Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Prodaja Steam kodova


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

Za sve one koji žele da nabave povoljno steam kod za novi FM mogu to uraditi na sledećoj stranici

[hide]

http://cdkeysdiscount.com/156-football-manager-12.html

[/hide]

Cena je 28€ ako idete preko mene ili 25€ ako je naručujete u sopstvenoj režiji. Način plaćanja je PayPal.

Ukoliko nemate neki od navedenih servisa uplate možete vršiti preko mene i u tom slučaju cena je 28€ ili 2800 dinara. Ovih 3 € razlike je zbog provizija koje moram da platim.

Sva pitanja u ovoj temi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 37
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedino ako imaš mogućnosti da mi uplatiš na moj žiro račun nekako novac. Ili mogu da ti dam instrukcije kako da otvoriš AlertPay ili MoneyBookers nalog pa da sam uplatiš. Uslov je 18+ godina.

Da, sa tim kodom skidate igru preko steama.

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam iz RS, konkretno Banja Luka, i veom sam zainteresovan da kupim novi FM. Mogu ti poslati i pare, a moze i objasnjenje za AlertPay ili MoneyBookers. Hvala unapred i sve pohvale za tvoj trud... Mozemo voditi razgovor i preko pp, da ne zatrpavamo temu. Jos jednom hvala :cast: :cast: :cast:

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam iz RS, konkretno Banja Luka, i veom sam zainteresovan da kupim novi FM. Mogu ti poslati i pare, a moze i objasnjenje za AlertPay ili MoneyBookers. Hvala unapred i sve pohvale za tvoj trud... Mozemo voditi razgovor i preko pp, da ne zatrpavamo temu. Jos jednom hvala :cast: :cast: :cast:

I ja sam ti iz BL. Manje vise. Uglavnom, da bi mu mogao poslati novac, moras imati neki od ovih kartica za online placanje. A ako imas neku od online kartica za placanje, tad bi bas komplikovao da saljes novac nekom da ti uplati kad mozes to sam.  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

I ja sam ti iz BL. Manje vise. Uglavnom, da bi mu mogao poslati novac, moras imati neki od ovih kartica za online placanje. A ako imas neku od online kartica za placanje, tad bi bas komplikovao da saljes novac nekom da ti uplati kad mozes to sam.  :thumbup:

E tiii mi trebas :D Vidis mogli bi se naci negdje da mi ti to sve uradis, i da se posteno napijemo :D Ja castim naravno :D A cuo sam da ima kupiti DVD igre u Media Marketu...

Link to comment
Share on other sites

Trebao bih da nabavim karticu za nekih 10ak dana, pa ti mogu preko nje naruciti ( nista ne obecavam), a ti meni kes. Iskreno, ne vuca mi se po bankama jer uvijek napravim neki problem. Jebeni indeks sam 4 puta vadio.

Sad sam gledao online cjenovnik Media Marketa i nemaju FM12 u ponudi. A i da imaju bio bi sigurno 100km.

@HYO, moze i Visa, moze i Mastercard. Sad cu da ti provjerim.

Ovako, Visa, MasterCard, Diners, American Express, JBC, Delta ( visina debitna kartica), Visa electron.

Link to comment
Share on other sites

Odlicno rjesenje brate :D Hajd moze tako, ja ti dam lovu i ti uplatis, da se ne zaebavamo po bankama:D Hmmm drug mi je rekao da je vidio valda fm12, mada mozda je i pogrjesi. Da u pravu si bilo bi oko 100km sigurno, bas deru kozu tamo.

P.S. U kom djelu BL zivis?

Link to comment
Share on other sites

Odlicno rjesenje brate :D Hajd moze tako, ja ti dam lovu i ti uplatis, da se ne zaebavamo po bankama:D Hmmm drug mi je rekao da je vidio valda fm12, mada mozda je i pogrjesi. Da u pravu si bilo bi oko 100km sigurno, bas deru kozu tamo.

P.S. U kom djelu BL zivis?

Imas poruku.

Link to comment
Share on other sites

Danas sam probao da naručim preko dexovog sajta 2 primerka ali imaju nekih problema sa uplatama tako da otpadaju. Ipak našao sam drugi sajt, cena jeste malo viša ali i dalje je povoljna i iznosi 25€ ako plaćate u sopstvenoj režiji ili 28€ ako idete preko mene.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |