Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Može li neko da pomogne oko online igre . . . ?


chelsea_boy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 13
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Otvoris hamachi. Napravis account/ iliti mrezu. Pise kako u tutu. Das prijatelju, koji isto ima hamachi ime acc/mreze koju si ti napravio, ime i lozinku/zaporku/sifru/password/pw kako god. Ukljucis FM. Ides na preferences. Ides na network i oznaci "run as server". Idi na confirm. Napravi novu igru ( new game) ili ucitaj neki save ( load game). Daj prijatelju svoj Hamachi IP ( reci mu da klikne desnim tasterom na tvoje ime u hamachiju i da kopira adresu ( copy address ili ce mu se pojaviti dvije adrese, neka kopira prvu). Neka on onda ukljuci fm, i ide join network. Neka nadje "joing other networks" i neka tu ukuca tu ip adresu. To je to, ne moze jednostavnije iako je TUT odlicno uradjen. Pohvale onom ko je radio TUT :)

Link to comment
Share on other sites

aj da probamo prijatelju javljam dal smo resilli :D

E prijatelju, koliko god bi zelio da igram, sad sam izasao iz FM-a i ukljuci film. Ajd sutra ako hoces ili da nadjes nekog drugog. Izvini stvarno :(

Link to comment
Share on other sites

Ma ja sam mislio da probam sa drugarom pa ti javljam kolko je pomoglo . :D Al nebitno mozemo i mi neki dan da probamo  :thumbup:

Haha, moja greska O:). I, kako je proslo, jeste li uspjeli da odigrate ?

Link to comment
Share on other sites

Cekam ga iz skole da dodje :D

Ok, ako bude problema, bicu tu do pola devet, a vidim da Play stalno gleda ovaj thread, pa neka ti on pomogne ako mene ne bude bilo. Dobar momak, samo se malo cudno oblaci. Nije ni vazno  :D

Link to comment
Share on other sites

Cao , pokusao sam sa drugarom onako kako si mi i pojasnio medjutim nije islo , svesmo probali al nikako i ustanovio sam da nije mozda do patcha ja imam Defalut i 11.3 a on samo def . Malo sam se razmisljao i odlucio da kad imas vremena da se dogovorimo preko MSN-a i opikamo jednu partiju da vidim ide li to :D Daj mi tvoj MSN da se dogovorimo kad ti odgovara . Popodne sam u skolu tako da mogu tek navece da igram ( danas i sutra ) a tesko da cu moci ujtru (spavam do 12  hehe ) pa tako neko vece kad ti nije tesko samo me cimni na MSN  .

 

Preko PM pise da nista nisam poslao :o

Link to comment
Share on other sites

Cao , pokusao sam sa drugarom onako kako si mi i pojasnio medjutim nije islo , svesmo probali al nikako i ustanovio sam da nije mozda do patcha ja imam Defalut i 11.3 a on samo def . Malo sam se razmisljao i odlucio da kad imas vremena da se dogovorimo preko MSN-a i opikamo jednu partiju da vidim ide li to :D Daj mi tvoj MSN da se dogovorimo kad ti odgovara . Popodne sam u skolu tako da mogu tek navece da igram ( danas i sutra ) a tesko da cu moci ujtru (spavam do 12  hehe ) pa tako neko vece kad ti nije tesko samo me cimni na MSN  .

 

Preko PM pise da nista nisam poslao :o

Poslao si i to dvije :D. Cujemo se sutra poslje 18h. Poslao sam ti PP pa ju procitaj. LN

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |