Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako Vam Ide?


Sale92
 Share

Recommended Posts

nemoj dovodit Šalka,imas dobrog napadaca Dosta ili Borsta,ili stefana de vrija.

Ma koji de Vrij, za stopera koji ima 190 u sebi ima 10 jumpinga i 11 headinga  xD

Doveden je Jeba za 5 milki iz Burse ( sto ja ovo pisem, pratite pricu kad ju izdam kasnije :D )

Link to comment
Share on other sites

Polusezona !

 

[hs width=300 height=300]http://i.imgur.com/iNEE3.jpg[/hs]

Mrzim kada na ovim sitnim utakmicama prospem toliko bodova  :lud:

 

[hs width=300 height=300]http://i.imgur.com/tamqD.jpg

[/hs]

 

[hs width=300 height=300]http://i.imgur.com/81KW9.jpg[/hs]

Otac Bog  :cast:

Ovo ponistavam  lol

 

Dajte SS tog Wilfrieda  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Hteo sam da probam sa nekim "jačim" da igram pa sam uzeo Arsenal. Jako je teško igrati sa njima... bliži se kraj sezone a kako mi ide dovoljno će reći da sam morao da tražim još vremena od uprave sa izgovorom da je ova sezona gotova ali da će sledeće sigurno biti bolje. :D Oni su odgovorili mi smo već zaboravili na ovu sezonu ali sledeća mora biti bolja. :D

 

Elem, Premijer liga velika borba sa Čelzijem za 4 mesto, 7 poena viška uz meč više. Liga kup osvojen, fa kup ispao u 1/4 od Sandrelenda a u LŠ od 1/8 od Porta...

 

Pojačanja na startu nisam doveo a na zimu su došli Tijago (pozajmica), Škrtela, Kagavu, Džermejn Džonsa, Damjaoa i Katona (doveden za budućnost). Na ove transfere potrošeno 61 milion. Klub su napustili Almunija, Čamah, Mertezaker i Park Ču Jung. :) Za leto sam rezervisao Rodvela a biće još event. 2-3 pojačanja inače van Persi me nervira. Non stop je povređen. Otkad sam preuzeo Arsnl a još nije kraj sezone imao je pet povreda (3 x 4 nedelje, 1 3 nedelje i 1 3 dana). Inače imam jedan plan sa ovim sejvom ali ne znam koliko je ostvariv zato ne želim još da napuštam klub a biće vam kasnije jasnije na šta mislim a mislim da to još nikom nije pošlo za rukom. :D Trenutno su mi aktivirane sve engleske lige a od leta će postati i sve italijanske i sve španske. :D Kako ciljeve budem ispunjavao svaka država će imati samo po jednu aktiviranu ligu a biće dodavana nova jača liga... inače nisam još završio sejv sa Partizanom, želim da probam da vodim neki tim poput Arsenala (za sada)...

Link to comment
Share on other sites

ide mi tako dobro da sam u 20 kolu premier lige dobio otkaz...nikako nisam mogao naci dobru taktiku za newcastle, makar sam doveo nova pojacanja i to odlicna (vrsaljko,subotic,badelj,fleck i sturridge na posudbu)  :lud:  :lud: ..sada se nadam sto brzem pronalasku novog kluba  :D

 

EDIT: novi sam trener osasune, preuzimam ih na 18 mjestu

Link to comment
Share on other sites

ide mi tako dobro da sam u 20 kolu premier lige dobio otkaz...nikako nisam mogao naci dobru taktiku za newcastle, makar sam doveo nova pojacanja i to odlicna (vrsaljko,subotic,badelj,fleck i sturridge na posudbu)  :lud:  :lud: ..sada se nadam sto brzem pronalasku novog kluba  :D

 

EDIT: novi sam trener osasune, preuzimam ih na 18 mjestu

Probaj moju taktiku ( bila bi savrsena da si ostao u newcastleu). Imas ju da skines u taktikama.

Link to comment
Share on other sites

Naravno.

Vida, Viduka, Vrsaljko, Badelj i Kovačić su u prvih 11.  U prvih 11 je još i Đorđević kojeg mogu i računat ko našeg. :D

Regen Srbin mi je rezervni golman, Komorski, Ademi, Bručić, Tomečak i Šitum dosta igraju. Bečiraj je legenda, ali ipak malo star.

Imam još 2-3 naša regena u ekipi.

Inače ovo gore je bila oproštajna utakmica Niki Kranjčaru. Odigrao je drugo poluvrijeme, produžetke i zabio jedanaesterac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |