Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Igrači koji dolaze u Balkanske klubove


Marco Reus
 Share

Recommended Posts

Sorin Stratila AMR - Astra

 

Ako imate ucitane rumunske igrace obavezno dovedite ovog igraca, dovodi se za 60k, i meni razbija momak u Dinamu iz Bukuresta, sad je polusezona, a on u 28 utakmica, 11 golova, 9 asistencija i 5 puta igrac utakmice.Rumunska liga je inace istog kvaliteta kao i nasa. :)

Link to comment
Share on other sites

Siyanda Xulu je boles'an igrac  :D

Doveo sam ga za 150 kerica, a na polusezoni druge (sada igram sa Zvezdom) uvalio ga Viteseu za 4.8 milketa  :aaa  :)

ja ga doveo u prvoj sezoni sa hajdukom za 450K eura a u 4 sezoni ga proda ajaxu za 10 milijuna  :D
Link to comment
Share on other sites

Kod mene Vitinho ne moze da igra za Tekstilac koliko su mu slabe ocjene. Aman da mu je pola ocjena na random.

[hide]@Adi, ma jok, on provjerava ovu stranicu zato sto trazi koje igrace moze dovesti u Zvezdu.

A sakrivam ovo sto pisem jer nije registrovan pa ne vidi sta mu kazem :D[/hide]

Link to comment
Share on other sites

Kako se... Aaaaaaaaaaaaaaaa.. Pa ja sam to napisao zato šta nitko en stavlja ss. :pras:

ja pomislio da si stvarno doveo Messia,šta znam 16 godina mnogo stvari tu može da se promeni... facepalm

 

Inače ja sam Messia u FM11 doveo u Inter iz Zaprešića.  :pokvaren:

da sećam se toga,ti si čak i SS imao... :D

Link to comment
Share on other sites

Ako vam trebaju napadaci,onda definitivno morate imati Mate Bilica i Carlos Fierro.

Mate Bilic mi je u prvoj sezoni na 34 utakmice,postigao 29 golova,a Carlos Feirro je trenutno najbolji strelac ligi sa 16 postignutih golova,na 16 utakmica.Dobra stvar je sto se dovode za male pare,jedino Mate Bilic trazi visoku platu.

Od odbrane morate imati Marka Simica i Zarka Markovica.Jednostavno su fantasticni.Imam najbolju odbranu u ligi,evo vec tri sezone.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |