Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Moral i jos ponesto...


Spavljin
 Share

Recommended Posts

Imam problem, odnosno ne shvatam nesto. Nisam na forumu pronasao tut o tome ili nesto slicno. Kad udjem u Senior Team i pogledam moral skoro svi su na Superb, oni koji nisu su na Fairly Good a onda kada krenem u biranje tima pred utakmicu i pogledam im moral vecina je neraspolozena. Npr, Young mi je Superb ovako, a pre tekmu je Poor.  hmm

 

Neko objasnjenje ili sta vec?!  :zuti:

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Imam problem, odnosno ne shvatam nesto. Nisam na forumu pronasao tut o tome ili nesto slicno. Kad udjem u Senior Team i pogledam moral skoro svi su na Superb, oni koji nisu su na Fairly Good a onda kada krenem u biranje tima pred utakmicu i pogledam im moral vecina je neraspolozena. Npr, Young mi je Superb ovako, a pre tekmu je Poor.  hmm

 

Neko objasnjenje ili sta vec?!  :zuti:

 

Probaj održavat Team Meetinge,a možeš im jednostavno dat nekakav komentar koji im digne raspoloženje,tj. moral i bolje igraju,barem je meni takva situacija  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Probaj održavat Team Meetinge,a možeš im jednostavno dat nekakav komentar koji im digne raspoloženje,tj. moral i bolje igraju,barem je meni takva situacija  :thumbup:

 

Ma pohvalim im svima igru cim imaju prosek veci od 7.70 na toj utakmici ali dzaba. Tada stoji Superb ali cim udjem da zaigraju novu utakmicu stoji Poor.

Link to comment
Share on other sites

Ma pohvalim im svima igru cim imaju prosek veci od 7.70 na toj utakmici ali dzaba. Tada stoji Superb ali cim udjem da zaigraju novu utakmicu stoji Poor.

 

Neznam što je,takvih problema nisam imao,mojima je često moral mal,ali to riješim Team Meetingom i prije utakmice dobrim komentarom...

Link to comment
Share on other sites

Kakvu si sebi reputaciju stavio ( automatic, proffesional ?? ) ?

Da li su ti igraci zadovoljni treningom ? ( idi na igraca i klikni na information i trebalo bi tamo da pise) ?

Link to comment
Share on other sites

E, uspeo sam svima da dignem moral jednim Team Meeting-om. Svi su sad na Superb, znam da ne mogu da odrzavam to vecno, ali sam za sad bez poraza u prvenstvu i LS, tu sam negde tek kraj oktobra. Nego, evo sad imam nekoliko pitanja, s obzirom da sam prosli FM igrao povrsno a ovaj sam resio da "izucim". :)

 

Koliko cesto da odrzavam Team Meeting? Jedan mesecno, dva ili koliko vec?!

Vodim United, normalno da imam klubove u koje saljem svoje igrace na kaljenje bez ikakvog dodatnog placanja al' sta da radim sa igracima koji nisu dobili radnu dozvolu? Kupio sam jednog crnju za 200k. Solidne ocene ima, ja sam ostao dekintiran pa nisam mogao da dovedem M'Vilu ili nekog slicnog kalupa, Sandro ili ko god. Dakle, sta da radim sa njim?

Je l' izasao neki trening da skinem?

I je l' postoji na ovom forumu neki TUT za komande, zaboravio sam kako se zove... Uglavnom trebaju mi objasnjenja za Early cross, Play through deffence i ostalo...

Link to comment
Share on other sites

E, uspeo sam svima da dignem moral jednim Team Meeting-om. Svi su sad na Superb, znam da ne mogu da odrzavam to vecno, ali sam za sad bez poraza u prvenstvu i LS, tu sam negde tek kraj oktobra. Nego, evo sad imam nekoliko pitanja, s obzirom da sam prosli FM igrao povrsno a ovaj sam resio da "izucim". :)

 

Koliko cesto da odrzavam Team Meeting? Jedan mesecno, dva ili koliko vec?!

Vodim United, normalno da imam klubove u koje saljem svoje igrace na kaljenje bez ikakvog dodatnog placanja al' sta da radim sa igracima koji nisu dobili radnu dozvolu? Kupio sam jednog crnju za 200k. Solidne ocene ima, ja sam ostao dekintiran pa nisam mogao da dovedem M'Vilu ili nekog slicnog kalupa, Sandro ili ko god. Dakle, sta da radim sa njim?

Je l' izasao neki trening da skinem?

I je l' postoji na ovom forumu neki TUT za komande, zaboravio sam kako se zove... Uglavnom trebaju mi objasnjenja za Early cross, Play through deffence i ostalo...

 

Drago mi je da si uspio dić moral igračima i da sam/smo pomogli...

 

Team meetinge nemoj jako često održavat,jer će se igrači ljutit da bezveze održavaš...jedno 2-3 puta mjesečno u pravo vrijeme kada ti misliš da je potrebno :)

To što se radnih dozvola tiče neznam jer nikad nevodim klub iz engleske baš radi toga...

A ovaj tutorial ću ti sada poslati,napiši mi šta ti točno treba,koje komande i objašnjenja!!

Link to comment
Share on other sites

Imas filijalu u Belgiji, Antwerp, i tamo nakon 3 godine dobiju drzavljanstvo. Klikni na igraca, pa move to affiliate - Antwerp.

Drago mi je da si rijesio svoj problem. Sva ostala pitanja koja imas, postavljaj ovdje:

http://www.fm-balkan.com/index.php?topic=7351.160

@ Julac, ako budes radio tutorial za touchline komande, odradi za sve ( mogu da ti pomognem ako hoces, onda se javi na PP), pa da napravimo temu ovdje u 'Pomoc'.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |