Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Real s' Nisave


markinho
 Share

Recommended Posts

BEGINING

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/1/10/Radni%C4%8Dki_Ni%C5%A1.svg/312px-Radni%C4%8Dki_Ni%C5%A1.svg.png

 

27.jun.2009

 

Svanulo je jos jedno jutro.ustajem iz kreveta i po kuci trazim cigaretu posto nemam para da kupim.Nalazim cigaretu iza tv-a,seo sam na krevet zapalio cigaretu i kao i svakog jutra poceo sam sam sebi da pricam:imam 38 god,nemam posao jer sam otpusten.Zena me ostavila jer nemam posla,nemam para blago receno nemam nista.Bivsi sam propali fudbaler Radnickog iz Nisa.Rekla mi je da tek kad budem sredio zivot moci cemo da razgovaramo o nastavku braka.Dok sam po 1000 put razmisljao o mom propalom zivotu neko je zazvonio na vrata.Brzo sam se obukao i otisao da otvorim.Na vratima je stajao moj saigrac iz dana kad sam igrao za radnicki iz nisa, a to je bio aktuelni asistent radnickog Vladislav Gvozdenovic.Stao sam na vrata i zacudjeno sam ga pogledao i upitao sam ga:

Vlado jesi to ti covece??

On:ja sam ko bi drugi mogao biti??Nego hoces li me pustiti unutra???

Ja:Naravno,naravno izvolte udji.

On:hvala.

Ja:otkud ti ovde???

On:Dosao sam da posetim starog druga..

Ja:Ma daj znamo se ne bi ti tek tako dosao mora da ima jos nesto.

On:pa da budem iskren ima..

Ja:sta pricaj??

On:jesi citao danasnje novine???

Ja:ne tek sam ustao nisam stigao sta ima toliko znaimljivo u novinama..

On:nas radnicki je ostao bez trenera danas je otpusten trener radnickog.

ja:da pa...

On:Pa ja sam predlozio Dragoslavu Boskovicu(chairman radnickog) da ti dodjes na mesto trenera...

Ja:molim??

On:dobro si me cuo zelimo da dodjes na mesto menadzera radnickog znamo svi koliko volis taj klub i sta si sve dao za njega dok si igrao u radnickom.I zato te sad pitam: Zelis li da budes novi trener Reala s' Nisave (nasmejao se)???

Ja:pa kako tako nesto mozes i da pitas naravno da zelim real je moj tim i dacu sve sto bude bilo potrebno za njega!!

On:Super radnickom treba jedan takav menadzer koji voli klub.Od ovog posla ces imati uzajamnu korist,radnicki ce dobiti dobrog menadzera,a vidim da i ti nisi u nekakvom finansijskom polozaju tako da ce ti plata u radnickom dobro doci  ;D.

Ja:kako nece pare su mi i vise nego potrebne nalazim se u teskoj situaciji..

On:nemoj da mi se jadas nego ajde oblaci se idemo vodim te da proslavimo tvoj novi posao..

Ja:ali ja nemam banku zutu

On:ja castim ovog puta ,a kad se budes stabilizova vratices mi duplim ruckom(nasmejao se).

Ja:ok idemo.

 

Otisli smo u restoran itmo sedeli jedno 2 sata.Onda je on rekao:Idem ja sad ,a ti se odmori i stabilizuj pa onda sutra dodji na razgovor u 10.

onda je otisao.

 

28.jun.2009

 

Svanuo je 28.jun ja sam se posle dugog vremena probudio sa osmehom na licu,jer sam znao da necu ovaj dan potrositi kao i ostale u gluvarenju nego cu dobiti posao i skrasiti se napokon posle duzeg vremena.Pogledaosam u sat i tu je vec pocelo prvo razoracenje.Bilo je 10:15 i vec sam kasnio.u dva hitra koraka sam ustao i obukao sam se.Onda sam izleteo iz stana i otisao do autobuske stanice.

 

Kada sam stigao tamo ispred ulaznih vrata je stojao vlada  i setao napred nazad videlo se da je iznerviran.

 

Prisao sam mu i pitao sam ga:sta je bilo sto si iznerviran

On:kako mozes da me pitas tako nesto??

Ja:sto??

On:pa gde si ti do sada smo rekli u 10:00??

Ja:brate pobegao mi bus..

On:necu da slusam objasnjenja ulazi brzo boskovic se sprema da ide na neke sastanke pozuri.

Ja:evo idem idem.

 

usao sam u Boskovicevu kancelariju,ali me je i on kao i vlada upitao gde sam ja do sad??

rekao sam mu da mi je pobegao bus.

On:Nema veze...nego hajde brzo mi da resimo ovo..jer hoces da budes nas novi menadzer???.

Ja:naravno da hocu.

On:super...potpisi.

 

Potpisao sam ugovor na dve godine a primacu 1.200 evra mesecno ej 1.200 evra  :kee:... pa to je premija.

 

TO BE CONTINUED...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 24
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PRESS KONFERENCIJA

 

http://www.nk-osijek.hr/cms/nkosijek/hr/multimedija/foto-hnl/08-kolo-2006/mainColumnParagraphs/011/image/hajduk_13_400.jpg[/cener]

 

Novinar:Upravo ste predstavljeni kao novi menadzer radnickog...Kao veliki fan kluba dali se za vas san ostvario??

Ja:Ne mogu da prestanem da se smeskam..Osecaj je divan.

Novinar:Koji stil igre cete praktikovati??

Ja:Uvek cu gledati da igramo uspesno i atraktivno..

Novinar:Dali imate neku zamisao o novim mogucim transferima???

 

Ja:Pa ne bi se moglo reci da imam neke izrazite planove..Prvo cu pogledati sve igrace i dati im sansu da se dokazu,pa onda cemo videti sta cemo da popunjavamo..

Novinar:Dali su glasine tacne da ste zainteresovani da dovedete igraca Supersport united-a Antonija Laffor-a??

Ja:pa moglo bi se reci da su tacne i da sam zainteresovan za njega mada videcemo sta ce biti...

 

Vlada:Hvala svima koji su prisustvovali konferenciji nadam se da ste zadovoljni odgovorima ovim pitanjem zavrsavamo danasnju press konferenciju...

 

 

TO BE CONTINUED...

 

 

Link to comment
Share on other sites

STIGLA PRVA POJACANJA

 

http://www.autonomija.info/wp-content/uploads/2008/04/blic_logo.jpg

 

http://www.zerozerofootball.com/img/jogadores/25/68725_nikola_vasiljevic.jpghttp://img.footmercato.net/joueurs/17474.jpg

 

Posle prva dva prpremna meca protiv sparte iz praga i protiv svojih rezerva menadzer niskog radnickog je doveo 3 nova igraca,a to su Nenad Krstickoji je dosao iz ok beograda na pozajmici,Dragan Radosavljevickoji je dosao kao slobodan igrac i Nikola Vasiljevictakodje kao slobodan igrac.

Ova tri igraca su bila predstavljena juce na press konferenciji u sali za sastanke na stadionu cair u nisu

Link to comment
Share on other sites

POCELA PRVA LIGA SRBIJE

 

http://sport.beonet.yu/fudbal/logo/logo-prva-liga-telekom-b.jpg

 

15.8.2009

 

Dosao je taj dugo ocekivani 15 avgust ipocetak prve lige srbije.Od kad sam ustao samo razmisljam o toj utakmici.Mladost apatin nije losa ekipa i nikako se ne smemo opustiiti jer bi to bilo kobno po nas.dok sam razmisljao o utakmici pozvao me na mobilnom Vlada i rekao da zeli da se nadjemo pre utakmice i da se dogovorimo kako i sta.Rekao mi je da dodjem u 15:30posto utakmica pocinje u 16:30.

Otisao sam na juznu tribinu stadiona cair i video Vladu kako sedi na tribini i gleda u teren zamisljeno.

Prisao sam mu i rekao:sta je bilo zabrinut si a???

On:ma ne sto bih ja bio zabrinut...ako neko treba da bude zabrinut onda bi trebalo to da budes ti(nasmejao se).

Bio je zabrinut video sam ga da me laze ;D.

Ja:Ok.Ja nisam zabrinut...samo sam uzbudjen ipak mi je ovo debitantska utamica i nece mi biti sve jedno..

On:znam kako je...Osecaj je isti kako kad debitujes u prvom timu..dali se secas kad smo ja i ti debitovali??

Ja:naravno da se secam tu utakmicu nikada ne bih zaboravio..odlucno smoigrali ja sam dao 2 gola a ti jedan...

On:da da to su bila vremena...

Dok smo pricali videli smo meke igrace kako dolaze na stadion..Pogledao sam na sat i video da su 16:00, rekao sam mu da moramo da zavrsimo caskanje i odemo u svlacionicu i posavetujemo se sa igracima...

 

Otisli smo u svlacionicu..

U svlacionici su bili svi igraci.Rekao sam im da ovu utakmicu moramo pobediti zbog nas i zbog navijaca..Rekao sam im kako i sta cemo da radimo...Onda smo se svi zagrlili i ja sam rekao:

KO JE NAJACI???

Igraci:MI

Ja:A KO SMO MI???

igraci:RADNICKI!!!!!

Posle ovoga smo izasli na teren.Pri izlasku iz svlacionice prvo sto sam uradio pogledao sam ka najvernijim navijacima i prekrstio se.

 

http://i35.tinypic.com/2yzdl6h.jpg

 

 

Utakica je pocela...Od pocetka imali smo inicijativu.Celo prvo poluvreme proteklo je u nasoj dominaciji ali tek u 44 min.tandem stojkovic-perovic je postigao gol i poveli smo sa 1-0.

 

Na poluvremenu sam rekao mojim igracima da su odlicno igrali ali da nema opustanja nastavljamo u istom stilu i idemo do pobede..

 

Drugo pouvreme je proteklo kao i prvo u dominaciji moje ekipe ali je moja ekipa promasila mnoge prilike..

Na kraju je rezultat bio Radnicki-Mladost(Apatin) 1-0

 

PRESS KONFERENCIJA NAKON UTAKMICE...

 

http://thumbs.dreamstime.com/thumb_141/1177264907z7LJy3.jpg

 

Novinar:Bojan dojkic se povredio na ovoj utakmici i izgleda poprilicno ozbiljno.Dali nam mozete reci koliko ce odsustvovati sa terena??

Ja:sutra ce Bojan ici na pregled pa ce se tek sutra utvrditi koliko xce dugo da odsustvuje sa terena..

Novinar:Mnogi kazu da je Bojan glavna figura u vasoj odbrani...Kako ce njegova povreda uticati na sanse tima u narednoj utakmici??

Ja:Ocigledno je da je povreda bojana veliki gubitak za tim,ali mi cemo dati sve od sebe da to nadoknadimo i da u sledecem mecu izadjemo kao pobednici...

Novinar:Golman Mladost-i iz Apatin-a je fantasticvno branio danas i pokupio titulu igraca utamice.Sta mislite o njegovom danasnjem  nastupu???

Ja:Dusan je fantasticno branio veceras na zalost po nas,ali moj napad je uspeo da mu zabije jedan gol i drago mi je zbog toga...

To bi bilo to do vecerasnje konferencije hvala svima koju su prisustvovali...

 

TO BE CONTINUED...

Link to comment
Share on other sites

SKLAPANJE MIRA SA ZENOM..

 

Proslo je dva meseca od kako sam na klupi niskog radnickog...Doslo je vreme da se skrasim i ponovo vratim svoju zenu i dete koji zive sa njenim roditeljima.

Pozvao sam zenu i rekao sam joj da zelim da se nadjemo ispred kalce i da posle toga odemo negde na pice.

seo sam u moj golf i odvezao se do kalce.Ispred kalce je stajala  moja zena i prvo sto me je pitala bilo je:OOoo vidim ponovili smo se (mislila je na nova kola)...

Ja:rekao sam ti da sam se skrasio i da sam sad potpuno drugi covek...Nego ajmo lepo ja i ti na neko pice pa cemo lepo da se ispricamo

My wife:hajdemo...

Otisli smo u jedan kafic u kalci i poceli da pricamo o njenom povratku meni..

Ja:Cuj Sanja(moja zena) najzad sam nasao posao kojim sam ispunjen..Imam veliku platu kupio sam nova kola preuredio sam stan,aluin dzabe mi sve to bez vas dvoje(kada sam rekao dvoje mislio sam na nju i dete) zato te molim hajde da se ne pravimo glupi i da se ti lepo meni vratis..

Ona:I ti nama nedostajes Andrija(moj sin)  pita za tebe svaki dan..Mnogo mi nedostajes (pocela je da place)...

Seo sam pored nje i poljubio sam je i rekao sam joj:nemoj sad da places ja sam tu i necemo se vise nikada razdvajati...

Ona je prestala da place..Popili smo pice i dogovorili smo se da odemo sada kod mene i da tamo prespava pa da sutradan odemo po njene stvari i po malog....

 

Otisli smo kod mene u stan tada je bilo vec oko 2 ujutru,svukli smo se i legli u krevet...onda sam ja poceo da je mazim i ljubim...(dalje znate sta j bilo :lol2: :lol2:)

 

TO BE CONTINUED...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

SUSRET SA NAVIJACIMA

 

23.9.2009-Dosao je i taj dugo ocekivani 23 avgust i mec prve runde kupa sa teleoptikom...Mene je bilo strah ovog meca zato sto su mnogi moji predhodnici na tom stepeniku pali i ispali iz kupa

:shame:.

Otisao  sam na dogovoreni sastanak sa igracima dva sata ranije.Na ulazu ispred stadiona cekala me je grupa navijaca naoruzanih do zuba... :lol2:.To su bile najvernije meraklije,a njihov vodja je istupio predamnom i rekao mi:Slusaj necu da okolisam ja sam vdja meraklija kao sto i sam znas...Dosli smo da se sastnemo stobom sada posto smo svesni da nemas vremena i da si prebukiran poslom.Znamo da  tebi radnicki znaci dosta ali veruj mi ne koliko i nama..Zato nemoj da nas obrukas..Ne trazimo mi od tebe pobedu jer je to besmisleno traziti ali trazimo da se ne predajete i da igrate do polsednjeg zvizduka pa sta bude...

Ostali su u glasu odgovorili:TAKO JE..!!

Ja:epa ovako..Dobro ste culi i meni mnogo radnicki znaci i vezu me lepe uspomene za njega..Ja vam necu obecati pobedu ali cu vam obecati jedno,a to je da cemo dati sve od sebe da pobedimo i igracemo do poslednjeg daha...

To su bile moje reci posle toga sam otisao...

 

U svaliconici sam reko mojim igracima da je danasnji dan veoma vazan kako za nas tako i za nase navijace i da zbog njih moramo da pobedimo...Vec nekoliko sezona ispadamo u toj po nas maleroznoj prvoj rundi,ali dokazimo da mozemo da pobedimo taj maler tako sto cemo pobediti teleoptik...Nakon ovih reci sam izasao iz svaliconice na teren...

 

Navijanje na ovom mecu je bilo vrhunsko kao i uvek..

 

http://meraklije.com/galerija/2009-10/Radnicki%20-%20Teleoptik/01.jpg

 

width=400 height=300http://meraklije.com/galerija/2009-10/Radnicki%20-%20Teleoptik/02.jpg[/img]

 

width=400 height=300http://meraklije.com/galerija/2009-10/Radnicki%20-%20Teleoptik/04.jpg[/img]

Meraklije me nisu izneverile kao ni ja njih,jer smo pobedili sa 1-0.

Nakon meca posto su svi igraci slavili ja sam se kao pravi profesionalac bez prevelikog radovanja iako sam u sebi zeleo da puknem od srece pozdravio sa igracima teleoptika...

 

TO BE CONTINUED...

Link to comment
Share on other sites

SPAS U PRAVI CAS

 

Posle meca moji igraci i ja smo otisli da proslavimo prolaz u 2 rundu lav kupa srbije.Ali ja se nisam mnogo zadrzavao jedno dva sata.Rekao sam im da celog dana nisam video zenu i dete i da bi trebao da podjem.Izasao sam iz restorana i krenuo peske kuci...Svrato sam do prodavnice i cvecare kupio sam cvece za zenu i vino za zenu i mene i  nesto za dete.

Jedno 10 min nakon izlaska iz cvecare cuo sam dreku nekih ljudi..Okrenuo sam se da vidim sta je bilo,a na jedno 20 metra iza mene bila je grupa niskog kartela, bilo ih je  20-ak imali su nozeve i palice...Na jedanput su svi poceli da trce ka meni...Ja sam poceo da bezim koliko su me noge nosile.Jurili su me jedno 5 min,a onda je iza jednog bloka izasla grupa Meraklija bilo ih je 40-ak.Isti oni ljudi koji su se danas pre meca sastali samnom..Dotrcao sam do njih..Vodja mi je rekao:ostani tu snama ovde si siguran..

Onda je vodja rekao niskom kartelu: :Sta smo rekli p**ke da nema napadanja osoblja tima i da se bijemo samo na dogovoreno vreme i na dogovoreno mesto..

Onda su meraklije goloruke pocele da trce ka niskom kartelu,a ovu su poceli da beze..I umakli su im.Onda mi je vodja meraklija prisao i rekao mi:NIsta se ti ne brini to su samo p*c*e koje napadaju kada su u vecini..Mi cemo te otpratiti do stana rekao mi je..

Sta su rekli to su i uradili..Otpratili su me do stana i vodja mi je dao broj telefona da mu se javim ako mu ikad zatrebam..

Kada su posli kuci zahvalio sam im se i rekao da sam njihov duznik,a oni su rekli da im vratim taj dug dobrim igrama u sampionatu.

 

TO BE CONTINUED

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |