Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti ili Prodati Igrača?


Sale92
 Share

Recommended Posts

Nemoj. Star je i veliku će ti plaču tražit, a nije ništa bolji od ove dvojice.

 

Jedino ako si slab sa parama, a on traži malu plaću, pa da zaradiš od prodaje dresova i prodaš nakon pola sezone :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.dodaj.rs/f/2A/t7/1LxKtbEB/david-silva-overview-pro.png

Scout mu daje malo,Kagawa ima 3,5 ovaj 3,ali nekako mi se svidjaju neki atributi,tehnika,pas,kreativnost...

Edited by Pobeda..
Link to comment
Share on other sites

Pravi kreativac,playmaker..

Igrao bi mi, Amc-Playmaker-Support...Da zadrzim i Kagawu ?Pare mi nisu problem,a prosle sezone sam dosao u situaciju da nemam ni AML ni AMR,pa mi je Kagawa igrao fantasticno na AMR,a na AML igrao mi onaj MC(henry mitrh...)

Nemam problema za plate,ali mozad 150 k malo previse ? Mozda probam pozajmicu na pola sezone ?

Edited by Pobeda..
Link to comment
Share on other sites

http://www.dodaj.rs/f/43/mv/11tl3f0/henrik-mkhitaryan-overvi.png

On mi igrao protiv Barce AML..Nisam imao drugoga :D

Ovaj trazi 200k platu,optimista,cekacu na istek ugovora,i kada ga niko ne bude hteo dovescu ga za manje pare,tako sam uradio i sa Kagawom..

Link to comment
Share on other sites

Taj igrač jede malu decu, može da igra MC, AMC, fantstičan igrač, on je došao umesto Jadsona koji je prodat u RL pričam. :)

http://www.dodaj.rs/f/10/xC/12iwUhBB/stre.png

Eto vidiš posle 10 kola čovek ja dao 13 golova, mogu da zamislim kakav će biti na FM13, ne mogu dočekati..

Link to comment
Share on other sites

Henrik ce biti zmaj na FM13, jedan od najboljih playeva sigurno.

Sto se tice tvog AMC-a, Kagawa nikako nije za ulogu kreativca. On je ili Inside forward na krilima ili Trequartista na AMC-u. I opet, Silva je bolji u svakom pogledu od Kagawe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znam Kagawu i u FM-u je po atributima nije bas za to,ali tu je sta je...

 

Pa kome si davao šansu ako nisi Douglasu, Teixeiri? Ti kupovao je l'?

Igrao sam 4-2-3-1... Aml Willian,Amc Jadson,Amr-tu su se smenjivali njih nekoliko(Costa,Texeira itd) i onda sam malo prodavao) samo ne Williana,i sada radim malo po principu da prodajem bolje igrace,dovodim slabije,talentovanije,ili one sa tansfer liste,pa ih prodajem,da bude malo zanimljivije :)

Za Silvu cemo videti zbog plate,a tu na Amc imam Matea Kovacica koje je isto zmaj,kreativnost 19,tehnika 18,passevi 17,First Touch 18 valjda..

Link to comment
Share on other sites

Šta znam, meni su 98% igrača iz Šahtjora što su sada u ekipi igrali utakmice, pogotovo Douglas koji je munja, pa video si i sam da ga nisam hteo prodati Realu za 40 i nešto miliona koliko mi je bio važan u ekipi. Wilfried, Douglas, Gaitan, Teixeira, Mehtirian, su mi bili jedni od najvažnijih igrača u ekipi, što se samog napada tiče, ima tamo kod mene u karijeri koliko su samo rešetali mreže pogotovo Douglas, odličnan je na FM12.

I ja sam isto u tom fazonu da dovodim mlade, dobre fudbalere, i da ne bacam neki baš ogorman novac za njih, ali opet ti super talentovani igrači kao što je npr. desni bek Romario, za njega sam morao da izdvojim 15M, ali zato je naslednik za Srnu fantastičan. :)

Link to comment
Share on other sites

Sta uradi sa Willianom ? Meni su nudili 46 m od Barce za njega,ali nisam prihvatio,a na desnom beku imam Kyle Walkera,jer sam Srnu prodao na kraju prve sezone za 25,5m,Wilfrieda cu prodati decko se svaku sezonu povredi na 2 meseca ukupno,a ima iste treninge kao fierro i niang koji em igraju vise,em se nikad ne povrede...

Link to comment
Share on other sites

Willian mi ostao isto, nisam ga prodavao, ali za njega nisam dobio neke veoma jake cifre.. Za Srnu se slažem ipak je u godinama bolje uzeti veće pare i kupiti nekog mlađeg koji će biti odličan naslednik, a to je definitivno Romario. City uvek na početku nudi lepe pare za njega, samo mi teško da ga prodam, on je jedan od najboljih bekova na igrici sigurno.

Što se Wilfrieda tiče, on je ekstra igrač nisam imao tih problemam sa povredama, samo znam kada sam ga kupio u toj prvoj sezoni za 5M ja mislim da sam ga toliko platio, za godinu dana mu je porasla cena na oko 12M, znači rešetao je mreže kao lud..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |