Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam Igrača


Sale92
 Share

Recommended Posts

Približava se polako letnji prelazni rok. Za narednu sezonu planiram da pojačan nekoliko pozicija u timu. To su napad, zadnji vezni i desni bek.

Pišem u ovoj temi jer su mi potrebnu predlozi.

 

Napadač koga tražim treba da bude mlad i talentovan igrač velikog potencijala. Želim da napravim zvez od njega. Pošto takvih sa srpskim pasošem nema, stranac je dobrodošao.

Zadnji vezni mora da bude gotov igrač, neko od koga bi Mićko mogao da uči, da ima naš pasoš i da je bolji od Kovačevića.

Za desnog beka važe isto kao i za DM-a. Naše državljanstvo, razvijen igrač, uzor stojkoviću.

 

I za kraj, šta mislite o ovom momku? Strašna tehnika, ali mentalno jako slab. U dilemi sam da li se isplati potrošiti mesto stranca na njega. Da ima naš pasoš, ne bih se dvoumio ni trenutka. Inače mogu da ga dovedem za džabe jer mu za par meseci ističe ugovor.

http://img521.imageshack.us/img521/2353/tijanibeladoverviewattr.th.png

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa nije bas besplatno. 200k za platu u trenutku kada imam velike probleme budzetom za plate nije bas zanemarljivo.

postoji jos nesto, jako sam zainteresovan da dovedem filipa đuričića i medunjanina, pa kad bih uspeo nekog od te dvojice da dovedem, za ovog iz apoela nebi ostalo mnogo mesta.

zato sam i pisao ovde. hocu da cujem argumente za za i protiv, kapiram da mi pomogli da donesem konacnu odluku.

Link to comment
Share on other sites

pa nije bas besplatno. 200k za platu u trenutku kada imam velike probleme budzetom za plate nije bas zanemarljivo.

postoji jos nesto, jako sam zainteresovan da dovedem filipa đuričića i medunjanina, pa kad bih uspeo nekog od te dvojice da dovedem, za ovog iz apoela nebi ostalo mnogo mesta.

zato sam i pisao ovde. hocu da cujem argumente za za i protiv, kapiram da mi pomogli da donesem konacnu odluku.

 

Mislim da se Filip Đuričić nalazi na listi wonder kida pa ti to govori da je odličan,a uz to mislim da ti heerenveen nebi trebao tražiti puno novca za njega...Probaj  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se Filip Đuričić nalazi na listi wonder kida pa ti to govori da je odličan,a uz to mislim da ti heerenveen nebi trebao tražiti puno novca za njega...Probaj  :thumbup:

Traži Hereven dosta za njega. Čak 5.5 miliona. Mislio sam da ga dovedem u zimskom prelaznom roku, ali nisam hteo da dam više od 4M.

Sada ću ceo transfer budžet usmeriti na njega, napadača, beka i, ako nađem, zadnjeg veznog.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako ti gledaš na te stvari, ali Hrvati su u Srbiji stranci. :)

Ja da mogu da imam 5-6 stranaca u prvih 11 ne bi imao problem, ovako moram da tražim igrače sa srpskim pasošem.

 

Nisam pristalica kupovine na rate, jer tako mogu da potrošim i 20M. Onda igra gubi čar, jer odlazi daleko od realnosti. Zato mi se i ne daje 5 miliona za Đuričića.

Vitinja sam skautirao, i iskreno mi se nesviđa. Mnogo sam bliže odluci da kupim onog lika što sam mu okačio pre par postova SS i istreniram mu poziciju napadača.

Link to comment
Share on other sites

Zadnji vezni mora da bude gotov igrač, neko od koga bi Mićko mogao da uči, da ima naš pasoš i da je bolji od Kovačevića.

 

I za kraj, šta mislite o ovom momku? Strašna tehnika, ali mentalno jako slab. U dilemi sam da li se isplati potrošiti mesto stranca na njega. Da ima naš pasoš, ne bih se dvoumio ni trenutka. Inače mogu da ga dovedem za džabe jer mu za par meseci ističe ugovor.

http://img521.imageshack.us/img521/2353/tijanibeladoverviewattr.th.png

probaj da dovedeš Medojevića,a ako ne uspeš Đuričića onda dovedi Belaida... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |