Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako igrati online?


Ventus
 Share

Recommended Posts

Prvo da bi ste mogli da igrate FM online morate imati istu verziju FM-a (isti patch) kao i vas protivnik.

 

Potom vam je potreban i [hide]Hamachi.[/hide]

 

Ukoliko ste host radite sledece:

 

1. Upalite Hamachi i kreirate mrezu po izboru tako sto odete na meni pa na kreiranje nove mreze i tu odaberete ime mreze i pass i to date protivniku da bi mogao da se prikljuci

 

2. Potom upalite FM odete u Preferences i u delu network stiklirate ran as server i kreirate novu igru

 

 

 

3. Sacekate da vas protivnik udje i pocnete sa igrom.

 

U slucaju da niste host radite sledece:

 

1. Ukljucite Hamachi

 

2. Pristupite mrezi koju je kreirao host tako sto odete na meni, pristup postojecoj mrezi i tamo upisete ime mreze i pass sto vam je dao protivnik.

 

 

 

Upalite FM i odete u Network i u delu Local servers pojavice se kreirana igra u slucaju da je host ispostovao gore navedeno

 

3. Bilo bi pozeljno da upalite Hamachi i pristupite mrezi pre nego sto kreirate igru.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 36
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapravo je slicno, odes na njihovu stranicu napravis account, skines program pokrenes i onda imas u desnom gore kutu network search upises manager ili nesta tako i uđeš u sobu Football Manager 2012 i onda se pokrene igra, nakon sto ste prvo u sobu usli i onda dalje isto. Join network game i trebala bi tamo biti ime koje ste stavili u manager sobama, ako onda preko join other servers, a ip se nalazi u tunngle programu dolje lijevo :D

Link to comment
Share on other sites

Zapravo je slicno, odes na njihovu stranicu napravis account, skines program pokrenes i onda imas u desnom gore kutu network search upises manager ili nesta tako i uđeš u sobu Football Manager 2012 i onda se pokrene igra, nakon sto ste prvo u sobu usli i onda dalje isto. Join network game i trebala bi tamo biti ime koje ste stavili u manager sobama, ako onda preko join other servers, a ip se nalazi u tunngle programu dolje lijevo :D

Ajd napravi tut za to ako ti nije tesko, posto vidimo da si upucen u tunnggle ?

Link to comment
Share on other sites

Uopste te ne razumem sta ti nije jasno, da bi napravio novu mrezu ides u Network, pa u Create New Network i tu upises podatke, kad hoces da se pridruzis nekoj mrezi ides u Network, pa u Join Existing Network i kucas podatke sto ti da neko.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Ljudu slušajte,ja i XaviH68 ne možemo nikako uspostaviti vezu i igrati jedni protiv drugog...

 

jeli problem ako je na Hamachiju,pokraj njegovog imena plavi kružić?

 

svaki put kada idem ja uć u njegovu igru ili on moju piše "Unable to connect to server"...zna li itko u čemu je problem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |