja sam uvrijedjen zbog tvog misljenja. Nemas razlog da brises niti topic niti post. Stvarno ne mogu naci razlog zasto bi to uradio. Samo sam ti zelio reci da samim tim sto vrijedjas jedan zanr, vrijedjas i sve druge. Neko je tu unjeo emocije i svoje vrijeme, ti mu pisas na to...

Stvar kod nas jeste da je svako subjektivan, samim tim sto kao jedinke imamo svoje misljenje koje je jedinstveno kao otisak prsta. Desi se ponekad preklapanje, ali nikad 100%. Ono sto je za tebe sranje, za drugog je kvalitetno. Da si Isus nemas pravo da pljujes po tudjem radu. Ako vec zelis da budes licemjeran i pljujes, to samo govori o tebi kao osobi  :bo:

Link to comment
Share on other sites

Ling opusti se ti malo KAVA

Koliko sam u ovih 5 mjeseci izgubio puta zivce ? Koliko sam puta usao u nepotrebnu raspravu ( sem sad) ? Da li sam ga necim uvrijedio ? Imaj povjerenja u mene, nisam uzavrela glava kao neki na forumu  :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |