Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide?


Marco Reus
 Share

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Konačno završio prvu sezonu(ide mi veoma sporo,pošto nemam mnogo vremena za igranje :) )inače vodim Perugiu...

evo dva SS-a:

 

http://i45.tinypic.com/346p9w7.png

doveo sam nekoliko veoma kvalitnih igrača za rang u kome se takmičim,mada u veoma poznim igračkim godinama.

 

http://i47.tinypic.com/k1yyyq.png

sezonu sam očekivano završio prvi,tokom celog prvenstva sam vodio na tabeli i razlika je mogla da bude mnogo veća da nije bilo jedne loše serije rezultata,.sve u svemu sam zadovoljan...

 

Najveći problem su mi predstavljale finansije,na kraju sezone balans mi je bio -700.000 eura.pred početak ove sezone uprava mi je zbog toga dala neki inicijalni budžet(za transfere 0,a za plate 30k p/w)međutim sada sam sredio finasije(balasn oko dva miliona)ali ne znam zašto ne mogu od uprave da tražim povećanje transfer budžeta...jer zna možda neko zašto i koliko će to trajati?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sjajno, pet istih idiota mi konstantno odgovara na oglas za asistenta, a skaut iz sedam puta uspijeva da se vrati sa jednim jedinim slijepcem koji bi mozda i presao kod nas...kad bi imali dvije hiljade za transfer...i kad bi mogli da prisustimo njegovu platu...

 

 

P.S. U Hong Kongu od deset timova u ligi, osam igra na istom stadionu! Kako? ???

Link to comment
Share on other sites

Pih, osvojio sam FA kup i ispao iz lige. :( Posto ne postoji druga liga necu biti tu iduce sezone i samo cekam da dobijem otkaz, ali bar sam produzio ugovore sa svim glavnim igracima i konacno uspio dogovoriti dolazak golmana na kraju sezone pa nebi trebali dugo biti van ligaskog fudbala. Zao mi ljudi, nije bas toliko losa ekipa i da ja nisam u par utakmica izmisljao neke maloumne taktike vjerovatno bi ostali, ovako...jbg.

 

Vidjecu ko ce me slijedeci zaposliti nakon ove katastrofe...

Link to comment
Share on other sites

Indonezija, Persikab, druga liga. Nakon petomjesecnog skupljanja smeca koje su mi skauti dovodili pocelo je fantasticno. Tri kola, dva promasena penala, iz dva primljeni golovi, dvije povrede po utakmici, glavni igraci naravno, golman prima golove s centra, svaki sut go... Idiotska liga u kojoj je pauza 8 mejseci a onda utakmice svaka tri dana i u kojoj su stoperi sa 170 cm divovi na terenu...

 

Moram negdje naci nekih pokvarenih monitora da imam sta bacat kroz prozor. :pras:

Edited by zombie
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |