Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam Igrača


Sale92
 Share

Recommended Posts

na toj poziciji imam sammira..treba mi MC, advance playmaker attack...fleck nece vec sam ga probo, a u fm11 mi je htio..aaa

Ostavi Badelja, boljeg igrača nečeš nać. A ako ti se ipak prodaje onda pogledaj Marcela Brozovića iz Lokomotive ili Alena Pamića sa free transfera.

Link to comment
Share on other sites

na toj poziciji imam sammira..treba mi MC, advance playmaker attack...fleck nece vec sam ga probo, a u fm11 mi je htio..aaa

Pa ja njega koristim na MC, Advance Playmaker. 15 tekme 12 gola i 3-4 asistencije.

Link to comment
Share on other sites

Da li je to samo kod mene ili generalno kod svih koji vode Zvezdu na fm-u, da Filip Stojkovic jednostavno nema neki talenat, tj da ne moze da postane dobar igrac(bek)?  ???

 

Ako neko ima malo vise iskustva sa ovim igracem, neka napise u par recenica ovde, da li da ocekujem nesto od njega ili ne(proslo je 3 sezone, a nema nekog boljitka).. :)

Link to comment
Share on other sites

Erick Torres, sa dva r.. Ako je iz Chivasa.. (:

Ma znam da ima neka dva slova xD

E sad, ko je bolji od Torresa ili Fierra, necu ti nista govoriti o njihovom potencijalu ( mada znam kako ce se obojica da razvijaju).

Ja bih doveo onog ko ima vise zvjezdica. + Torres je Natural AMC a accomplished ST.

Link to comment
Share on other sites

erick torres je paklen isto,ali fierro je klasican spic i ubija na tom mestu...torres mi je vise za veznog tj krilo koje igra...ja sam otisao iz partizana u napoli i fierru je bila cena  10,5 miliona,kada sam otisao 17,5...tako da je mali EXTRA!!!ko tek pocinje da igra od pocetka neka dovede obojcu ako moze,meni je torres otisao u inter :/ a fierro dosao za 2,3 mil!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam doveo dvojicu Brazilaca, obojica su napadači.. Za jednog mogu da kažem da je odličan, a drugi mi dolazi sledeće godine.. Možda posluže.. (:

 

[hs width=350 height=350]http://img577.imageshack.us/img577/9628/gilv.png[/hs]

Ovaj mi stiže sledeće sezone, mislim da će biti ubica.. Kupio sam ga za 3.2 m

 

[hs width=350 height=350]http://img339.imageshack.us/img339/8965/leoh.png[/hs]

A, ovaj mi sada ubija, odličan je golgeter.. Imao sam ponuda od Barse i Reala po 10 m. ali to sam odbijao sve..

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |