Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam Igrača


Sale92
 Share

Recommended Posts

Počeo sam 3.sezonu sa Liverpool-om ,i imam Tb 82m,a ne znam koga da kupim...

Evo SS-a mog tima:

http://www.dodaj.rs/f/2b/MZ/3yW75Cft/postava-lfc.jpg

Pretpostavljam da bi mi trebao još neki odbrambeni igrač,ali predlozi za sve pozicije su dobrodošli.

Hvala unapred. :)

ja bih ti predložio da pored štopera dovedeš i nekog napadača.kada već imaš TB 82 miliona ne bi bilo loše da ti se nađe još koji napadač.moj predlog Neymar. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima.Sad ne znam da li da kupim Kjaera,Papadoupulosa,Zapatu ili Shawcrossa...Santos neda Neymara,i nude mi Mascherana i Sneidera... hmm

Papadopulos ( iz Schalkea ?)... bez razmisljanja. Nakon 2-3 sezone bude najbolji stoper na igri. Samo mu treniraj positioning i bice zmaj veci nego Vidic.

Link to comment
Share on other sites

Znači da uzimam Papadopoulosa?Skaut mu daje 3 zvezdice a,malo je skuplji od Shawcrossa.Rhodolfo je prešao skoro u Sporting,a Hummelsa ne daju.Lucas kod mene igra solidno,a Fellainia,Asamou i M'villu ne daju tako da jedini mogu Mascherana da kupim za 15m ili da ne igram sa bwm i kupim Sneidera za 30m.Mislim da mi mladi napadač ne treba jer imam Sanoga i Leandra u rezervama.Tražim zamenu za Suareza tako da prvo tražim već razvijene igrače tipa Aguero,ali ako ne nađem ni jednog kupiću možda Muniaina za 30m

Link to comment
Share on other sites

Počeo sam 3.sezonu sa Liverpool-om ,i imam Tb 82m,a ne znam koga da kupim...

Evo SS-a mog tima:

http://www.dodaj.rs/f/2b/MZ/3yW75Cft/postava-lfc.jpg

Pretpostavljam da bi mi trebao još neki odbrambeni igrač,ali predlozi za sve pozicije su dobrodošli.

Hvala unapred. :)

 

Dovedi Thiagu Silvu iz milana

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |