Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Za Crvenu Zvezdu moje srce kuca :D


Marco Reus
 Share

Recommended Posts

Crvena Zvezda


http://www.dodaj.rs/f/2W/eK/4JOIJYWX/3/1955.png


 

http://www.dodaj.rs/f/E/6U/hYuXorl/czv.png


 

Ocekivanja:

 

-Osvajanje JSL

- Osvajanje Lav Kupa

- Plasam u Ligi Evrope

- Nadogradnja uslova za trening

- Nadogradnja uslova za mlade


Za pocetak ovaj mali report.Uskoro ocekujte novi report sa velikim iznenadjenjima  ::love::

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 15
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pratim ali ako smem da primetim postavio si previsoka očekivanja za prvu sezonu. Ne mislim na JSL i na kup (koje je nepredvidljivo takmičenje) gde su Partizan i zvezda otprilike ujednačeni već na evropu. Ako se ne varam zvezda startuje od trećeg kola gde je nosilac ali u zadnjem nisi tako da ćeš dobiti jako teškog rivala verovatno mada uz malo sreće... uglavnom prati ću ovo. :) Najviše me interesuju transferi i da forsiraj Ožegovića, Popadića i Spajića. :) Janković cenim da neće imati prednost nad Evandrom. :D

Link to comment
Share on other sites

Crvena Zvezda


 

http://www.dodaj.rs/f/2W/eK/4JOIJYWX/3/1955.png


 

Polusezona 2011/2012

 

Pripremni Period

 

 

U ovom pripremnom periodu odigrao sam 3 utakmice.U tim utakmicama pokusavao sam da sto bolje uigram tim.2 protivnika nisu bili po meri dok je 3 bio dobra generalna proba pred kvalifikacije za Ligu Evrope.U te 3 utakmice ostvario sam sve 3 pobede.Prvu sam pobedio Oroshaza 5:1,drugu sam dobio filijalu Sopot sa rezultatom 2:0.I dosla je generalna proba sa River Plate-om.Njih sam na Marakani dobio rezultatom 1:0 i tom utakmicom sa zavrsio ovaj pripremni period.


 

Transfer Period

 

Klik na sliku..

 

IN:

 

Yaya Sanogo je prvi igrac koji nas je pojacao u ovom prelaznom roku.Ne treba puno trositi reci o ovom igraci o tome kakav je sto vec svi znate.Placen je 2.5M na rate naravno.. ::love::

 

 

 

 

http://www.dodaj.rs/f/2s/ov/3DFSKjM1/4/132321.png

 

Ovu sezonu u ligi za razliku od proslih sezona tragedija prvog kola je prekinuta.U prvom kolu je ubedljuvo savladan OFK Beograd a dok smo u drugoj utakmici na gostovanju postavili rekord ovogodisnje lige pobedivsi  Borac iz Cacka rezultatom 6:0.Nastavili smo u istom ritmu sve do Radnickog iz Kragujevca gde smo remizirali 0:0.Zatim smo se ponovo vratili na pobednicki kolosek i dosao je red na Veciti Derbi.Bili smo domacini tog meca koji je krenuo veoma dobro po nas.U 11 minutu Ivica Dragutinovic posle centarsuta Lazovica dovodi nas u vodstvo od 1:0.Posle 25 minuta dobre igre dolazimo do drugog gola.Nemanja Rnic obara u sesnestercu Dragana Paljica i sudija je opravdano pokazao na belu tacku.Sa bele tacke bio je siguran Milos Dimitrijevic i dovodi nas u lepo vodstvo od 2:0.U nastavku dolazi veoma lose izdanje nase ekipe.Prvo u 50 minutu auto gol Bobana Bajkovica a potom u 61 minutu Lamine Diarra postavlja konacan rezultat na ovom mecu

2:2.Posle pukla je petarda u Uzicu gde smo pobedili Slobodu sa 5:0.Dosao je red i da se susretnemo sa Vojvodinom.Kao i u derbiju sa Partizanom poveli smo u 53 minutu gol je postigao AK99 ali nesrecno u 91 minutu Slobodan Medojevic postize gol i postavlja konacan rezultat 1:1.Na kraju polusezone smo prvi sa 7 bodova vise od Partizana i treceplasirane Vojvodine.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.dodaj.rs/f/G/G5/2t7Uzbu9/1/1301396.png

 

Plasman u Ligi Evrope je bio najveci ali i najtezi ostvarljiv cilj.Pa smo se malo pomucili oko toga.U 3 kolu dobio sam za protivnika Finski KuPS.U prvom mecu u Finskoj smo remizirali

0:0 za taj rezultat najvise je zasluzan Kaludjerovic koji je promasio penal.U revansu u Beogradu pobedili smo rezultatom 2:0 strelci su bili Milos Dimitrijevic u 39 minutu i Nikola Petkovic u 84 minutu.U Play Off-u smo odlicno prosli i izvukli Rumunsku Steuu.Prvi mec se igrao u Rumuniji i pored crvenog kartona i veoma lose igre naseg tima uspeli smo da se sa povoljnim rezultatom vratimo u Beograd.Rezultat na tom mecu bio je 1:1 jedini gol za nas postigao je novajlija Dare Vrsic dok je crveni karton dobio Darko Lazovic.U revansu smo igrali bez suspendovanog Darka Lazovica i ovog puta smo remizirali 0:0.I konacno smo uspeli posle 4 godina da se plasiramo u Ligi Evrope.Zreb nam se ovog puta nije posrecio i dodelio nam za protivnije PSV,Besitkas i Dinamo Bukurest..U prvom kolu ponovo gostovanje u Rumuniji ali sada u Dinamu.Izgleda da nam ova Rumunija nije bas ugodna ponovo smo dobili Crveni Karton ovog ga je dobio Evandro ali i pored njegovog karotina i ne igranja Darka Lazovica uspeli smo da izvucemo pozitivan rezultat 2:2.Strelci na ovom mecu bilu su novajlija Kelechi Osunwa i Andrija Kaludjerovic.U drugom kolu na Marakani je dosao veliki PSV.Idealan trenutak za osvetu zbog onog poraza 2004 od velikih 5:0.Medjutim veoma lose je krenuo ovaj mec.Vec u 35 sekundi Ola Toivonen utisava Marakanu.Ipak na izjednacenje se je cekalo 20 minuta kada je Andrija Kaludjerovic postigao izjednacujuci pogodak.No u 54 minutu opet problemi za Crvenu Zvezdu Nemanja Petkovic obara u sesnestercu Toivonena i sudija dosudjuje najstrozu kaznu.No fenomenalni Boban Bajkovic brani penal i dize Marakanu na noge.u 82 minutu dogadja se Epicentar Ludila Yaya Sanogo postize pobedonosni gol za Crvenu Zvezdu i tako postavlja konacan rezultat 2:1.Sledece utakmica igrala se u Turskoj isli smo na noge Besitasu u 3 kolu LE.Ne ocekivano vec u 20 minutu Ibrahim Toroman dobija Crveni Karton i dobijamo veliko samopouzdanje da napadnemo protivnika.Prvo poluvreme se zavrsilo rezultatom 0:0.Odmah na pocetku drugog Milan Vilot postize gol iz prekida glavom.Da situacija bude jos bolja Guti obara Kaludjerovica u sesnestercu koji je bio precizan sa bele tacke 2:0 za bas vec u 50 minutu.Da sitacija bude jos lepa Guti dobija drugi zuti karton i napusta igru.Dragan Paljic u 72 minutu postize 3 gol za Crveno Bele i donosi nam pobedu.U 82 minutu Ricardo Quaresma ublazava prednost i postavlja konacan rezultat 1:3.U revansu na Marakani prava senzacija gotvo sigurno smo obezbedili prolazak u dalje takmicenje pobedivi ponovo Besitkas rezultatom 3:2.U sledecem mecu gostovali smo Holandskom PSV-U i napravilo smo jos jedno iznenadjenje kola gde smo remizirali sa njh 1:1.Ponovo im je bio koban Yaya Sanogo.U poslednjem mecu u grupi igrali smo beznacajan mec protiv Dinamai pobedili rezultatom 2:0.Grupu smo prosli kao prvoplasirani tim.A u nokaut fazi prvi protivnik nam je veliki Olympique Lion.Cilje je ostvaren sto se tice plasmana u Ligi Evrope.E sada da li cemo proci Lyon videcemo u sledeceom reportu.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Boga mi kako si krenuo bice sledece sezone na Mari pevano tanananananananan Liga Sampiona, Liga Sampiona :D Svaka cast majstore, narocito za Sanogo-a, i ovog Puljica, a vidim da nas se Evropa ponovo plasi  :cast: :cast: :cast:.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |