Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FM12 DEMO is OUT


DraganR
 Share

Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Probaj na steamu otić u libary, pa desna tipka na fm12 - propirties - local - verify integrity-  :thumbup:

e brale ..pokuso sam ali nece..sve je isto :(((

Uradim verifey...pa ono pise da je uradjeno...pa kada odem na play...ono pise completing installation ...1% i cekam malo duze...(mozda 1,2min)i posle pise ovako

"Incomplete installation of FM2012 Demo (55)"

ako neko moze da mi pomogne...skidao sam dva puta demo :)))

Link to comment
Share on other sites

Meni je normalno pokrenulo. Izgleda mi da ima previše novih opcija, sviđa mi se ovaj timski sastanak. Možda večeras odigram koju utakmicu, sada moram da gledam Srbija - italija.... Inače mi se pored timskog sastanka sviđa fejs (socijalna mreža br. 3) i da pitam upravu da zakaže probni meč man utd 1 man utd 2 (npr.). Ocena na prvi pogled: 7/10. :)

Link to comment
Share on other sites

I meni se to desavalo, ali samo kad ga pokrenem ono preko ikone. Ako kliknem dole desno desni klik na steam i onda Football Manager Demo 2012 onda se pokrene normalno.

 

Znaci samo ga pokrenite preko steama.

Link to comment
Share on other sites

E pa ja sam se neverovatno zajebao sad. Obrisao sam FM iz Steam direktorijuma, pa ne mogu da ga pokrenem preko steama. A ne mogu ni da ga izbrišem preko steama jer mi traži password, koji ja, naravno, ne znam.  :D

Sad ću novi account da pravim na steam. Zabole me.

 

Sjebace steam ovaj FM nacisto.

 

:dada

Link to comment
Share on other sites

Za one koji imaju problem dok ocitava igra i onda samo izbaci na dekstop uradite sledece...simptom je da niste dobro instalirali,bili ste kliknuli na play pa se nije nista desavala pa ste opet kliknuli i zeznuli.

 

Znaci sad uradite ovako...

 

1)Skinite ovaj direct X i instalirajte

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?displaylang=en&id=4064

2)Zatim udjite

C:\Program Files\Steam\steamapps\common\football manager 2012 demo

 

I kopirajte ceo fudbal stavite ga negde na drugu lokacuju

 

3)Deinstalirajte steam i instalirajte opet..

 

4)Startujte opet download FM 2012 na ovoj lokaciji

http://store.steampowered.com/app/71270/?snr=1_5_9__13

 

Bice tu sa desne strane

 

5)Kada krene download posle 2-3 MB stisnite pausu.

Onda idite na lokaciju tamo gde ste kopirali vas FM 2012 i prekopirakte ga nazad tamo gde je i bio

Kada se to zavrsi kopiranje startujte opet download tj kliknite na resume all i on ce da vam kaze da je zavrsio.

 

6)Zatim u Steam kliknete na opciju download i videcete samo jednu igru FM 2012 i kliknite samo 1 JEDANPUT na PLAY i sacekajte nista vise nemojte da klikcete videcete da se instalira i automatski ce vas ubaciti u FM 2012

 

7)FM 2012 mozete da startujete samo sa ikonice one na dekstopu tako cete znati da je instalirano

 

Mora da radi 100%

Link to comment
Share on other sites

samo skini  primer 5 mb i klikni na pauzu i onda vrati onaj fm sto si bio vec skinuo pa onda na steam samo klikni na resume...

Mora da radi 100% i jos jednu stvar sam zaboravio ako to nece opet onda samo izlogujte se sa steam i ulogujte opet i kada se ulogujete onda startujte fm 2012 sa dekstopa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |